Прокуратура оскаржила постанову львівського суду, якою відмовлено в задоволенні позову по «Короні»

Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 14 серпня залишено рішення господарського суду Закарпатської області від 10 січня 2013 без змін.

Прокуратура оскаржила постанову львівського суду, якою відмовлено в задоволенні позову по «Короні»

Зазначеним рішенням суду першої інстанції було відмовлено в задоволенні позову прокурора міста Ужгорода в інтересах держави та територіальної громади міста Ужгорода до Департаменту міського господарства Ужгородської міськради, ТОВ „Проект готель консалтинг ЛТД" та за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ПТВП „Коруна" про визнання недійсним конкурсу з продажу об’єкта комунальної власності – комплексу «Корона».

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, на початку вересня, прокуратурою Закарпатської області на вказані судові рішення внесено касаційну скаргу до Вищого господарського суду України.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

10 вересня 2013р.

Теги: Корона

Коментарі

краянин 13.09.2013 / 20:23:13
Прокуратура в черговий раз "продує" суд.Інакше і немає на що сподіватись,адже будуть захищати інтереси самого Волошина,а це - дуже відповідально!

постскріптум 10.09.2013 / 18:04:05
Нич з того не буде! Демонстративно, зухвало з особливим цинізмом правоохоронна система, місцева влада і ненажерливі суди злили "Корону" криміналітету. І питання тут не лише в законності, баксах, чи здоровому глузді. Справа в тому, що бандитам в Ужгороді дали повне зелене світло! Будь-ласка, грабуй що хочеш, будуй де заманеться, пали машини, бий адвокатів молотком по голові-нічого за це не буде, головне, щоб розрахувався куди слід! Хто би міг подумати, що таке колись прекрасне місто Ужгород скотиться в таку прірву! І це ще не кінець...

Dosa 10.09.2013 / 15:06:49
Та прокуратура там нічого не може зробити. Все порушили в Києві

Знючий 10.09.2013 / 13:46:03
прокуратура з ними за одно.
Підтвердженням тому, не гласність даного процесу - чому прокуратура лише зараз повідомляє про те що внесена касаційна скарга до Вищого, через майже рік після подання.

Напевне тому, що в Ужгороді буде новий прокурор - кум одіозного депутата Волошина - заступник прокурора м. Ужгорода, Біловар (Екс-прокурор Мукачева )
котрий нещодавно був присутній на засіданні виконкому Ужгородської міської ради у якості т.в.о прокурора Ужгорода
http://zakarpattya.net.ua/News/114028-Eks-prokuror-Mukacheva-Bilovar-vypirnuv-u-roli-t.v.o.-prokurora-Uzhhoroda
не

НОВИНИ: Кримінал

18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 15
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
» Всі новини