В Ужгороді міліція провела навчання з протидії громадським безпорядкам (ФОТО)

Навчання відбуваються на тлі зростання громадського незадоволеня вседозволеністю і безкарністю місцевої влади і бездіяльності міліції.

В Ужгороді міліція провела навчання з протидії громадським безпорядкам (ФОТО)

Учора на території Ужгородського міськвідділу міліції та стадіону «Авангард» ужгородські правоохоронці в черговий раз відточували свої професійні вміння та навички під час тактико-спеціальних навчань за оперативними планами «Хвиля» та «Фортеця». Про це повідомляє прес-служба УМВС Українги в Закапратській області.

З її слів, такі навчання проводяться щоквартально, основна їхня мета – це підвищення рівня бойової готовності особового складу ОВС до дій у припиненні групових порушень громадського порядку та масових заворушень.

В тренуваннях взяли участь ужгородські правоохоронці, бійціспецпідрозділу «Беркут» та співробітники ДАІ.

Навчання проводилося у два етапи. На першому підготовчому етапі особовий склад мав змогу ознайомитися з основними нормативними документами, було проведено стройовий огляд, перевірено екіпірування та повноту забезпечення особового складу спецзасобами, засобами активної оборони, засобами зв’язку та транспорту. На другому практичному етапітренувань бійці «Беркута» та інші учасники продемонстрували свої практичні навики, які застосовуватимуть в експериментальних ситуаціях або у випадках масових порушень громадського порядку.

«Під час навчань правоохоронці довели здатність виконувати поставлені завдання на досить високому професійному рівні та показали свою готовність до дій в складних ситуаціях. Усі учасники навчань працювали однією командою – діяли злагоджено та організовано» – каже начальник Ужгородського міського відділу підполковник міліції Євген Калитич.

13 вересня 2013р.

Теги: безпорядки, протидія, мліція

Коментарі

8888 14.09.2013 / 14:03:15
рейдерське захоплення вчинили жителi достоевського, забудовник мае всi вiдповiднi документи, це визнали всi, навiть депутати якi вiдстоюють жителiв, якби в iхнiх документах хочаб одна кома неправильно стояла iх би вже давно зiли тi ж депутати i погорелов,якийсь там уповноважений з прав людини верховноi ради,прокуратура iтд, набираючи собi бали на майбутнi вибори, шуму дуже багато а всiх просто не могли подкупити,тому я вiрю в законнiсть будiвництва, тому зараз намагаються знайти компромiс, по тiй причинi що люди теж мають право голосу,отже завдання мiськоi влади задовiльнити обидвi сторони, i тiльки домовленостями,а не заборонами. ЛЮДИ ДИЙТЕ ЗАКОННО, забудовник е добросовiсний набувач дiлянки, питання е до начальника жреру- чому люди платили за землю, якщо ii ще 5 рокiв тому знали з балансу де грошi?Ось чим треба зайнятись прокуратурi. А якщо мiська рада запропонуе забудовнику дiйсно рiвноцiнну дiлянку, я думаю вiн погодиться. Вот i весь конфлiкт, замiсть кидати камiння сядьте i домовляйтесь!

Богдан 14.09.2013 / 10:58:27
Сука на наші подадки на нас же псів тренуют.Це їм не допоможе.На любого песика свій вовк знайдеться

гарантуй 13.09.2013 / 20:34:40
Мусора раком дуже кумедно виглядають. В принципі їм не звикати...

гарантуй 13.09.2013 / 20:32:52
Треба нам з хлопцями потренувати цю мусорську шлаєбєнь, ото би вони прозріли....

Варош 13.09.2013 / 16:24:16
Тренування розганяння людей на мітингах проти незаконних забудов. Краще б тренувалися демонтувати самовільно захоплені ділянки.

Мусорок 13.09.2013 / 13:59:03
Готуються Арлии Варцабові но но увидиме шо то буде і чи помоєе це юм бля..

Віт 13.09.2013 / 12:51:39
Хто пробіли в тексті знову з'їв?
Це точно, готуються до чергових рейдерських забудов... Треба б і жителям уже помалу збиратись і проводити навчання протидії олігархічно-ментовським загарбникам...

Копча 13.09.2013 / 12:44:04
Сірий північний лис прийде до кожного з них. Тільки не до того готуються, щити їм стануть у пригоді як дешеві надгробки.

8888 13.09.2013 / 12:28:35
вот вам ответ на стройку по ул.достоевского!!

НОВИНИ: Соціо

16:53
Велоподорож до лісу: одноденна екоосвітня мандрівка для підлітків Фото новина
13:15
На Закарпатті розквітли перші весняні квіти Фото новина
11:43
У Довгому на Хустщині попрощаються з полеглим на війні Героєм Віктором Шевченком Фото новина
11:02
Презентація видання «Січові стрільці на Закарпатті» відбудеться в Мукачеві Фото новина
19:46
Дендропарк в санаторії "Карпати" Фото новина
18:11
На Закарпаття евакуювали 85-річну жінку із прифронтової території Фото новина
17:24
У Нацпарку "Синевир" ведмеді почали виходити із зимової сплячки Фото новина
15:19
На Драгобраті 16-річна лижниця заблукала в тумані Фото новина
13:21
На Говерлі оновили зимові маршрути для туристів Фото новина
12:45
Пригода біля Скакала: екоосвітня мандрівка до водоспаду для дітей Фото новина
11:01
У Берегові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Олегом Бузулюком Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 18 лютого
18:19
Закарпаття прийняло ще одну родину з прифронтового регіону Фото новина
17:11
Майже 17 тисяч осіб перетнули кордон пішки через КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» Фото новина
16:25
Прикордонники зірвали спробу незаконного перетину кордону на Закарпатті Фото новина
12:14
/ 2
На Закарпатті перед залізничними переїздами встановлюють знаки «Стоп» через відключення світлофорів
11:04
На війні з рф поліг захисник із Нижнього Солотвина на Ужгородщині Олексій Романенко Фото новина
10:06
/ 1
У Мукачеві щодня о 9:00 зупинятимуть транспорт для хвилини мовчання
08:44
Коли вимикатимуть світло на Закарпатті 17 лютого
18:13
/ 4
Столітній ювілей відсвяткувала педагогиня з Ужгорода Фото новина
16:21
У селі Люта на Великоберезнянщині попрощалися із захисником Юрієм Галаговцем Фото новина
15:30
/ 1
У горах Рахівщини заблукала туристка зі Львова Фото новина
15:12
Скеля Чур, язичницьке капище й аура пралісів – Карстовий міст у Карпатах Фото новина
13:01
/ 2
Рятувальники на Драгобраті допомогли туристам, які заблукали під час спуску Фото новина
12:22
На Ужгородщині нетверезий водій наїхав на 65-річну жінку Фото новина
» Всі новини