Прокуратура Закарпаття направила до суду кримінальне провадження по факту протиправних дій чиновників під час приватизації «Корони»

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні розпочатому за фактом протиправних дій службових осіб департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, КП «БТІ м. Ужгорода», а також підприємства-оцінювача, яке проводило оцінку готельно-ресторанного комплексу «Корона» під час проведення приватизації.

Прокуратура Закарпаття направила до суду кримінальне провадження по факту протиправних дій чиновників під час приватизації «Корони»

Наразі, службовим особам комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації м. Ужгорода» та підприємства-оцінювача повідомлено про підозру у вчиненні злочинів передбачених ч. 1 ст.  367 КК України (службова недбалість) та ч. 1 ст. 357 КК України (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) та направлено обвинувальний акт стосовно зазначених осіб з угодами про визнання винуватості до суду.

Одночасно інформуємо, що слідчим прокуратури міста Ужгорода, в ході розслідування кримінальної справи відносно службових осіб одного з товариств краю, ще в серпні 2012 року накладено арешт на майно комунальної власності, за адресою: м. Ужгород, пл. Театральна, 5,7 - готельно-ресторанний комплекс «Корона».

В подальшому, в зв’язку з набранням чинності Кримінальним процесуальним кодексом України, відомості про зазначені правопорушення внесено до ЄРДР та за результатами досудового розслідування кримінальне провадження з обвинувальним актом скеровано до суду.

В серпні поточного року судовий розгляд даного кримінального провадження завершився. Відповідно до винесеного судом рішення, яке набрало законної сили, винних осіб засуджено, а накладений  слідчим прокуратури м. Ужгорода арешт скасовано.   

Відтак, відповідні відомості внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та припинено дію обтяження.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

02 вересня 2013р.

Теги: Корона

Коментарі

ррррр! 2013-09-05 / 00:37:58
ніякого суда не буде!Все уже порішали як то кажуть,усунули недоліки.Сесія міськради розчленувала "Корону" і пропав,зник факт злочинної протизаконної діяльності,громадян,які "обслуговували" приватизаційний процес "Корони".

Делайте ставки, господа! 2013-09-03 / 18:08:16
С каким сухим счетом нагнут прокуратуру в суде? Кто больше?

Марик 2013-09-03 / 13:48:44
А действительно, что за "донор"? И перед кем обязательства?

Прокс 2013-09-03 / 13:38:26
А что за "донор" что открутит Волошину голову если тот не выполнит условия?

Кристина 2013-09-03 / 13:27:42
А президент наш не бандит? В верховной раде не бандиты сидят? А Ратушняк? А Балога?

Суддя Дредд 2013-09-03 / 12:39:06
Волошин колишній бандит, а нині просто афер, який не дружить ні з головою, ні з совістю, ні з законом. Разом зі своєї жінкою "розписали" кредит під "Унгварський", потім підсіли на гроші "донора" у справі "Корони". Якщо Волошин не виконає перед цією людиною зобов"язання по "Короні", йому просто відкрутять голову. Тому і вилазить зі шкіри, аби довести цю незаконну оборудку до кінця.

Кристина 2013-09-03 / 12:25:44
А мне кажется вы все завидуете Волошину! Удачный бизнесмен, успешный политик, дружит с головой. В отличие от вас всех он может, и знает как обеспечить свою семью и своих детей!

нико 2013-09-03 / 10:14:33
відповідь WWW 2013-09-03 / 10:01:01.Волошин це представник системи, представляє діючу владу на місцях.Це кроком далі від київського Тітушка.За рахунок бабла і компроматів на керуючу челядь він і йому подібні живуть і процвітають.

WWW 2013-09-03 / 10:01:01
Заладили Волошин, Волошин .. Да кто этот Волошин, никакие вопросы он не решает, принесет - передаст, что попросят и куда скажут, когда уже все порешали. Парня для того и продвинули тут, что бы представлял интересы.

закарпатець 2013-09-03 / 08:21:18
Як може міська рада підписувати договір продажу Корони,якщо справа по кримінальних злочинах працівників ЬТІ та оцінщика передана в суд.Адже дії цих осіб призвели до зменшення оцінюваної площі Корни і відповідно до недійсної оцінки.Відповідно до ЦК України ,законодавства з питань приватизації істототною умовою логовору купівлі/продажу є вартість предмета продажу.З останніх подій щодо Корони слідує висновок,що обласна і міська влада наділила Волошина повноваженнями прокурорів усіх рівнів!Ура!Закарпаттям править беспрєдел!!!!

Васо 2013-09-02 / 23:03:42
А причем там Волошин???

Слідчий 2013-09-02 / 22:31:43
Савченко зробив все аби догодити волошину за подачки в 20 тис. доларів. Не прокурор а повія причому дешева вулична! Бридко!

Ужгородець 2013-09-02 / 20:56:34
5:0 на користь деребанщиків, ужгодці в чопі

Ужгородець 2013-09-02 / 20:50:31
І жодна посадова особа Ужгородської міської ради (зокрема Депратаменту майна міста) - фактичні організатори злочинів щодо "Корони" до кримінальної відповідальності не притягнуті... Чудеса.. Оце так відробляє брудні гроші прокурор міста Штефанюк, так відробляє... Ай да прокаруратура в Україні..., настояща прокурватура...

Ужгородец 2013-09-02 / 20:31:36
Так все в пользу старых арендаторов? Или в пользу кого?

Унгвар 2013-09-02 / 20:22:54
Окозамилювання від прокуратури. А обєкт буде продано і всі суди програно. Херня та гон зняли арешт щоб продати а не покарати

Ужгородец 2013-09-02 / 20:18:00
Так я и не понял! Кто прав, кто виноват? Чья сейчас "корона"???

О.Д. 2013-09-02 / 20:16:22
Лупина. Прокуратура вмила руки

НОВИНИ: Кримінал

19:53
/ 1
Збройний напад на валютника на Берегівщині влаштували мешканці Мукачева та Іршавщини (ОФІЦІЙНО)
19:37
На Рахівщині затримали громадянку Чехії, яку розшукував Інтерпол за контрабанду наркотиків в складі ОЗУ
19:26
Учасниками стрілянини у Великих Лучках на Мукачівщині були цигани, що ділили вплив у таборі
18:10
/ 1
На Закарпатті погоджено підозри 8 учасникам злочинного угруповання із депутатом райради у складі у вчиненні серії тяжких злочинів
17:43
/ 2
Камінському "Дєду" та спільницям, затриманим в Ужгороді на збуті метамфетаміну, погоджено підозру в наркоторгівлі
17:12
Під час стрілянини на Мукачівщині поранено чоловіка
02:40
/ 4
BMW грабіжників,які розстріляли валютника, знайшли спаленою на території колишньої військової частини
02:26
/ 4
В Ужгороді Lexus вилетів на узбіччя з дороги та зніс паркан
18:47
/ 9
У "розстріляного" валютника забрали близько 1 млн грн. Оприлюднено ВІДЕО нападу
18:08
/ 3
До 5,5 років в'язниці засуджено адвоката, що п'яним з'їхав на Mitsubishi Outlander у кювет на Ужгородщині і смертельно травмував 11-річну дівчинку
17:49
/ 29
В СБУ розповіли про затримання ОЗУ із депутатом Свалявської райради у складі: обкладали "даниною" підприємців і "вибивали" борги
14:45
/ 7
У Сваляві за вимагання затримали депутата-"відродженця" з оточення Ланя "Блюка" – журналіст
14:25
/ 2
Валютника, котрого підстрелили на Берегівщині, оперують
10:10
/ 2
У селі на Берегівщині підстрелили валютника, постраждалий – в реанімації
17:51
/ 3
Поліція розшукала чоловіка, який підпалив Долину нарцисів на Хустщині
13:45
На Іршавщині п'яний водій "Мазди" з'їхав у кювет, а потім ще спробував чинити опір поліцейським
10:21
На Берегівщині підліток, викравши вночі з магазину алкоголь і сигарети на 6 тис грн, розпив його із приятелями
23:31
/ 1
У Мукачеві 70-річний чоловік вбив співмешканця доньки ударами дошки по голові
19:48
У Ключарках на Мукачівщині зіткнулися Skoda та Volkswagen
14:47
/ 4
На Воловеччині дві жінки викрали гроші з каплички
14:33
/ 4
В Ужгороді поліція затримала іноземця, який з мачете напав на сусіда
14:07
Під час пиятики на кладовищі берегівець вкрав у приятеля по чарці гаманець з великою сумою
17:08
/ 11
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав хабара за "дозвіл" на вивезення контрабандних сигарет
17:05
Прикордонник, що за 800 доларів хабара сприяв на Закарпатті контрабанді тютюну до Угорщини, постане перед судом
01:57
/ 9
У Мукачеві, розібравши стіну з сусіднього магазину, обікрали магазин зброї