Реклама B3

У Мукачеві вирішували, як локалізувати вогнище вірусного гепатиту «А» в циганському таборі (ФОТО, ВІДЕО)

30 вересня 2013 року комісія ТЕБ та НС виконавчого комітету Мукачівської міської ради під головуванням заступника міського голови Ігоря Радиша та за участі керівників ромських громадських та релігійних об’єднань, місцевих засобів масової інформації розглянула питання щодо локалізації вогнищ вірусного гепатиту «А» в місцях компактного проживання ромського населення м.Мукачево.

У Мукачеві вирішували, як локалізувати вогнище вірусного гепатиту «А» в циганському таборі (ФОТО, ВІДЕО)

З боку виступаючих Павла Раковці, завідувача відділення організації епідеміологічних досліджень Мукачівського міськрайонного відділу ДУ «ЗОЛЦДСЕСУ», Анатолія Мокрицького, начальника Мукачівського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби Закарпатської області, Олександра Бежевця, начальника інспекції з благоустрою управління міського господартва, Михайла Балка, пастора релігійної громади, Марії Оленич, керівника АVE–Мукачево інших виступаючих було зроблено  аналіз того, що трапилося і  внесено конкретні пропозиції, які повинні не тільки ліквідувати небезпечний стан із захворюванням на гепатит «А» у ромському поселенні нашого міста, а це 24 особи за вересень поточного року, з яких 22 дітей віком від 2 до 14 років, а й не допустити подібного у майбутньому.

Після активних виступів та дебатів комісія прийняла рішення з питання «Локалізація вогнищ вірусного гептиту «А» в таборі компактного проживання ромського населення м.Мукачево», у якому зазначені як першочергові завдання: ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ в місцях компактного проживання ромського населення, виділення місць для контейнерних площадок та забезпечення їх контейнерами, а також забезпечення щоденного вивозу сміття, посилення контролю за якістю питної води та перевірка стану водопровідної мережі, благодійне харчування проводити при наявності дозвільних документів та з дотриманням санітарних норм, обладнання згідно санітарних норм  харчоблоку. Ці та інші положення з прийнятого плану дій повинні корінним чином змінити на краще ситуацію з інфекційними захворюваннями у місцях компактного проживання ромів Мукачева. Звичайно ж у разі їх виконання.

Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому для Закарпаття онлайн

01 жовтня 2013р.

Теги: гепатит, цигани, роми

Реклама B4

Коментарі

Копча 01.10.2013 / 16:43:17
Ну ти ж зрозумів )) на те й розраховано бо якщо згадати у коментарі Аді то срачу буде через край та й О.Д. ще забанить )). Тепер це в моді, он цілий стадіон забанили за менші проступки. Хоча справді треба було додати (-вич) так було б зрозуміліше.

Генек 01.10.2013 / 15:25:28
Копча, авсрійський дядечко Алоїз - батько Адольфа Алоїзовича. Сам Алоїз ніякого відношення до циган не мав.

Копча 01.10.2013 / 14:06:13
?

Генек 01.10.2013 / 13:52:58
2 Копча, Алоиз, то його батько.

Копча 01.10.2013 / 13:16:53
Мінздох із тих хто офіційно працює дере по три шкури податків та все бідкається що мало видавили натомість ці кошти або розкрадаються, або часто витрачаються для таких дармоїдів як цигани хоча це також більше виглядає як схема "попиляти" бюджетні кошти. Сумніваюся що вивіз сміття АВЕ буде здійснювати безкоштовно.

Генек 01.10.2013 / 13:03:47
Та невже? Робити нич не треба, міська влада все робить за тебе) за чий рахунок? за гроші платників податків...

Копча 01.10.2013 / 13:02:45
У австрійського дядечка Алоїза все ж програма дієвішою була хоча з за бідності циган також фінансувалася з бюджету )))

Іван 01.10.2013 / 12:38:33
Генеку, не заздріть. То не солодкий сон, то жах.

Генек 01.10.2013 / 12:10:27
Може і мені в цигани записатися, дають на шару воду, мусор на шару вивозять, кормлять... Не жизнь, а сладкий сон)

Адмін 01.10.2013 / 11:44:10
Заголовок належить редакції, а не автору. Відповідно до специфіки інтернет-журналістики заголовки мають бути короткими. А тут і так довгий. Але, може поясните, чим "місце компактного проживання ромів" відрізняється від циганського табора?

Достали 01.10.2013 / 11:43:14
А может - не маяться дурью - и просто дустом?..

до автора 01.10.2013 / 11:37:51
може не в циганському таборі, а в місці компактного проживання ромів?

Реклама B12

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:44
/ 1
На Міжгірщині врятували чоловіка, якого вразило струмом на електроопорі
11:35
На Тячівщині в ДТП травмувалися двоє 17-річних мотоциклістів Фото новина
18:24
На Берегівщині через пожежу ледь не згорів житловий будинок Фото новина
13:01
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пішохода Фото новина
09:09
/ 1
Блискавка вдарила в туристів біля каплиці на Петросі Фото новина
18:18
/ 3
Понад 200 будинків постраждали від буревію на Берегівщині Фото новина
09:13
/ 2
На Ужгородщині невідомі відкрили стрілянину по конях
12:34
/ 1
На Мукачівщині 8-річного хлопчика травмував кінь
09:12
/ 1
На Тисі українські прикордонники врятували неповнолітнього громадянина Угорщини Фото новина
13:08
/ 3
На Ужгородщині дворічний хлопчик випив паливо
10:10
/ 2
Ужгородця з тяжкими укусами голови госпіталізували після нападу домашнього собаки Фото новина
09:00
/ 3
На Закарпатті жінка з 9-річним сином вистрибнули з поїзда
18:25
/ 1
На Закарпатті під час відпочинку на річці загинув 21-річний чоловік
16:41
/ 1
На Закарпатті внаслідок ДТП загинув 64-річний велосипедист Фото новина
12:18
На Тячівщині понад 14 годин гасили пожежу на сміттєсортувальному майданчику Фото новина
12:12
На Рахівщині у лобовій ДТП постраждали семеро людей, серед них двоє дітей Фото новина
10:12
На Рахівщині автомобіль збив дітей на дитячому мотоциклі
18:13
/ 2
На Закарпатті через обміління озера масово гине риба Фото новина
14:30
/ 1
На Закарпатті за добу сталися три ДТП за участі неповнолітніх мотоциклістів Фото новина
18:48
В Ужгороді медики врятували чоловіка після утоплення
16:47
На Хустщині внаслідок ДТП за участі трьох авто постраждали 13 людей Фото новина
18:31
На Хустщині під час пожежі загинули мати та син Фото новина
13:20
На Мукачівщині п’яний водій спричинив смертельну ДТП Фото новина
12:10
На Ужгородщині 16-річний мотоцикліст смертельно збив жінку та помер після ДТП Фото новина
14:06
На Рахівщині 24-річний киянин зірвався зі скелі Фото новина
» Всі новини