Закарпатський екватор оздоровчого літа

Активно займаються оздоровленням дітей профспілки Закарпатського краю. Як зазначалося на недавньому засіданні обласної оздоровчої комісії профспілок, де обговорювалося питання про хід оздоровлення дітей та підлітків, з початку літнього сезону оздоровлено 9,9 тис. дітей, із них 1,9 тис. — з-за меж області.

Закарпатський екватор оздоровчого літаНа ці цілі з коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виділено понад 2,1 млн.грн., профспілкового бюджету — понад 600 тис.грн. Загалом працює близько ЗО дитячих оздоровниць, у тому числі на базі тургосподарств ЗАТ „Закарпаттурист" та санаторіїв представництва ЗАТ „Укрпрофоздоровниця" в Закарпатській області.

Найбільше дітей працівників своїх галузей оздоровлено обласними організаціями профспілок працівників освіти і науки (Василь Балаж), охорони здоров'я (Микола Колесник), державних установ (Марія Петечук), культури (Наталія Товтин), ВАТ «Укртелеком» (Петро Паук), текстильної та легкої промисловості (Магдалина Глушеня), торгівлі, гро-
мадського харчування та послуг (Галина Сваричевська), лісового господарства (Валерій Федурця), житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення (Павло Орос), Ужгородською територіальною організацією профспілки Львівської залізниці (Ярослав Афтанас).

Значну роботу з підготовки оздоровчих закладів до роботи в літній період провели галузеві профспілки працівників держустанов, житлокому-нгосподарства, АПК, Ужгородського теркому профспілки Львівської залізниці. Найбільш завантаженими нині є стаціонарні дитячі оздоровчі заклади „Водограй", „Трембіта", „Колосок", „Вогник", „Барвінок", „Мрія", „Білочка", „Пролісок" та інші.

З ініціативи галузевих профспілок працівників охорони здоров'я, освіти і науки, культури, торгівлі, громадського харчування та послуг, лісового господарства, автотранспорту та шляхового господарства організовуються виїзди груп дітей на відпочинок в оздоровчі заклади Миколаївської,
Одеської та Херсонської областей. Усього на море профспілкові організації нашого краю вже відправили понад 600 юних закарпатців.

Разом з тим, у виступах голови обласної оздоровчої комісії профспілок Василя Захарця, членів комісії Павла Ороса, Ярослава Афтанаса, Марії Петечук, Івана Воронича та інших йшлося про проблеми в організації оздоровлення дітей й, зокрема, про раціональне використання коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, більш ефективне залучення коштів господарників, спонсорів, недостатню завантаженість окремих дитячих оздоровчих закладів, реагування на порушення, які були виявлені в оздоровницях працівниками контролюючих органів, необхідність постійного контролю за дітьми під час їх організованого літнього відпочинку, посилення уваги до питань охорони життя та здоров'я відпочиваючих тощо. З обговореного питання прийнято відповідне рішення.
Сергій Баранчиков
31 липня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
» Всі новини