Життя власникам "словацьких" авто ускладнили бетоном на ПП "Ужгород" не українські прикордонники, а словаки?

Прес-служба Чопського прикордонного загону оприлюднила з цього приводу офіційну інформацію.

Життя власникам "словацьких" авто ускладнили бетоном на ПП "Ужгород" не українські прикордонники, а словаки?

В пунктах пропуску для автомобільного сполучення почастішали випадки повернення легкових транспортних засобів «за власним бажанням»  водія. Дана ситуація може призвести до порушення технології пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів, створення черг та конфліктних ситуацій в пунктах  пропуску тощо. Тому інформація, що, нібито, «прикордонники на кордоні зі Словаччиною у пункті пропуску "Ужгород" встановили бетонну огорожу, аби власники транзитних авто з іноземними номерами мусили їхати на Словаччину» не відповідає дійсності, оскільки:

по-перше – фотографії бетонних блоків, які супроводжували публікацію, були зроблені не в пункті пропуску «Ужгород», а в пункті пропуску «Вишнє Нємецьке», тобто на території Словацької Республіки;

по-друге – перетин державного кордону з України до Словацької Республіки на даний час жодним чином не ускладнився, пропуск осіб і транспортних засобів здійснюється встановленим порядком у штатному режимі;

по-третє – в разі повернення особи за власним бажанням під час його виїзду з території  України  інспектор прикордонної служби скасовує дані про перетин кордону особою з бази даних та інформує про це представника митниці, а в подальшому контролює вибуття особи і транспортного  засобу  з пункту пропуску;

по-четверте – пунктом 1.6 спільного наказу Адміністрації Державної прикордонної служби України та Державної митної служби України від 11.06.2008 р. № 505/642 «Про затвердження Технології прикордонного та митного контролю у пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення» зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.08.2008 за № 753/642 передбачено наступне: «з метою визначення напрямку руху та порядку проходження прикордонного та митного контролю пункт пропуску облаштовується:

інженерними пристроями для розмежування руху за напрямками та смугами»;

п’яте – питання облаштування та утримання інфраструктури пунктів пропуску перебуває у компетенції митниці Міндоходів України.

Разом з тим, прикордонним відомством вживаються заходи щодо покращення стану перетинання державного кордону громадянами. Так, з 1 серпня 2013 року було введено в дію систему попередньої передачі інформації про перетин державного кордону організованими групами осіб. Дані заходи дали можливість суттєво зменшити час оформлення вказаних груп під час перетину ними кордону. Станом на 05 вересня поточного року за вказаною системою здійснено оформлення 24 організованих груп громадян.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

06 вересня 2013р.

Теги: кордон, перетин, авто

Коментарі

Роман 09.12.2013 / 10:55:38
Учора їздив на Шегині (думав розвернутись на нейтралці) раніше це було можливо. Тепер ситуація аналогічна - встановили огорожу і бетонні блоки на місці розвороту, таким чином покинувши територію України ви попадаєте тільки в Польщу. Як пояснив мені прикордонник, "було добре і вам і нам, але після звільнення трьох військових розворот закрили наглухо". Я попав в Польщу, де без дійсної візи мені виписали попередження, відібрали пояснення (це зайняло цілий день) і сказали що наступним разом це буде штраф. І знову вїхав в Україну на пять днів. Отак знущаються з нашого брата повсюдно

van 07.09.2013 / 14:31:48
http://www.minv.sk/?tlacove-spravy-2&sprava=v-priebehu-styroch-dni-17-zadrzanych-cudzincov-na-vonkajsej-hranici

WWW 07.09.2013 / 12:46:02
Інтернет-сайтам перед тим як публікувати інформацію і фото, не мішало б перевірити їх достовірність. На фото сфотографовано бетонні блоки з Словацької сторони, які стоять вже давно. На нашій стороні дійсно встановлено бордюри, звичайні тротуарні бордюри, і місце для розворота залишили. Прикордонники пропускають, якщо немає начальства. Скорше всього когось з Держприкордонслужби та Мутниці просто задавила жаба, і почали наїзди і на Чопську митницю (Похилька відсторонили) і на Прикордонний загін (кажуть перевірку чекають)....

ес ка 06.09.2013 / 23:02:35
а через мадярію не пробували в кого є 50-ти кілометровий дозвіл, тіпа в Кішварду в Теско?

ГАЛА 06.09.2013 / 22:19:44
Маю авто як кажуть "хлам" на іноземних номерах .Чоловік -іноземець, а правила як для всіх 5 днів. Тільки що повернулася з так званого "кругу" , якого вже не існує!!
Заставили іхати через Словакію(добре що є Шенген ).А інших без
візи не впускають .Це ж яка маса народу випала з нормального ритму. Все робиться для того щоб принизити народ, заставити шукати інші шляхи.Якщо зараз залишити все як є , мовчати ,
то маса людей залишиться без засобів до існування .
В любій іншій країні народ вже зреагував би , а ми як завжди
проковтнемо і будемо сидіти мовчки , поки всіх не придавлять
як блох до нігтів. В нашій УРКАЇНІ люди це бидло для представників так званої влади. Ці подвійні стандарти вже неможливо витримати нормальній людині. Ці злорадні посмішки на нашій митниці (а зараз Словакія...)таке задоволення на обличчі
жіночки митниці. Немає більше слів ...

Ужасу 06.09.2013 / 21:59:47
"ужасу"
Такого ідіотизму, як ти написав - не читав давно.
По-перше, хотіли б, то згідно з постановою могли ще б в кабінці на виїзду з України послати тебе за відсутність візи.
По-друге, ви вже за*бали зі своіми машинами. Створюються такі черги, що по півтора-2 години круг робите. Нагрузка на єдиний пост в Ужгороді надзвичайна і давно пора цьому покласти край. Що це таке коли на всьому митному посту 80 машин іде без візи на "нелегальний круг".
20 грн герой дає. Люди по 5 давали і нічого, а ти крутелик) так зроби собі візу, або розмитни авто, а не наїзжай на прикордонників. Тим паче на тих молодняків, які ні в чому не винні і яким псувати такому вилупку як ти життя, просто нема сенсу. Згущаються над ним.. Хах, ти своім коментом знущаєшся

Человек 06.09.2013 / 18:52:06
Снова зеленые поднимают свою значимость, и пресс-служба врет "это не мы..."

круг 06.09.2013 / 14:32:59
бетонні блоки встановлено не з ініціативи нашиго, місцевого керівництва, а з Києва прийшов лист, де наказується розділити полоси бетонними блоками. Прикордонники не перекривали б кисень таким чином - їм гарантувався непоганий дохід (вищезазначені 20 грн. з "кругового") - це чергове "пакращення" яким заставляють відмовитися від автомобілів на іноземній реєстрації та пересідати на зібрані в Україні "відра з гайками" які коштують неадекватні гроші

хустянин 06.09.2013 / 13:53:43
Шось я не розумію шо було раніше,стаття чи коментар???У статті все роз'яснено,а коментар якиїсь брєд несе.Якщо я непомиляюся то блоки стоять там вже давно і стоять вони на Словацькій території,не доходячи до "полосатого ренгена"(не знаю як називається).Хто йде на круг може спокійно заїхати,а кажучи правду,ніхто і не їде на нейтральну полосу всі роблять круг до неї.

ес ка 06.09.2013 / 12:44:43
Дааа, покращення життя вже сьогодні, рівно рік тому зменшили термін так званого "транзиту" з 10 до 5 днів, а тут нове покращення.Не думаю, що ті плити заберуть, а будуть події хуліганити на кордоні - ще й 296 КК пришиють.

ужас 06.09.2013 / 12:01:05
Кілька днів тому їхав до словаччини через КПП Ужгород, і був свідком дуже дивної ситуації. Прикордонники дуже впевнено і з посмішкою на лицях встановлювали бетонні блоки та залізні затори на виїзді з КПП тобто на нейтральній території. Справа в тому що дуже багато людей в Закарпатській області з різних причин користуються автомобілями на іноземній реєстрації, та як передбачує закон ці автомобілі кожні 5 днів мають покинути територію України. Саме ця ситуація впала в око прикордонникам та вони вирішили ускладнити життя простим Українцям котрі за для економії часу розвертали свої авто на нейтральній території та зразу заїжджали на Україну. Але тепер прикордонники унеможливили цей процес, хоч і діставали від кожного водія по 20 гривень за розворот, знаю бо сам користуюся автомобілем на іноземних реєстрації. Видно мало їм цього і вони вирішили просто вкотре познущатися з своїх громадян, і забороняють розвертатися на нейтралці і заставляють людей заїжджати в Словаччину, що вже являється грубим порушенням прав та свобод людини, як і встановлення любих інженерних споруд на нейтральній території являється грубим порушенням міжнародних конвенції та домовленостей. Один з водіїв автомобіля на словацькій реєстрації виїхавши з України, побачивши перед собою "Берлінську Стіну" ,яку встановили прямо перед його автомобілем, спокійно здав задом і заїхав на місце видачі контрольного талончику і почав просити в прикордонника талони на в'їзд в Україну, на що почув категоричну відмову і наказ прикордонника забрати автомобіль з місця в'їзду на територію України та почав буквально виганяти водія в Словаччину, що є грубим порушенням закону, і за ці дії прикордонника передбачена кримінальна відповідальність. Водій на відріз відмовився виконувати незаконні накази прикордонника, і заблокувавши в'їзд на КПП Ужгород заявив що нікуди з місця не здвинеться поки хтось з керівництва прикордонників не пояснить йому що тут коїться і поки йому не видадуть талончик. Дуже скоро з Словацького боку зібралася огромна черга, а водій "задню" не дає, і далі вимагає приходу будь якого Керівника. Десь за 15 хвилин на цю всю ситуацію приїжджає сам начальник Чопського ПЗ Гоць ще з якимось прикордонниками з великими зірочками на пагонах і пробує розібратися в конфліктній ситуації. Після декількох хвилин розмови з водієм іномарки Велике начальство визнавши неправоту прикордонника таки виписує талончик водію і обіцяє розібратися з інженерними спорудами на нейтральній території. Але як ми бачимо "Берлінська Стіна" до сих пір стоїть і конфлікти на КПП Ужгород продовжуються. Радив би всім водіям не давати прикордонникам чинити безлад над собою і не боятися поступати так як поступив цей водій. Повірте пару раз зібратися по 10 - 20 автомобілів на нейтральній території заблокувати в'їзди та виїзди на КПП на пару годин і прикордонники, які відкрито знищуються з свого народу тихенько познімають ті бетонні забори які наставлені з грубим порушенням міжнародних конвенцій.

НОВИНИ: Соціо

18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 1
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
/ 1
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 12
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини