У прокуратурі Закарпаття реформували слідчо-наглядові підрозділи

Сьогодні, 9 жовтня, у прокуратурі Закарпатської області під головуванням прокурора області Володимира Корбаня та за участі начальника Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Генеральної прокуратури України Ірини Зарубинської та професора Національної академії прокуратури України Віктора Кощинця, відбулося розширене засідання колегії прокуратури області щодо реформування слідчо-наглядових підрозділів органів прокуратури краю.

У прокуратурі Закарпаття реформували слідчо-наглядові підрозділи

Участь у заході взяли прокурори районного рівня, їх заступники,  слідчі органів прокуратри, керівники структурних підрозділів аппарату обласної прокуратури.

За словами прокурора Закарпатської області Володимира Корбаня: «Новим Кримінальним процесуальним кодексом України кардинально змінено систему кримінальної юстиції. Розширено повноваження прокурорів у кримінальному провадженні та надано їм статусу процесуальних керівників під час проведення досудового розслідування. Поряд з цим, з урахуванням зміни підслідності кримінальних правопорушень значно зменшилось навантаження на слідчих прокуратур районного рівня, а також результативність їх роботи. Саме тому назріла необхідність відповідного комплексного реформування слідчо-наглядових підрозділів прокуратури регіону».

Із доповіддю виступив заступник прокурора області Анатолій Савченко, який повідомив присутніх про формування в апараті прокуратури області об`єднаного слідчого підрозділу – слідчого відділу, з одночасним скороченням посад слідчих в прокуратурах районного рівня, а також утворення єдиного відділу, що буде здійснювати процесуальне керівництво у всіх кримінальних провадженнях слідчих прокуратури. З метою адаптації нової структури цих підрозділів та належного впровадження її у практичну діяльність вжито відповідних організаційно-практичних заходів.

На колегії заслухано виступи міських та міжрайонних прокурорів, які погодились із об`єктивною необхідністю  реформування слідчо-наглядових підрозділів органів прокуратури області.

Начальник Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Ірина Зарубинська наголосила, що із початку дії нового Кримінального процесуального кодексу України навантаження на слідчих прокуратури по всій державі справді зменшилось, тоді як у процесуальних керівників прокуратури роботи побільшало. З огляду на це, Генеральною прокуратурою України прийнято рішення про приведення слідчого апарату органів прокуратури у відповідність до вимог Кримінального процесуального кодексу та європейських стандартів.

Підводячи підсумки засідання колегії прокурор області Володимир Корбань зазначив, що реорганізовані слідчо-наглядові підрозділи прокуратури здатні  виконувати покладені на них завдання.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

09 жовтня 2013р.

Теги: Корбань, прокуратура, реформа

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

15:00
/ 5
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
» Всі новини