На Рахівщині відремонтували доріг на суму, що становить 28% від обсягу виділених коштів

Та все ще мріють про відновлення залізничного сполучення між Раховом та Києвом

На виконання доручення Президента України Віктора Януковича від 02.04.2013 № 1-1/749 щодо забезпечення сталого розвитку української частини українсько-словацько-німецького природного об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси Карпат», 1 жовтня при першому заступнику голови Рахівської райдержадміністрації Валерію Сабову відбулася нарада.

- Пропозиції до плану заходів щодо забезпечення сталого розвитку і благоустрою гірських населених пунктів Рахівського району було розроблено райдержадміністрацією спільно з головами сільських, селищних рад та розглянуто 17 червня 2013 року на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради та направлено на розгляд постійної комісії обласної ради листом. До зазначених пропозицій серед іншого входить відновлення залізничного сполучення між містами Рахів та Київ, – проінформував присутніх начальник управління економічного розвитку і торгівлі Віктор Турок.

На даний час ведеться робота по питанню визначення та надання в концесію послуг, які стосуються операції поводження з відходами. Дане питання планується винести на чергову сесію районної ради.

Ще одне питання, яке Президент України доручив вирішити – ремонт доріг. Так, станом на 1 вересня 2013 року в районі за рахунок коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам для будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району здійснено робіт на загальну суму 826,5 тис. грн., що становить 28% до обсягу виділених коштів.

Також, Рахівською райдержадміністрацією ініціюється будівництво міжнародного пункту пропуску через українсько-румунський державний кордон «Біла-Церква – Сігет». На рівні області утворюється робоча група, яку очолить перший заступник голови облдержадміністрації та до якої включено голову Рахівської райдержадміністрації.

Рахівська РДА

04 жовтня 2013р.

Теги: ремонт доріг, сполучення

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:05
На Закарпатті митники вилучили люксові бренди на пів мільйона гривень Фото новина
16:47
В Ужгороді шість квартир передадуть пораненим військовим
14:19
/ 1
У пункті пропуску «Дякове» прикордонники виявили старовинні монети Фото новина
12:54
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Віктора Дяківа Фото новина
12:19
На трасі Долина — Хуст викрили нелегального перевізника Фото новина
16:28
/ 3
В Ужгороді вперше провели масштабний чемпіонат зі скандинавської ходьби Фото новина
14:22
/ 1
Закарпатця судили за відео про пересування мобільних груп ТЦК у TikTok
11:27
На Закарпатті оголосили високий рівень пожежної небезпеки
14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 4
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
/ 2
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 3
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 6
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
18:39
/ 8
Головою Рахівського районного суду обрано Марію Марусяк Фото новина
18:37
Крафтові бренди Закарпаття представили на найбільшій туристичній виставці світу Фото новина
16:31
На Закарпатті зустріли прах керівника ОУН Андрія Мельника і його дружини Фото новина
16:22
У понеділок в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Іваном Чавою Фото новина
15:57
/ 1
У Мукачеві п’яний водій вантажівки спричинив ДТП Фото новина
11:03
/ 1
"Дуту" справу проти закарпатської журналістки Олени Мудрої закрили
» Всі новини