Солотвинських комунальників зобов'язали сплатити півмільйона гривень за викачану воду

За порушення природоохоронного законодавства Солотвинське комунальне підприємство зобов'язано сплатити півмільйона гривень шкоди

У судовому засіданні прокуратура міста Ужгорода відстояла інтереси державної екологічної інспекції про стягнення півмільйона гривень шкоди, заподіяної внаслідок самовільного користування надрами Солотвинським комунальним підприємством.

Днями прокуратура міста Ужгорода взяла участь у розгляді справи за позовом прокурора Тячівського району в інтересах державної екологічної інспекції в Закарпатській області до Солотвинського комунального підприємства по водопостачанню.

За рішенням Господарського суду Закарпатської області, з Солотвинського комунального підприємства по водопостачанню стягнуто вказану суму, як шкоду, заподіяну порушенням природоохоронного законодавства. Прокуратура міста Ужгорода спільно з прокуратурою Тячівського району здійснюватиме контроль щодо належного виконання цього судового рішення.

Передувало цьому проведення спільної перевірки, яка  встановила, що Солотвинське комунальне підприємство по водопостачанню, всупереч вимогам Кодексу України про надра, з 8 листопада по 28 лютого 2013 року в смт. Солотвино незаконно (без спеціального дозволу на користування надрами), здійснювало видобування, використання та реалізацію понад 48 тис. метрів кубічних підземних прісних вод, які є корисними копалинами загальнодержавного значення. Однак відповідно до вимог ст. 23 Кодексу України про надра, видобування підземних вод без спеціального дозволу можливе тільки за наявності права на земельну ділянку та у разі, якщо продуктивність підземних заборів не перевищує 300 метрів кубічних на добу. Натомість, у Солотвинського комунального підприємства були відсутні будь-які документи на землю, а використання води за охоплений перевіркою період перевищив 400 метрів кубічних на добу. Тобто, цими діями Солотвинське комунальне підприємство по водопостачанню заподіяло Державній екологічній інспекції в Закарпатській області збитків на суму понад  півмільйона гривень.

Прес-служба прокуратури міста Ужгорода

01 жовтня 2013р.

Теги: вода, Солотвино

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 7
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 8
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 5
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
12:14
/ 1
В Ужгороді затримали дилера метамфетаміну Фото новина
13:58
/ 4
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 5
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 5
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
» Всі новини