На вулиці Швабській в Ужгороді відновлять двосторонній рух транспорту

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 17 вересня, на засіданні транспортної комісії міськвиконкому. Пропозицію комісія винесла на розгляд міськвиконкому, який відбудеться завтра.

На вулиці Швабській в Ужгороді відновлять двосторонній рух транспорту

Як нагадав заступник міського голови, голова комісії Юрій Беляков, односторонній рух тут встановили близько року тому в зв’язку з ремонтом вулиці.

Однак досвід показав, що двосторонній рух треба відновити. «На Проспекті, на жаль, стоїть дуже багато машин, особливо зранку, коли дітей ведуть в школи та дитсадки. Водночас, люди, яким треба на Петефі, їдуть через вул. Льва Толстого, де стоять два світлофори. Все це створює затори. Тому до нас вже зверталися й міські депутати з проханням повернути двосторонній рух по вул. Швабській», - пояснив Ю. Беляков.

Представник ДАІ, присутній на комісії, зауважив, що інспекція лише за, оскільки вони з самого початку були проти  встановлення там одностороннього  руху.

Що стосується паркування, то члени  комісії вважають, що доцільно по правій стороні вулиці зупинку заборонити. По лівій же дозволити паркування лише до розгалуження на дві смуги перед перехрестям.

Якщо виконком рішення підтримає, Швабська стане двосторонньою до 1 жовтня. До цього часу треба буде поінформувати городян про нові умови через ЗМІ та встановити нові знаки.

 

17 вересня 2013р.

Теги: Швабська

Коментарі

Спостерігач 17.09.2013 / 16:19:50
Про які односторнні рухи в Ужгороді ви говорите? Зрозуміло, що за одностороннім рухом майбутнє, але не при наших дорогах. Щоб було так як в Європі або в США (там цей вид руху більш популярний), то кожні 300 -400 метрів має бути сполучна дорога, яка з'єднує 2 вулиці. І ширина односторнньої смуги має бути - як мінімум на 2 машини. А у нас Швабську перекрили, а на Перемоги біля лікарні ледве одна машина проїзджає. І маємо повсякденну картину: Швабська пуста, а Проспект свободи, Перемоги і пл.Ш. Петефі стоять. Перед тим як робити односторонні рухи, треба повністю відремонтувати інші основні артерії: вул.Капушанська - вбита, вул.Занковецької - мертва, вул.Легоцького - мертва і т.д. От коли водії не будуть обирати маршрут за принципом "кудою дорога краще", а їздитимуть "кудою швидше", тоді і відчуємо хоч якесь полегшення від заторів.

Ужгород 17.09.2013 / 16:05:06
земляк. Підтримую.

Спостерігач 17.09.2013 / 15:31:07
Дядя Міша повністю правий!

Ігор Баран 17.09.2013 / 15:20:16
земляк правий

земляк 17.09.2013 / 14:57:37
Дивні ужгородці та їх владарі...

Якщо Ужгород - дійсно, як переконані - європейське місто, то необхідно погодитись на односторонній рух, по більшості вулиць міста. Це й зручніше, й безпечніше та й так, як - "у Європі"...

Друга справа, що у місті НЕ БУЛО й НЕМАЄ цивілізованого плану архітектурної забудови міста, що призвело до "проспектного чуда" (коли викуплені на першому поверсі квартири, практично, по всьому проспекту Свободи, за хабарі чиновникам від архітектури й містобудування - понатикали: магазини, салони тощо) чи до "архітектурного колапсу" по вулиці Швабській (коли коротеньку, колись - тиху вулицю, буквально забудували монстрами з гарадичами на різні: колір, смак та призначення)...

Натомість, місто, буквально - задихається без стоянок для автомобілів, які понатикано всюди: внутрішні двори, тротуари, парки (зелена зона) тощо.

З другого боку, європейське місто, це обов’язково – муніципальний, громадський транспорт, коли ВИГІДНО, по місту користуватись саме ним, а не власним автомобілем (я вже не кажу про велосипеди, яким користуються багато жителів-патріотів своїх міст у Європі, включаючи чиновництво). Хоча логічно, що допоки Васадзе й Ко возитимуть себе лімузинами, "виготовляючи" для нас так звані автобуси (івани, богдани тощо) – місцевий черяник, що при грошах – їздитиме власним транспортним засобом, причому - всюди...

Міській же владі, яка здатна, тільки забороняти та дозволяти (замість створювати та будувати, як це є у тій же Європі) – залишається... "поінформувати городян про нові умови через ЗМІ та встановити нові знаки"!

дядя Міша 17.09.2013 / 13:28:02
А там і не було одностороннього руху. Тільки певні обмеження на виїзд з прилеглих вулиць в бік пл.Ш.Петефі. При цьому можна спокійнісенько повернути в бік пл.Кирила і Мефодія, через декілька метрів розвернути автомобіль на 180градусів і спокійно проїхати в напрямку пл.Ш.Петефі (хоч повз роту ДАІшників).
Та все ж добре рішення про те, що двосторонній рух буде повноцінно правильним, а не якимось дебільноватим.

Йомайо 17.09.2013 / 12:37:03
Давно пора і так всі там їздять "проти течії"

НОВИНИ: Соціо

18:12
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
/ 1
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 12
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
» Всі новини