У закарпатського журналіста діагностували пухлину. Прохання допомогти

У одного із закарпатських журналістів, відомого багатьом Олександра Поповича сталася біда. У нього виявили пухлину лівої нирки.

У закарпатського журналіста діагностували пухлину. Прохання допомогти

Її негайне видалення - питання життя. Успішно оперують такі речі у Дебрецені. Є вже домовленість з клінікою, візи і т.д. Угорські лікарі кажуть, що їхні пацієнти після операції живуть дового і успішно. 

Проблема, яка виникає у більшості у таких неприємних ситуаціях -  вартість операції. Вона коштує 5 000 євро. По рідних сім’я вже назбирала 1000. Залишається 4000 євро. Операція потрібна негайно. 

Сума для однієї людини чи сім’ї - значна. Але, якщо її подрібнити на всіх, це буде та частка, яку не так складно пожертвувати.

Можна гроші перераховувати поповненням картки Приватбанку 4149 6059 1190 72 10 (Попович Олександр Юрійович)

Номер Олександра +380505026688. Зоряни, його дружини - +381405678.

25 вересня 2013р.

Теги: пухлина, операція

Коментарі

екосалінон 07.10.2013 / 22:56:35
Віт, якби ви знали Олександра особисто, можливо змінили б думку. Не для кожного журналіста збираються кошти, тут ситуація особлива, бо Людина особлива.
1234, для лікування пухлини потрібна не тільки одна операція, а певна лікувальна тактика: операція - променева терапія - хіміотерапія. Подекуди ціна 1 ампули ліків сягає 1000 (!!!) доларів.
Макс, я бачила тисячі приречених хворих, які тікали від наших українських диво-лікарів до спеціалістів міжнародного рівня. Наші гістологи подекуди не відрізняють доброякісне новоутворення від злоякісного...

Олена 26.09.2013 / 20:22:12
Юрко, знаєш, скажу банальну річ: здоров"я коли є, то за нього не турбуєшся, а коли вже починаєш турбуватися подекуди буває пізно... Дай Боже, щоб у Олександра було все добре. Але... "...журналістам, бити на сполох, по цьому питанню та нагадувати суспільству про охорону власного здоров’я... ПОСТІЙНО?" Це утопія. Не думаю, що через публікації та телесюжети (якими б вони талановитими не були!!!) люди кинуть палити, пити, об"їдатися та займатися спортом. Така, на жаль, природа людська. Все повинно починатися з родини та ще дошкільного виховання. І як би ми не лаяли колишній СРСР, але там це питання було поставлено руба (перегибів вистачало, проте й повно було різних спортивних гуртків де діти БЕЗКОШТОВНО займали улюбленим видом спорту). А зараз? Це нескінченна тема для розмови. Страхова - це вихід, але у нас в Україні це поки нездійсненна мрія.
Краще допомогти Сашкові, адже при кожній хворобі час працює проти людини.

Юрко 26.09.2013 / 17:28:10
Знаю Сашу, особисто. Однак мова не про цей прикрий випадок із його здоров'ям...
Як, кажуть - це може спіткати кожного!

Бентежить та, фактично - дратує інше: ми, громадяни своєї країни - знову у ролі прохачів-побирайлів та хворих, що лікуються по-закордонах!

Очевидно, що без страхової медицини, на Україні, ні українцям – нікуди! Добре, поки молода людина спроможна штовхатись по цьому життю... власними ліктями та має таку-сяку можливість заробити собі на хліб! Але – бачимо, що стається, коли, як грім серед ясного неба стається подібне... лихо. То невже, залишається тільки... просити кошти на ліки/операцію/реабілітацію?

Чи не логічно, особливо, журналістам, бити на сполох, по цьому питанню та нагадувати суспільству про охорону власного здоров’я... ПОСТІЙНО?

4321 26.09.2013 / 09:11:24
Коментатору 1234. Як можна настільки цинічно говорити про чужі сімї, квартири, хвороби? Якби Вас, шановний 1234 (навіть не вистачає сміливості назвати своє ім’я), спіткала така біда, то я вам бажаю, щоб Вам таки ДРУЗІ допомогли.

Макс 25.09.2013 / 22:42:34
А чому в Дебрецені? У нас прекрасні фахівці і як для журналіста ВВС і просто класного чоловіка, якого знає півміста, зроблять все по вищому класу. Не все що за кордоном краще. Можливо комфорт,можливо трохи технічне оснащення. Але хірурги у нас однозначно - супер! Я вже проходив цю тему... Сашко, можливо тебе неправильно скерували?

Fedor 25.09.2013 / 22:05:25
Якби всі журналісти не писали тільки, а скину листя хоч по 50 грн. Вже б багато на збирали

Віт 25.09.2013 / 21:59:17
Шкода кожну людину, але в даному випадку "1234" абсолютно правий... Звісно Олександр сам не просив, друзі постаралися, але друзі могли б й іншим шляхом зібрати, бо кошти уе ажніяк не захмарні навіть для пересічного закарпатця... Журналіст... А от у скількох інших простих людей аналогічні проблеми, і зазвичай адміністрація сайту навіть текстову замітку опублікувати не бажає, і небагато хто буде допомагати, бо люди не відомі та не чиїсь колеги...

Алекс 25.09.2013 / 20:52:41
невідомим (і дуже розумним) коментаторам: по-перше, Сашко звернувся до своїх друзів лише через Фейсбук. На те вони і друзі, аби допомогти. Всі інші об'яви розмістили на сайтах їхні редактори за власною ініціативою. По-друге, якщо є дурні думки у голові - залишайте їх краще при собі. І все з вами буде добре!

1234 25.09.2013 / 20:02:34
Всі тільки просять. Немає рідних, щоб назберати 40 тисяч? Колеги хай скинуться. Квартиру можна продати. якщо і тоді не вистачатиме, то просити.

all-seeing eye 25.09.2013 / 19:14:48
Організатори які збирають кошти на справжній день Ужгорода хай йому віддадуть...

НОВИНИ: Соціо

09:09
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
15:50
В Ужгороді поліцейські оперативно розшукали зниклого хлопчика Фото новина
14:20
/ 1
На Закарпатті висадили новий «Ліс пам’яті» на честь загиблих захисників Фото новина
13:15
У Мукачеві створили авторський аромат, присвячений місту Фото новина
12:12
На Берегівщині попрощаються із захисником Кирилом Карчевським Фото новина
11:10
В Ужгороді патрульні виявили водія, який керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
09:00
На Закарпатті відзначили Міжнародний день музеїв Фото новина
18:06
Закарпатські рятувальники розшукали у горах туриста із Миколаєва Фото новина
17:06
На Закарпатті попрощалися з 37-річним старшим матросом Максимом Раком Фото новина
15:45
У Мукачеві попрощаються з Олександром Карольї, який загинув ще в червні 2024-го Фото новина
15:13
/ 2
Глава греко-католиків Закарпаття звершив божественну літургію в оновленій церкві архістратига Михаїла в Щасливому на Мукачівщині Фото новина
14:56
Схему з фіктивним шлюбом викрили прикордонники Чопського загону Фото новина
13:06
У Квасах на Рахівщині під час екоакції зібрали понад 5 кубометрів пластикових відходів Фото новина
12:02
/ 7
У Міжгір’ї висадили нову алею сакур Фото новина
11:11
/ 1
В Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Іваном Кир’яновим Фото новина
10:04
На війні з росією поліг захисник із села Ярок на Ужгородщині Михайло Бреза Фото новина
17:23
/ 3
Іван Чендей про діячів неорусинського руху
16:41
Нетверезого водія без посвідчення виявили патрульні в Ужгороді Фото новина
13:47
/ 1
У потязі «Чоп – Загонь» службовий пес знайшов валізу з контрабандними сигаретами Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню путь захисника Максима Рака Фото новина
09:04
/ 2
Школяр із Закарпаття виборов перше місце на Балтійській олімпіаді з хімії Фото новина
18:15
/ 1
На Закарпатті проведуть десятки безкоштовних заходів до Міжнародного дня музеїв Фото новина
15:17
/ 1
Педагог із Закарпаття став переможцем конкурсу «Учитель року – 2026» Фото новина
11:16
/ 1
На Закарпатті митники викрили схему незаконного ввезення систем зберігання електроенергії на майже 8 млн грн Фото новина
09:07
На Рахівщині медики пішки через ліс добиралися до травмованої туристки Фото новина
» Всі новини