Суд призупинив будівництво в Ужгороді скандальної АЗС

Учора, 13 вересня, в Закарпатському окружному адміністративному суді відбулося судове засідання у справі скандального будівництва АЗС на вулиці Шумній в Ужгороді.

Суд призупинив будівництво в Ужгороді скандальної АЗС

Участь у судовому засіданні взяли представники прокуратури м.Ужгород і забудовників, а також 6 делегованих представників від громадськості. Натомість не прийшли представники відповідача – виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

У кінцевому підсумку, суд вжив заходів забезпечення позову та наклав заборону здіснювати будівництво до моменту завершення розгляду справи по суті та прийняття відповідного рішення.

Судове засідання у справі призначено на 13.30 18 вересня.

Крім того, як повідомили Закарпаття онлайн мешканці прилеглих будинків, днями обхід квартир здійснювали правоохоронці, які уточнювали, чи справді проводилися в зазначеному питанні громадські слухання, результати яких, судячи з усього, було сфальсифіковано.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 6 вересня у відповідь на суспільний резонанс прес-служба прокуратури м.Ужгород повідомила про незаконність даного будівництва та,відкриття провадження по вказаній справі Закарпатським окружним адміністративним судом за позовною заявою прокурора міста Ужгорода.

Однак, як з'ясувало Закарпаття онлайн, позовну заяву прокуратури було оформлено неналежним чином, через що суд залишив позов прокуратури без руху.

У підсумку, прокуратура у визначені судом строки усунула виявлені судом недоліки, після чого суддя відкрив провадження по вказаній справі та призначив час і дату її розгляду на 13 вересня.

Як встановила прокуратура, вказана земельна ділянка відповідно до Земельного кодексу України належить до земель житлової та громадської забудови, а не земель транспорту. При цьому, відповідно до ст. 71 Земельного Кодексу України, землі під АЗС належать до земель транспорту.

Крім того, будівництво АЗС не передбачено Генеральним планом міста Ужгорода. Разом з тим, прокуратурою міста встановлено, що громадські слухання з приводу будівництва об’єкту підвищеної небезпеки – АЗС – належним чином не проведені. Тобто, при вирішенні питання даного будівництва думку громадськості не враховано.

У зв’язку з вищенаведеними порушеннями вимог законодавства, прокуратура Ужгорода, з метою захисту інтересів держави та територіальної громади міста, звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду щодо визнання неправомірними дій службових осіб міської ради стосовно видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по вул. Шумній 22А та скасування дозволу на проведення будівельних робіт, виданого у листопаді 2012 року.

Одночасно, прокуратура Ужгорода звернулась до суду з проханням заборонити ПАТ «Закарпатнафтопродукт - Мукачево» будувати АЗС стаціонарного типу по вул. Шумній.

Довідка

ПАТ «Закарпатнафтопродукт-Мукачево» було створено в 1995 р. регіональним відділенням фонду державного майна по Закарпатській області та Закарпатською обласною орендної фірмою «Закарпатнафтопродукт» шляхом перетворення її у відкрите акціонерне товариство.

«Закарпатнафтопродукт-Мукачево» є оператором терміналу з перевалки дизельного палива з трубопроводу ДП «ПрикарпатЗахідтранс» (входить в структуру російського ВАТ «АК «Транснафтопродукт») в наземний транспорт в м. Мукачево. В структуру компанії входять нафтобаза і мережу з більш ніж 40 АЗС.

Закарпаттят онлайн

14 вересня 2013р.

Теги: АЗС, Шумна

Коментарі

Варош 16.09.2013 / 16:35:17
В дворі тюрми де він знову буде точно не вийде збудувати

Василь 16.09.2013 / 08:08:10
у Погорэлова у дворі АЗС треба побудувати

Ужгородець 15.09.2013 / 20:45:49
Так тоді чому не будували на території ФМК?

Архітектор 15.09.2013 / 19:24:15
Магістральних вулиця та ФМК. З 30 га. Землі під промисловість це спільний район? Дебіл.

Dott 14.09.2013 / 23:54:38
Заправки в спільних районах заборонити будувати. Де депутати за яких ми голосували???? Чому не захищають інтереси людей???

Джоні Вокер 14.09.2013 / 22:35:01
Всю мразь, що видала дозвільні документи, негайно заарештувати! Покидьки, щоб нажертися доларів надаючи ці "дозволи", створили особливо-небезпечну ситуацію по вул.Шумній та біля прилеглих будинків,що неминуче приведе до трагедії.Там замість заправки треба було б встановити шибеницю, та привселюдно стратити негідників, а то регочуть собі, тащаться з ужгородців з кишенями,набитими доларами...

Бургомістер 14.09.2013 / 19:37:36
В тюрьму сволочів! У себе на городі заправки будуйте!

НОВИНИ: Соціо

18:13
/ 1
Рятувальники допомогли туристу з Одеси, який травмувався на Говерлі Фото новина
17:45
/ 1
Патрульні зупинили в Мукачеві мотоцикліста без прав і номерних знаків Фото новина
16:35
/ 1
Ужгород вчетверте за серпень побив температурний рекорд
13:29
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з росією захисником Володимиром Йорданом Фото новина
11:19
На площі Народній в Ужгороді чоловік влаштував дебош Фото новина
10:26
Троє людей постраждали під час бійки в Ужгороді
18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
17:10
В Ужгороді 5 серпня перекриють частину вулиці Фединця
16:00
В Ужгороді 5 серпня попрощаються із захисником Богданом Югасом, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
15:30
Суд розірвав договір на будівництво автобази в Ужгороді за понад 155 млн грн Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який дві доби блукав у Карпатах Фото новина
12:15
Через спеку до +40 °C у Карпатах посилили охорону лісів Фото новина
11:09
Підтвердили загибель захисника із Нанкова на Хустщині Юліана Гербея Фото новина
17:29
/ 1
Закарпатські рятувальники врятували грибника, який заблукав у лісі Фото новина
16:23
/ 1
На Петросі турист двічі впав під час походу Фото новина
11:07
У Карпатах за день врятували п’ятьох туристів Фото новина
11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 2
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
» Всі новини