21-річна мешканка Берегова облаштувала в орендованому будинку бордель

Нещодавно, під час проведення операції «Нічне місто» співробітники правоохоронних органів Берегівщини разом із колегами із УМВС України в Закарпатській області викрили 21-річну місцеву мешканку у занятті проституцією та примушуванні і втягненні до зайняття проституцією неповнолітніх дівчат.

21-річна мешканка Берегова облаштувала в орендованому будинку бордель

Таким чином, жителька міста Берегова на ім’я Катерина протягом певного часу у різноманітних розважальних закладах та «кафешках» підшуковувала неповнолітніх дівчат із сімей з недостатнім матеріальним забезпеченням, проблемних сімей та, переважно, сиріт або напівсиріт. Використовуючи уразливий стан дівчат, вона втягувала їх в заняття проституцією, забезпечувала клієнтами для надання інтимних послуг за гроші, а також здійснювала контроль за розподілом грошових коштів, отриманих в результаті зайняття проституцією.

Сутенерша проживала у орендованому будинку в місті, у якому і прихистила трьох неповнолітніх дівчат для надання сексуальних послуг. Катерина підійшла до питання відбору неповнолітніх дуже зважливо, в результаті чого, серед них опинилися дівчата, які були сиротами та напівсиротами. Тому ніхто з оточуючих практично не цікавився, де саме перебувають дівчата, як існують і т.д.

Пошуком клієнтів Катерина займалася сама особисто. Схема була доволі банальна та відпрацьована, а саме: сутенерша знаходила клієнта, приводила до свого так званого борделю, де їм надавалися інтимні послуги, потім отримувала кошти. У подальшому проходив розподіл вказаних гонорарів, де неповнолітнім дівчатам перепадало тільки харчування та відповідні обновки у одязі. Вартість послуг була договірною, але від кожної «угоди» Катерині відходило по 50 гривень щоразу.

Дану подію  слідчим СВ Берегівського РВ внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.3 ст.303 КК України (проституція або примушення чи втягування до зайняття проституцією, вчинені щодо неповнолітніх – карається позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років).

Віталій Михайлов, Берегівський РВ УМВС

26 вересня 2013р.

Теги: проституція, бордель

Коментарі

Рома 30.09.2013 / 21:13:32
За 50 грибень ніхто і в морду не дасть.Що то за курви такі дешеві

qdfy 29.09.2013 / 09:51:26
треба зробити цей бізнес легальним

Копча 26.09.2013 / 16:30:30
Троє неповнолітніх повій на яких наср..ти усім в цій державі працювали за одяг та їжу і це визнано злочином 450-ма "повіями" з Верховної Ради. Хоча чесно кажучи повії усі ми бо саме від нас куплених раз на п'ять років залежить склад тих хто буде дрючити народ України до наступних виборів. Дівчаток жаль та це їх вибір, а проституцію узагалі варто б узаконити, викорінити її не вдасться, але менти втратять чергову дійну корову яку самі ж і кришують.

Гость 1 26.09.2013 / 15:47:16
Ментовская провокация ... девушки сами знали на что идут

slayer 26.09.2013 / 14:40:13
Дайте адрес борделю!!!

НОВИНИ: Кримінал

15:49
/ 1
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 7
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 3
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 11
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 5
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
12:14
/ 1
В Ужгороді затримали дилера метамфетаміну Фото новина
13:58
/ 4
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 5
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 6
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
» Всі новини