Директор "Перепілки" Кіршенбаум заявив у міліцію, що активісти на площі Народній погрожували йому фізичною розправою

За інформацією Закарпаття онлайн, міліція кваліфікує це як хуліганство.

Директор "Перепілки" Кіршенбаум заявив у міліцію, що активісти на площі Народній погрожували йому фізичною розправою

Як повідомили Закарпаття онлайн джерела в міліції, 27 вересня 2013 року о 16.45 годині з заявою звернувся Кіршенбаум Руслан Михайлович, 1972 р.н., директор фірми "Перепілка", мешканець с. Минай, про те, що 27 вересня близько 14.40 години на площі Народній в місті Ужгород при підготовчих роботах до початку будівництва група невідомих осіб почала фізично перешкоджати працівникам фірми забудовника, погрожувати фізичною розправою та навмисно пошкодили майно фірми (вимірювальні пристрої, лінійні пристрої, кілки меж та інше).

Йдеться про ситуацію, що мала місце минулої п'ятниці, коли ужгородці зупинили першу спробу невстановлених осіб розпочати незаконні роботи на газоні на площі Народній перед спорудою Закарпатської ОДА. При цьому на відео, відзнятому журналістами та просто ужгородцями, що були присутні на місці події, чітко зафіксовано, що жодних пошкоджень вимірювальних пристроїв на місці не було, як і погроз невідомим особам, що незаконно здійснювали на газоні якісь роботи. Ужгородці просто зняли кілки, якими було натикано газон на площі, та зняли натягнуті між ними нитки, які, очевидно, і є "лінійними пристроями", а потім все це акуратно склали на купку на краю газона.

30 вересня 2013р.

Теги: Кіршенбаум, Перепілка, Народна

Коментарі

Микола 2013-10-02 / 20:56:52
Дааа, це зараз модно, у ригоаналів - "тітушки", свободівців - "Карпатська січ",... прості хлопці у спортивках, які займаються... регулярно... розводять... лекції...

asdfg 2013-10-01 / 18:53:00
Да, это ещё та гнида Кіршенбаум!Ево надо было удавить ещё в роддоме когда вылазил!Хотя и сейчас не поздно люди вздохнули б с облегчением!

В.Лендєл 2013-09-30 / 22:31:01
Нема за що. Так вони радикальні патріоти, але це не недолік. :-)

Ужгородка 2013-09-30 / 22:17:42
В.Лендєл, дякую за інформацію, у соц. мережі натрапляла на групу, відверто сказати хлопці трішки не те пропагують і інколи занадто на нацизм відходить
все одно спасибі

В.Лендєл 2013-09-30 / 21:28:24
Ужгородко, я думаю, що вам до цих "тітушків" далеко :)

Це хлопці з "КАрпатської січі", які ходять у спортивній формі, бо сповідують здоровий спосіб життя, самі займаються спортом і регулярно організовують різного роду турніри,займаються доброчинністю і відвідують з подарунками, купленими власним коштом, сиротинці, здають кров як донори і ведуть агітаційну кампанію за донорство, організовують лекції і розвозять книжки для сільських бібліотек Закарпаття. Вони не обивателі, яа активні патріоти, які дієво люблять своє місто, свій край. свою країну.

Леново 2013-09-30 / 21:16:54
Кіршендауна на мило!

Фройд. 2013-09-30 / 20:38:09
Директор, Кіршенбаум, Перепілки, Закарпатська ОДА, Ледида, конюх - ідіоти, дурдом.

Ужгородка 2013-09-30 / 20:23:40
О.Д. 2013-09-30 / 14:03:53
http://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2013/09/22-90.JPG
Ось ці молодики дуже схожі на так звані "тітушки" не правда?
За фейсбук нічого нажаль незнаю

телеглядач 2013-09-30 / 20:02:39
Переглянувши відеоролик на одному із телеканалів Закарпаття під час протистояння біля ОДА на понівеченій площі, можна зробити висновок про недалекість, відсутність інтелекту,обмежений рівень освіти цього альфонса Кіршенбаума чи Сентипала,не важливо.Окрім слова блін, мабуть словарний запас вичерпано...

виборець 2013-09-30 / 18:21:57

Заради об’єктивності. Руслан Кіршенбаум, він же донедавна Руслан Сентипал, не є депутатом Ужгородської рай.ради. В райдержадміністрації теж не працює.
Хоча і стукався у всі партійні «двері» перед місцевими виборами, але жодна з партій не ризикнула включити його у свої списки, знаючи його «популярність» у районі через Концівську птахофабрику та реалізацію лівого м’яса через свій колишній супермаркет.
Пройти ж без списків у Холмківську сільську раду, навіть за гроші, він не ризикнув.
Хто знає його скромну «хатинку» з левами на заборі (сільський «кіч») - той мене зрозуміє чому.

Степан Крук 2013-09-30 / 17:28:50
Не підтримую гумор деяких коментаторів стосовно "лінійних пристроїв". Невже Ви вважаєте, що на площі Народній в українському обласному центрі біля владного "храму" були натягнуті звичайні мотузки!!!???? Насправді це був пристрій лінійний системи "Шпарга", виконаний з оптико-волоконних матеріалів. Даний пристрій визначає напрям, силу вітру та наміри фірми "Перепілка". Щодо коликів, то вони виконані за "липовими" проектами виконавцями з "дубовими" мізками.

666 2013-09-30 / 17:16:25

Йовжі Діджей 2013-09-30 / 17:08:24


Кіршенбаум Русланчик є Ригготанналом і депутатом Ужгородськоі райради від Риггів і членом команди ледиди меншого


Вуйко 2013-09-30 / 17:05:26
Ця падла Кіршенбаум кинув дочку старого Сентіпала який вивів його в люди забрав у неі всьо майно будинок отцовський розокрав Птахофабрику в Концові і типирка шо він главний реконструктор у Конюха Баранинського по Народній ??

небайдужий 2013-09-30 / 14:53:25
Недарма в народі кажуть, що кращий метод захисту-це напад.Коли не можуть спростувати чи заперечити свій ганебний вчинок, або правопорушення, тоді в хід ідуть брудні напрацьовані технології із погрозами, судами, тощо.
Здоровий глузд має перемогти однозначно!

Генек 2013-09-30 / 14:39:04
Якщо у Кіршенбаума шпарга - вимірювальний пристрій, то я можу подати на нього в суд за те, шо він спустив на мене своїх сторожевих псів без намордників у центрі міста...

Копча 2013-09-30 / 14:19:39
Ще треба було згадати "Циклон Б", концтабори, крематорії та мило а то якась не повна картина страждань "Перепілки" )))

О.Д. 2013-09-30 / 14:03:53


Ужгородка, а можна про "тітушків" детальніше? Ви уже у Фейсбуку з цією темою облажалися. Хочете продовжити?


Андрій 2013-09-30 / 14:01:57
Так!... як то він не гой? Самий гоїстий із гоїв.
Не ображайте німців - німці пацани конкретні. Пальцьовати знають.
Пацан сказав - "Шо ви чешете?" (с) вишневе дерево - значить правда! ))))))))

Ужгородка 2013-09-30 / 13:58:34
Активісти чи тітушки на спортивках там були, от вони і здатні на таке, на фото ж ясно видно хто тоті кілки збирав

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 5
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 13
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу