Ужгородське «Архітектурно-планувальне бюро» знову порушило антиконкурентне законодавство

За результатами дослідження ринку супутніх послуг адміністративним послугам Закарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи відносно КП «Архітектурно-планувальне бюро» Ужгородської міської ради у зв’язку з наявністю в його діях ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Аналізом матеріалів та документів отриманих відділенням, встановлено, що підприємство встановило та стягувало економічно необґрунтовану плату за послугу з виготовлення схеми розміщення об’єктів виносної торгівлі та малих архітектурних форм в м. Ужгороді.

Так, вартість послуги з виготовлення схеми розміщення об’єктів виносної торгівлі та малих архітектурних форм (МАФів) з виїздом на місце для обстеження ділянки, затверджена рішенням Ужгородської міської ради у 2010 році в сумі 246,66 грн.

При розрахунку вартості Послуги, підприємством застосовано таблицю Базових показників вартості проектно-планувальних та інших робіт, яка скасована наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України ще в 1998 році.

Наразі продовжується дослідження, - повідомили Закарпаття онолайн в прес-службі Закарпатського обласного територіального відділення   Антимонопольного комітету України.

09 вересня 2013р.

Теги: антиконкурентний, конкуренція, архітектурний

Коментарі

Михайло 09.09.2013 / 20:18:44
Так, ніби в Мучеві, Хусті, Тячеві чи Рахові за подібну роботу місцеві організації беруть меншу суму грошей, чи керуються якимись іншими, сучасними розцінками.
Може варто було б провести перевірку УСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ суб'єктів господарювання, які виконують подібні роботи в райцентрах області?

НОВИНИ: Кримінал

13:55
У Королеві на Берегівщині під час пиятики 33-річна співмешканка орендаря зарізала 44-річного власника будинку Фото новина
13:30
/ 1
Суд ув'язнив на 3 роки закарпатця зі 101-ї бригади ТрО, який восени на Тячівщині на "зебрі" смертельно травмував підлітка і втік Фото новина
19:36
/ 5
На Закарпатті затримали заступника командира зенітно-кулеметного батальйону за вимагання грошей у підлеглих Фото новина
17:09
/ 2
Ужгородець посеред вулиці викрав для "розбірок" колишню дружину Фото новина
11:34
/ 7
Під полониною Рівною зрубали праліси для вітропарку Єфімова-Мкртчана
02:31
В Ужгороді повторно наркоп'яного і повторно "безправного" водія Audi оштрафували на понад 90 тис. грн Фото новина
20:50
/ 2
Суд в Берегові призначив військовому 5,5 років тюрми з конфіскацією майна за переправлення "ухилянта" та дезертирство
16:39
/ 2
Суд у Виноградові "покарав" чоловіка, який заплатив $10 тис. за виїзд до Румунії під виглядом волонтера Червоного Хреста, 1700 гривнями штрафу Фото новина
01:42
У Мукачеві оштрафували "безправного" водія "під кайфом" Фото новина
17:35
/ 12
Чиновники Ужгородської міськради виплатили приватній фірмі 8 млн грн за будівництво, яке навіть не почалося – БЕБ Фото новина (ДОПОВНЕНО)
07:53
У Куштановиці на Мукачівщині у "п'яному" зіткненні пітбайка і скутера травмувалися обидва водії Фото новина
18:52
/ 3
За "щебеневий" "відкат" в $20 тис. суд в Ужгороді "покарав" ексдиректора Королівського кар'єру "умовним" роком Фото новина
18:11
/ 1
За сприяння сигаретним БпЛА-контрабандистам прикордонника, що уклав угоду з прокурором, "покарали" штрафом 85 тис. грн
16:37
У Мукачеві "безправний" водій намагався "прикритися" фальшивим посвідченням працівника ДСНС Фото новина
16:16
На Хустщині затримали ще одного "заробітчанина" на "ухилянтах" Фото новина
16:04
У Львові 15-річний закарпатець пограбував чоловіка на зупинці громадського транспорту
14:16
У Тересві п'яний 19-річний молодик з Грушова в балаклаві та перцевим балончиком пограбував магазин Фото новинаВідео новина
11:53
У Мукачеві виявили водія, в 11 разів п'янішого за "норму" Фото новина
03:36
Закарпатцеві присудили 6 років в'язниці та 1 млн грн компенсації за "п'яну" ДТП, в якій загинув 15-річний школяр
02:43
В Ужгороді затримали грабіжника Фото новина
18:42
У Виноградові 22-річний водій VW Passat травмував 17-річного пішохода Фото новина
15:05
/ 7
За підтримку росії і заклики вбивати українців жителя Ужгородщини "покарали" позбавленням на 10 років права працювати у владі
13:37
/ 2
Суд в Ужгороді звільнив водія Volkswagen-а від покарання за смертельний наїзд на жительку Великих Лазів Фото новина
05:15
/ 2
Ужгородського школяра через Telegram намагалися завербувати для диверсій Фото новина
04:37
/ 5
Влада Ужгорода злочинно засипає сміттям "Чорні озера", які ужгородці вимагають зробити парком Фото новина
» Всі новини