У закарпатського журналіста діагностували пухлину. Прохання допомогти

У одного із закарпатських журналістів, відомого багатьом Олександра Поповича сталася біда. У нього виявили пухлину лівої нирки.

У закарпатського журналіста діагностували пухлину. Прохання допомогти

Її негайне видалення - питання життя. Успішно оперують такі речі у Дебрецені. Є вже домовленість з клінікою, візи і т.д. Угорські лікарі кажуть, що їхні пацієнти після операції живуть дового і успішно. 

Проблема, яка виникає у більшості у таких неприємних ситуаціях -  вартість операції. Вона коштує 5 000 євро. По рідних сім’я вже назбирала 1000. Залишається 4000 євро. Операція потрібна негайно. 

Сума для однієї людини чи сім’ї - значна. Але, якщо її подрібнити на всіх, це буде та частка, яку не так складно пожертвувати.

Можна гроші перераховувати поповненням картки Приватбанку 4149 6059 1190 72 10 (Попович Олександр Юрійович)

Номер Олександра +380505026688. Зоряни, його дружини - +381405678.

25 вересня 2013р.

Теги: пухлина, операція

Коментарі

екосалінон 2013-10-07 / 22:56:35
Віт, якби ви знали Олександра особисто, можливо змінили б думку. Не для кожного журналіста збираються кошти, тут ситуація особлива, бо Людина особлива.
1234, для лікування пухлини потрібна не тільки одна операція, а певна лікувальна тактика: операція - променева терапія - хіміотерапія. Подекуди ціна 1 ампули ліків сягає 1000 (!!!) доларів.
Макс, я бачила тисячі приречених хворих, які тікали від наших українських диво-лікарів до спеціалістів міжнародного рівня. Наші гістологи подекуди не відрізняють доброякісне новоутворення від злоякісного...

Олена 2013-09-26 / 20:22:12
Юрко, знаєш, скажу банальну річ: здоров"я коли є, то за нього не турбуєшся, а коли вже починаєш турбуватися подекуди буває пізно... Дай Боже, щоб у Олександра було все добре. Але... "...журналістам, бити на сполох, по цьому питанню та нагадувати суспільству про охорону власного здоров’я... ПОСТІЙНО?" Це утопія. Не думаю, що через публікації та телесюжети (якими б вони талановитими не були!!!) люди кинуть палити, пити, об"їдатися та займатися спортом. Така, на жаль, природа людська. Все повинно починатися з родини та ще дошкільного виховання. І як би ми не лаяли колишній СРСР, але там це питання було поставлено руба (перегибів вистачало, проте й повно було різних спортивних гуртків де діти БЕЗКОШТОВНО займали улюбленим видом спорту). А зараз? Це нескінченна тема для розмови. Страхова - це вихід, але у нас в Україні це поки нездійсненна мрія.
Краще допомогти Сашкові, адже при кожній хворобі час працює проти людини.

Юрко 2013-09-26 / 17:28:10
Знаю Сашу, особисто. Однак мова не про цей прикрий випадок із його здоров'ям...
Як, кажуть - це може спіткати кожного!

Бентежить та, фактично - дратує інше: ми, громадяни своєї країни - знову у ролі прохачів-побирайлів та хворих, що лікуються по-закордонах!

Очевидно, що без страхової медицини, на Україні, ні українцям – нікуди! Добре, поки молода людина спроможна штовхатись по цьому життю... власними ліктями та має таку-сяку можливість заробити собі на хліб! Але – бачимо, що стається, коли, як грім серед ясного неба стається подібне... лихо. То невже, залишається тільки... просити кошти на ліки/операцію/реабілітацію?

Чи не логічно, особливо, журналістам, бити на сполох, по цьому питанню та нагадувати суспільству про охорону власного здоров’я... ПОСТІЙНО?

4321 2013-09-26 / 09:11:24
Коментатору 1234. Як можна настільки цинічно говорити про чужі сімї, квартири, хвороби? Якби Вас, шановний 1234 (навіть не вистачає сміливості назвати своє ім’я), спіткала така біда, то я вам бажаю, щоб Вам таки ДРУЗІ допомогли.

Макс 2013-09-25 / 22:42:34
А чому в Дебрецені? У нас прекрасні фахівці і як для журналіста ВВС і просто класного чоловіка, якого знає півміста, зроблять все по вищому класу. Не все що за кордоном краще. Можливо комфорт,можливо трохи технічне оснащення. Але хірурги у нас однозначно - супер! Я вже проходив цю тему... Сашко, можливо тебе неправильно скерували?

Fedor 2013-09-25 / 22:05:25
Якби всі журналісти не писали тільки, а скину листя хоч по 50 грн. Вже б багато на збирали

Віт 2013-09-25 / 21:59:17
Шкода кожну людину, але в даному випадку "1234" абсолютно правий... Звісно Олександр сам не просив, друзі постаралися, але друзі могли б й іншим шляхом зібрати, бо кошти уе ажніяк не захмарні навіть для пересічного закарпатця... Журналіст... А от у скількох інших простих людей аналогічні проблеми, і зазвичай адміністрація сайту навіть текстову замітку опублікувати не бажає, і небагато хто буде допомагати, бо люди не відомі та не чиїсь колеги...

Алекс 2013-09-25 / 20:52:41
невідомим (і дуже розумним) коментаторам: по-перше, Сашко звернувся до своїх друзів лише через Фейсбук. На те вони і друзі, аби допомогти. Всі інші об'яви розмістили на сайтах їхні редактори за власною ініціативою. По-друге, якщо є дурні думки у голові - залишайте їх краще при собі. І все з вами буде добре!

1234 2013-09-25 / 20:02:34
Всі тільки просять. Немає рідних, щоб назберати 40 тисяч? Колеги хай скинуться. Квартиру можна продати. якщо і тоді не вистачатиме, то просити.

all-seeing eye 2013-09-25 / 19:14:48
Організатори які збирають кошти на справжній день Ужгорода хай йому віддадуть...

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини