Опубліковано проект порядку денного наступної сесії Ужгородської міськради

На офіційному сайті Ужгородської міської ради опубліковано проект другого пленарного засідання чергової ХIX сесії Ужгородськоїміської ради VI скликання, що має відбутися 20 вересня 2013 року м. Ужгород

Опубліковано проект порядку денного наступної сесії Ужгородської міськради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ (ПРОЕКТ)
другого пленарного засідання чергової ХIX сесії Ужгородської міської
ради VI скликання
від 20 вересня 2013 року м. Ужгород

1. (проект №991) Звіт про виконання бюджету міста за 1 півріччя 2013 року. Доповідає: Харевич П.І. – заступник міського голови, начальник фінансового управління; 

2. (проект №992) Про Програму забезпечення пожиттєвої терапії хворих – інвалідів ендокринологічного профілю на 2014 -2017 роки. Доповідає: Брецко М. Ю. – начальник відділу охорони здоров'я. 

3. (проект №993) Про Програму медичного забезпечення ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни на 2014 – 2017 роки. Доповідає: Брецко М. Ю. – начальник відділу охорони здоров'я. 

4. (проект №994) Про Програму "Первинна спеціалізація лікарів з фаху загальна практика –сімейна медицина на 2014 -2016 роки". Доповідає: Брецко М. Ю. – начальник відділу охорони здоров'я. 

5. (проект №995) Про Програму "Розвиток нефрологічної та гемодіалізної служби в місті на 2014 -2017 роки". Доповідає: Брецко М. Ю. – начальник відділу охорони здоров'я. 

6. (проект №996) Про надання грошової допомоги. Доповідає: Сушко А.А. – начальник управління праці та соціального захисту населення. 

7. (проект №997) Про надання грошової допомоги гр. Дьолог С.С., Руснак М.І. Доповідає: Сушко А.А. – начальник управління праці та соціального захисту населення. 

8. (проект №998) Про зміни до рішення міської ради від 07.12.2012 р. №690. Доповідає: Марїна Т.І. – начальник архівного відділу. 

9. (проект №999) Про зміни та доповнення до рішення XVII сесії міської ради VI скликання від 29.03.13 р. №833. Доповідає: Юрко А.А. – начальник управління капітального будівництва. 

15 вересня 2013р.

Теги: сесія, порядок денний

Коментарі

Ужгородець 15.09.2013 / 20:39:11
Порядок денний зовсім інакший 23 питання http://rada-uzhgorod.gov.ua/download/r/Rozporjadzhennja_344_10.09.2013.pdf
А ось і проекти рішень http://rada-uzhgorod.gov.ua/sesija/1/ є над чим задуматись та чому дивуватись, тотальльний деребан та нехтування інтресами дітей (закриття дитячих програм, відмова від ремонту шкіл), але поповнення статтутних фондів КП на 2 млн., списання майна Агромікса для вивільнення землі, додатковий МАФ на Театральній, та відмова в заодоволенні подання прокурора щодо МАФів.

НОВИНИ: Соціо

18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 2
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 13
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
12:24
/ 3
На Закарпатті батько з сином намагалися вивезти сигарети до Словаччини Фото новина
12:16
Подорож Стежками Довбуша: екоосвітня програма в Карпатах для школярів
11:19
На війні з росією поліг воїн із села Бакош на Берегівщині Василь Хіміч Фото новина
09:21
/ 1
Патрульні в Ужгороді зупинили нетверезого водія без права керування Фото новина
10:13
/ 2
В Ужгороді стартувала серія безкоштовних романтичних екскурсій містом
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 9 лютого
11:15
/ 1
У Ясіні на Рахівщині попрощалися з Героєм Павлом Говбелом Фото новина
18:28
В Ужгороді патрульні зупинили водія з 2,32 проміле алкоголю Фото новина
09:19
/ 2
В Ужгороді зупинили водія без прав із ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
» Всі новини