Реклама B3

Жінка-пішохід, збита вантажівкою, пролетіла 15 метрів (ФОТО)

На трасі «Київ-Чоп» при виїзді з міста Мукачева водій вантажівки насмерть збив жінку-пішохода, яка переходила дорогу по пішохідному переході.

За попередніми даними мешканець Республіки Чехія, який сидів за кермом фури, не встиг загальмувати і збив жінку, яка від удару відлетіла близько на 15 метрів уперед і впала на проїжджу частину.

Близько 21.30 год до чергової частини Мукачівського міського відділу міліції телефоном «102» надійшло повідомлення від очевидців ДТП, яке трапилось поблизу Мукачева на 771 км автодороги сполученням «Київ-Чоп». Водій вантажівки,  рухаючись зі сторони м.Свалява у напрямку м.Мукачева, не обрав безпечну швидкість і здійснив наїзд на жінку-пішохода, яка переходячи небезпечне перехрестя, ймовірно,  не звернула увагу на вантажівку,  яка рухалась на великій швидкості у її напрямку. На місце аварії одразу прибули правоохоронці Мукачівського міськвідділу міліції та медики, однак потерпілу врятувати не вдалось. Вона загинула дорогою до лікарні.

Наразі мукачівськими працівниками міліції встановлюється особа загиблої. Це жінка віком близько 40-45 років, зріст 160-165 см,  середньої тілобудови,  волосся темне пряме середньої довжини. Потерпіла була одягнута у чорну балонову безрукавку, зелений светр, чорні спортивні штани, білі кросівки, зелені шкарпетки. Хто володіє будь-якою інформацією щодо встановлення особи загиблої,  просимо звертатись до Мукачівського міського відділу міліції  або за телефонами: 2-23-33 або «102».

 

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

03 жовтня 2013р.

Теги:

Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

17:43
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 22
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
» Всі новини