Ввідною для боротьби з заворушеннями в Хусті стала бійка після концерту української естради (ФОТО)

У Хустському райвідділі міліції відбулися тактико-практичні навчання під умовною назвою «Хвиля», метою яких є вдосконалення взаємодії підрозділів і служб міліції в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Про це повідомили в Хустському МВ УМВС України в Закарпатській області.

Ввідною для боротьби з заворушеннями в Хусті стала бійка після концерту української естради (ФОТО)

Начальник міськвідділу полковник міліції Василь Турдай оголосив особовому складу ввідну, згідно з якою й розгортались події. 

До Хустського міськвідділу прибуло близько двадцяти молодиків спортивної статури з вимогою визволити їхнього товариша, який затриманий за бійку на стадіоні «Карпати» під час проведення концерту за участю зірок української естради. Хулігани, демонструючи серйозність своїх намірів, почали голосно кричати, приставати до перехожих, розбивати вікна на будинку, який знаходиться навпроти міськвідділу міліції. Проте їх швидко вгамували й доставили в міськвідділ для складання відповідних протоколів.

В ході спецоперації було проведено стройовий огляд, перевірено екіпірування та повноту забезпечення особового складу спецзасобами. Працівники міліції продемонстрували свої навики з прийомів самозахисту.

- Особовий склад показав свою готовність до дій у складних ситуаціях,здатність виконувати поставлені завдання на високому професійному рівні,- повідомив очільник хустської міліції Василь Турдай.

23 вересня 2013р.

Теги: заворушення, безпорядки, Хуст

Коментарі

Х'юстон 23.09.2013 / 10:28:08
**бнуті хустські менти. Кращого нічого не змогли придумати?

НОВИНИ: Кримінал

15:45
/ 1
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
17:31
/ 3
Син закарпатського перевізника уник покарання за використання "Шляху" для організації втечі за кордон понад 20 ухилянтів
16:19
/ 1
В Ужгороді п'яна водійка скоїла подвійну ДТП Фото новина
11:06
/ 1
На Берегівщині взяли під варту чоловіка, який сокирою намагався вбити знайомого Фото новина
16:07
/ 1
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
» Всі новини