На Закарпатті прикордонники знову знайшли нічийні сигарети

Прикордонники відділу “Лужанка” Мукачівського загону під час патрулювання державного кордону виявили 12 ящиків сигарет марки «Sovereign» , без акцизу.

На Закарпатті прикордонники знову знайшли нічийні сигарети

Схожий випадок було зафіксовано і на відділі «Тячів». В даній ситуації  2 пакунки сигарет  прикордонники виявили в лісовому масиві, на відстані 80 метрів від лінії кордону.

Усі знайдені тютюнові вироби були доставлені до відділів прикордонної служби для складання відповідних процесуальних документів. Представниками прикордонної служби проводяться оперативні заходи по виявленню причетних осіб до можливої протиправної діяльності.

Проінформовано податкову інспекцію, - повідомили Закарпаття онлавйн у секторі з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв`язків з громадськістю Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

23 вересня 2013р.

Теги: сигарети, прикордонник

Коментарі

ваня 23.09.2013 / 15:50:29
"Представниками прикордонної служби
проводяться оперативні заходи по виявленню причетних осіб до можливої протиправної
діяльності. "Не смешите народ, погранцы сделали очередной плановый показатель. Обычно они делают это после крупных залётов на Венгерской стороне.

НОВИНИ: Кримінал

15:38
На Закарпатті викрили канал переправлення військовозобов’язаних до Угорщини Фото новина
11:02
/ 6
Керівниці поліклініки в Міжгір'ї, яка за хабарі направляла чоловіків на МСЕК, випустять з-під варти за 60 тис. грн застави Фото новина
09:29
/ 3
Громаді Ужгорода через суд повернули привласнену колишнім депутатом автобусну зупинку
08:47
/ 8
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 6
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
10:33
Двоє закарпатців обікрали будинок на Львівщині Фото новина
09:47
/ 3
Суд вирішив знести готель у Солотвині, самовільно збудований на частині єврейського цвинтаря
13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 4
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
/ 1
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
» Всі новини