Мер Ужгорода підписав рішення по бунтівному скверу, а мешканці припинили чергування

Міський голова Ужгорода Віктор Погорелов у понеділок таки підписав рішення, прийняті 59 депутатами на сесії міської ради 20 вересня 2013 року.

Про це повідомив громадський активіст Віталій Грегор.

Йдеться про рішення виконкому про земляні роботи із влаштування фундаменту, рішення Ужгородської міської ради, відповідно до яких був проведений аукціон та змінено цільове призначення із, як заявив мер під час сесії, "дитячого кафе" на змішане використання (багатоквартирне будівництво і комерційне призначення).

Дані рішення, що їх депутати від опозиції отримали близько 16:30, були оголошені мешканцям вчора о 19:30 на території скверу, який вони відстояли.

Таким чином, зборами мешканців прилеглих будинків було вирішено завершити чергуванняна території скверу та зняти намети.

Також мешканцями було вирішено через свого представника Віталія Грегора вийти на забудовників з метою вирішення питання по суті. А саме, підготувати і укласти відповідну мирову тристоронню угоду між мешканцями, Ужгородською міською радою та забудовниками.

Окрім того, на зборах були присутні депутати Р.Буланов, С.Галас, В.Гнатків, С.Горбань, О.Гетманенко, В.Щадей, В.Чубірко та громадські діячі Олександр Волосянський та Костянтин Куцов.

Депутати зачитали 2 депутатські звернення, що їх у вівторок, 24 вересня, буде подано міському голові Ужгорода.

Перший стосується отримання всіх матеріалів по підготовці і проведенні аукціону по 500 кв.м., переможцем якого було оголошено Володимира Галинського.

Другий - щодо іншої частини прибудинкової території, що також утримується мешканцями, та вибула з їх користування на підставі рішення XXXVIII Ужгородської міської ради III скликання від 14.03.2002 р., загальною площею 442 кв.м та передана, відповідно, Кондрич Кларі Іштванівні.



Рішення Ужгородської міської ради про скасування:

- п.1 ч.1 рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради №290 від 21.08.2013 року «Про надання дозволів на проведення земляних робіт» -
http://rada-uzhgorod.gov.ua/download/s/R_1007_pro_skas_pynk_rish_vuk_290.pdf

- рішення Ужгородської міської ради 4 скликання від 30.09.2004 р. №394 і розпорядження Ужгородського міського голови від 17.02.05 р. № 34 -
http://rada-uzhgorod.gov.ua/download/s/R_1006_pro_skasyv_rish_sesii_394.pdf

- п.3.27 рішення Ужгородської міської ради 4 скликання від 16.09.2005 р. №649 -
http://rada-uzhgorod.gov.ua/download/s/R_1009_pro_skas_p_3.27_rish_ses_649.pdf

- п.2.2 рішення Ужгородської міської ради 4 скликання від 21 січня 2006 р. №803  -
http://rada-uzhgorod.gov.ua/download/s/R_1008_pro_skas_p_2_rish_ses_803.pdf

24 вересня 2013р.

Теги: сквер, рішення, Погорєлов

Коментарі

соня 2013-09-30 / 02:45:00
Та що за брехні! Хто сказав, що на Достоєвського - скверик! Перший раз таке чую!

Володимир Михайлович Галинський 2013-09-26 / 05:49:14
Про коментар від мого імені "2013-09-25 / 10:58:41".
В цей час я був на судовому засіданні в суді.
Ну але, якщо в мене є підтримка від невідомого, який вирішив від мого імені писати, то ,будь ласка, хоч попереджуй, бо моя думка трохи інша, а краще пиши від себе. Мені чужа слава не потрібна.
Мер В.В.Погорєлов, в нашому випадку, задекларував від свого імені правомірність наших дій та вчинків.
Те що сталося на сесії міської ради 20.09.13р - це повне ЗНЕВАГА до Конституції України та Законів України.
Якщо скаржитися і на В.В.Погорєлова, то він повинен бути останній в цьому списку, судячи з того, що він не встояв проти НЕЗАКОННОГО тиску на нас і на нього, і підписав ці незаконні рішення. Слід і на нього писати скаргу, хоч спеціалісти відділів та департаментів надали йому інформацію про те, що це рішення протизаконне.
На мою думку він не повинен був підписувати це рішення до спеціального розширеного обговорення в присутності спеціалістів які проводили і проводять перевірки з цього приводу, які мають вже готові висновки та протоколи а не стадне бажання деяких депутатів, щоб підлизатися до своїх потенційних виборців, спровокованих і підтриманих на несанкціонований, незаконний, протиправний мітинг ними ж.
Про коментар від мого імені "2013-09-25 / 10:58:41".
В цей час я був на судовому засіданні в суді.
Бажання депутатів прийняти за 5 хвилин незаконні рішення, які відмінили законні рішення, що готувалися, діяли, піддавалися контролю всіх гілок влади, обговорювалися і земельними комісіями, експертами різних рівнів та кваліфікації, приймалися на сесіях міської ради на протязі десяти років свідчить про їх правовий нігілізм та злочинні наміри. Депутати безпідставно відмінили і вже свої ж законні рішення під тиском фальсифікованих аргументів та мнимих доказів.
Між іншим двоє громадянок, активісток, з бунтівного збіговиська що зібралося на несанкціонований мітинг на Годинки8 та Достоєвського2, під час проведення аукціону та інших дій в міській раді, зв’язаних з цією земельною ділянкою –Достоєвського2А, працювали в міській раді та мали прямий доступ до цих документів та й працювали з цими документами безпосередньо.
Депутати різних рівнів організували брехливо-скандальну компанії в мій адрес з безпідставними звинуваченнями викладеними в письмовій, усній формах та прокоментовані на радіо та телебаченню про корупцію під час аукціону, статус земельної ділянки та інше, при цьому ні хто не довів цього.
А може це просто всіх заполонила наша люба «ЖАБА», що хтось щось купив, а вони не встигли вкрасти.
Депутати в свою приватну вигоду відмінили чесний аукціон, не маючи на це жодної задокументованої підстави, а зараз будуть створювати тиск на правоохоронні органи, щоб ті щось для блага наших депутатів нарили.
Це все створюється тому, що ніхто до цих депутатів не ходив на поклін і не просив про якісь протиправні дії допомагати. Підготовка всіх документів проводилася згідно чинного законодавства України цілком відкрито, на очах міської і обласної влади. Всі необхідні дії виконували ліцензовані, сертифіковані, офіційні спеціалісти згідно договорів про роботу та відповідні сплати за виконану роботу.

Володимир Михайлович Голинський 2013-09-25 / 10:58:41
Сьогодні прибув до Ужгороду спікер ВР Рибак, будемо старатись передати йому скаргу на Віктора Погорелова і довести до відома високопосадовців столиці, чим займається в нас поки ще діючий мер міста Ужгород. За прияняття незаконних рішень винні будуть притягнуті до відповідальності.

Володимир Михайлович Галинський 2013-09-25 / 01:19:54
На сьогоднішній день завершилася позапланова перевірка в ДБАК. Ніяких порушень при отриманні дозволу на початок будівництва не виявлено. Дозвільні документи про початок будівництва є чинними і забудовник має право і буде продовжувати будівництво запроектованого багатоквартирного житлового будинку.

Володимир Михайлович Галинський 2013-09-25 / 01:19:11
Для "БАСТА"
Рішення прийняти то прийняли, але право власності ніхто не відмінив і з реєстру права власності ніхто не виключив, а це під силу тільки робити згідно рішенню суду, так що сьогодні, так як і вчора власник може прийти та встановити паркан на своїй приватній земельній ділянці і його ніхто не запинить при цьому. А хто попробує порушити законне право приватної власності той буде наказаний згідно чинного а не вигаданого Закону України. А свої рішення можете розвісити в туалетах – вони нікчемні. Аукціон вони відмінили – ганьба на весь світ !!!!!

Володимир Михайлович Галинський 2013-09-25 / 00:53:53
Для "Іван 2013-09-24 / 14:12:16".
Я пишу під своїм ім'ям, а ти під "Іванушка – дурачка косиш" - що з такого взяти? Бо по іншому себе ти не називаєш і шифруєшся як чмо-провокатор.
Іване, ти вже всі помилки в дописах провірив та спів ставив?
Вибач, що заставив твої звивини мозкові пошевелитися, бо неправильно написав іншомовне слово, а ти його без комп'ютера колись хоч чув?

баста 2013-09-24 / 20:43:11
я вважаю що првильно шо скасували
як незаконно приймали рішення так і незаконно скасували
в чому проблема.. дивіться в корінь як писав Б.Андріїв

Правда 2013-09-24 / 18:50:21
Шановні мешканці міста.
Це все ніщо інше, як порожній популізм. Те, що по Годинки Достаєвського - це няк не назвеш сквером, навіть віддалено. Кречите про забудову скверів? Відкрийте очі і подивіться, що Погорелов дозволив зробити з сквером-парком Ротарійським. Залили бетонну площадку 10 х 10 (планувалоь/планується туди перенести "Рошен"). Нема про що говорити, одні лицеміри навколо.

Варошський 2013-09-24 / 17:43:35
По земельній ділянці Погорєлкін підписав рішення,а чому депутати не підтримують мешканців вул.Шумна,де під вікнами будують потужну АЗС(газобензинову з мийкою!).Що,там не ужгородці відстоюють свої права і права своїх дітей мати не тільки простір рухатися,але і дихати,бо на тій вулиці вже одна АЗС!ВиродкИ,за гроші годні згноїти людей,коли вже буде досить!

Іван 2013-09-24 / 16:51:43
Добре було-б, щоб сквери не забудовували.

соня 2013-09-24 / 16:12:22
не маю часу зараз вникати у всі подробиці але тоді більше ніхто ніде в Ужгороді не буде будувати!

Ужгородець 2013-09-24 / 15:06:07
Справді, а хтось той підпис бачив?

Іван 2013-09-24 / 14:12:16
Чомусь нік Володимир Михайлович Галинський робить таку-ж помилку в слові "нігілізм". Це наводить на думку, що Данило і Володимир Михайлович Галинський-одна особа, яка пише під різними ніками.

Іван 2013-09-24 / 14:03:01
Данило, як правильно треба писати - негілізм чи нігелізм?
А може нігілізм?

ДАНИЛО 2013-09-24 / 13:38:59
Повний правовий нігелізм в стінах Ужгородської міської ради !!!
Ці всі рішення для замилювання очей виборців та для підняття рейтингу нульових депутатів.
Ці рішення нічого не змінили і не змінять в реєстрі права власності.
Люди Вас черговий раз ДУРЯТЬ!!!
Суди все розставлять на свої місця.
Це буде комусь дуже дорого коштувати - за причинені збитки та моральну шкоду нанесену попередньому власнику, новим власникам та генеральному забудовнику. Або черговий раз за це все згідно договору про мирову сплатить міський БЮДЖЕТ.
Люди, візьміть до уваги - сьогодні в когось забрали. а завтра під таким самим соусом заберуть і в Вас !!!
Це все вже було після 1917 року коли більшовики-крмуняки бандитським переворотом захопили владу в Росії ! ! !

Іван 2013-09-24 / 10:21:23
Працівники сайта "Закарпаття онлайн" оперативно і об"єктивно публікували і , напевне, далі будуть надавати інформацію по цьому питанню. Заслуговують на слова подяки.

Іван 2013-09-24 / 10:15:42
Пану Віталію Грегору - подяка.
Він багато допоміг мешканцям.

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
» Всі новини