Прокуратура Закарпаття направила до суду кримінальне провадження по факту протиправних дій чиновників під час приватизації «Корони»

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні розпочатому за фактом протиправних дій службових осіб департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, КП «БТІ м. Ужгорода», а також підприємства-оцінювача, яке проводило оцінку готельно-ресторанного комплексу «Корона» під час проведення приватизації.

Прокуратура Закарпаття направила до суду кримінальне провадження по факту протиправних дій чиновників під час приватизації «Корони»

Наразі, службовим особам комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації м. Ужгорода» та підприємства-оцінювача повідомлено про підозру у вчиненні злочинів передбачених ч. 1 ст.  367 КК України (службова недбалість) та ч. 1 ст. 357 КК України (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) та направлено обвинувальний акт стосовно зазначених осіб з угодами про визнання винуватості до суду.

Одночасно інформуємо, що слідчим прокуратури міста Ужгорода, в ході розслідування кримінальної справи відносно службових осіб одного з товариств краю, ще в серпні 2012 року накладено арешт на майно комунальної власності, за адресою: м. Ужгород, пл. Театральна, 5,7 - готельно-ресторанний комплекс «Корона».

В подальшому, в зв’язку з набранням чинності Кримінальним процесуальним кодексом України, відомості про зазначені правопорушення внесено до ЄРДР та за результатами досудового розслідування кримінальне провадження з обвинувальним актом скеровано до суду.

В серпні поточного року судовий розгляд даного кримінального провадження завершився. Відповідно до винесеного судом рішення, яке набрало законної сили, винних осіб засуджено, а накладений  слідчим прокуратури м. Ужгорода арешт скасовано.   

Відтак, відповідні відомості внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та припинено дію обтяження.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

02 вересня 2013р.

Теги: Корона

Коментарі

ррррр! 2013-09-05 / 00:37:58
ніякого суда не буде!Все уже порішали як то кажуть,усунули недоліки.Сесія міськради розчленувала "Корону" і пропав,зник факт злочинної протизаконної діяльності,громадян,які "обслуговували" приватизаційний процес "Корони".

Делайте ставки, господа! 2013-09-03 / 18:08:16
С каким сухим счетом нагнут прокуратуру в суде? Кто больше?

Марик 2013-09-03 / 13:48:44
А действительно, что за "донор"? И перед кем обязательства?

Прокс 2013-09-03 / 13:38:26
А что за "донор" что открутит Волошину голову если тот не выполнит условия?

Кристина 2013-09-03 / 13:27:42
А президент наш не бандит? В верховной раде не бандиты сидят? А Ратушняк? А Балога?

Суддя Дредд 2013-09-03 / 12:39:06
Волошин колишній бандит, а нині просто афер, який не дружить ні з головою, ні з совістю, ні з законом. Разом зі своєї жінкою "розписали" кредит під "Унгварський", потім підсіли на гроші "донора" у справі "Корони". Якщо Волошин не виконає перед цією людиною зобов"язання по "Короні", йому просто відкрутять голову. Тому і вилазить зі шкіри, аби довести цю незаконну оборудку до кінця.

Кристина 2013-09-03 / 12:25:44
А мне кажется вы все завидуете Волошину! Удачный бизнесмен, успешный политик, дружит с головой. В отличие от вас всех он может, и знает как обеспечить свою семью и своих детей!

нико 2013-09-03 / 10:14:33
відповідь WWW 2013-09-03 / 10:01:01.Волошин це представник системи, представляє діючу владу на місцях.Це кроком далі від київського Тітушка.За рахунок бабла і компроматів на керуючу челядь він і йому подібні живуть і процвітають.

WWW 2013-09-03 / 10:01:01
Заладили Волошин, Волошин .. Да кто этот Волошин, никакие вопросы он не решает, принесет - передаст, что попросят и куда скажут, когда уже все порешали. Парня для того и продвинули тут, что бы представлял интересы.

закарпатець 2013-09-03 / 08:21:18
Як може міська рада підписувати договір продажу Корони,якщо справа по кримінальних злочинах працівників ЬТІ та оцінщика передана в суд.Адже дії цих осіб призвели до зменшення оцінюваної площі Корни і відповідно до недійсної оцінки.Відповідно до ЦК України ,законодавства з питань приватизації істототною умовою логовору купівлі/продажу є вартість предмета продажу.З останніх подій щодо Корони слідує висновок,що обласна і міська влада наділила Волошина повноваженнями прокурорів усіх рівнів!Ура!Закарпаттям править беспрєдел!!!!

Васо 2013-09-02 / 23:03:42
А причем там Волошин???

Слідчий 2013-09-02 / 22:31:43
Савченко зробив все аби догодити волошину за подачки в 20 тис. доларів. Не прокурор а повія причому дешева вулична! Бридко!

Ужгородець 2013-09-02 / 20:56:34
5:0 на користь деребанщиків, ужгодці в чопі

Ужгородець 2013-09-02 / 20:50:31
І жодна посадова особа Ужгородської міської ради (зокрема Депратаменту майна міста) - фактичні організатори злочинів щодо "Корони" до кримінальної відповідальності не притягнуті... Чудеса.. Оце так відробляє брудні гроші прокурор міста Штефанюк, так відробляє... Ай да прокаруратура в Україні..., настояща прокурватура...

Ужгородец 2013-09-02 / 20:31:36
Так все в пользу старых арендаторов? Или в пользу кого?

Унгвар 2013-09-02 / 20:22:54
Окозамилювання від прокуратури. А обєкт буде продано і всі суди програно. Херня та гон зняли арешт щоб продати а не покарати

Ужгородец 2013-09-02 / 20:18:00
Так я и не понял! Кто прав, кто виноват? Чья сейчас "корона"???

О.Д. 2013-09-02 / 20:16:22
Лупина. Прокуратура вмила руки

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 4
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35