На Закарпатті офіцера судитимуть за шахрайство і хабарі

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно командира мінометної батареї механізованого батальйону на Закарпатті за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 410 (викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї), ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 358 (підроблення посвідчення), ч. 3 ст. 358 (підроблення посвідчення), ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) та ч. 4 ст. 368 Кримінального Кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди)

На Закарпатті офіцера судитимуть за шахрайство і хабарі

Закарпатська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно командира мінометної батареї військової частини А1556 майора Ш. Він підозрюється у вчиненні згаданих кримінальних правопорушень.

Зокрема, встановлено, що офіцер, будучи військовою службовою особою, діяв з прямим умислом та метою особистого незаконного збагачення шляхом шахрайства, безпосереднього підроблення та використання завідомо підроблених офіційних документів. І заволодів чужими грошима. Він підробив доручення на отримання коштів начебто від імені військовослужбовців-контрактників Ф. та В.. Розмір неправомірної вигоди склав 8,2 тис грн.

Крім того, обвинувачений Ш., за створення для своїх підлеглих солдатів В. та К. бажаних для останніх умов проходження військової служби, повторно отримав від них незаконну грошову винагороду у розмірі більше 8 тис. грн.

Як повідомив старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та при проведенні оперативно-розшукової діяльності – молодший радник юстиції Ігор Фуштей, 20 вересня 2013 року обвинувальний акт скеровано для розгляду до Мукачівського районного суду Закарпатської області.

Микола Гуцуляк, прес-секретар прокурора Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

25 вересня 2013р.

Теги: шахрай, хабар

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 13
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
» Всі новини