На Великоберезнянщині підозрювані в перевезенні мігрантів відстрілювалися від прикордонників

Про можливе перевезення нелегальних мігрантів прикордонники отримали інформацію заздалегідь. Близько 1 години ночі в районі села Жорнава Великоберезнянського району Закарпатської області прикордонники відділу «Стужиця» Чопського загону виявили рух підозрілого автомобіля, у якому, можливо, перебували нелегальні мігранти, однак водій автомобіля «Опель Омега» проігнорував вимоги про зупинку, збільшив швидкість, збив шлагбаум залізничного переїзду та попрямував у бік населеного пункту.

Правоохоронці організували переслідування автомобіля, але водій встиг заїхати на подвір'я приватного будинку. Далі з автомобіля вийшло двоє чоловіків, а з прилеглої будівлі вибігло ще двоє, які почали  чинити фізичний опір правоохоронцям. У бік прикордонників пролунало кілька пострілів.

На допомогу прикордонному наряду прибули двоє офіцерів відділу «Великий Березний» на особистому автомобілі, але невідомі особи продовжили агресивні дії та навіть намагалися вантажівкою затягти автомобіль, на якому приїхали прикордонники, на прилеглу до будинку територію. Лише після попереджувальних пострілів вгору зловмисники відмовилися від своїх намірів.

 

29 серпня 2013р.

Теги: мігрант, постріли, прикордонник

Коментарі

Свідок 2013-08-30 / 23:43:10
Женя Купи ніссан

/////////////////////////////////// 2013-08-30 / 23:42:39
Відколи це службовий автомобіль обладнаний мигалками це -приватний автомобіл начальника розвідки ЖЕКИ нісан- джип за 25 тис зелених.

НІСАН ІКС ТРАІН 2013-08-30 / 23:38:06
Потрібно з цього виходити набаранили погранці: мігрантів не було, автомобіль не зупиняли, закрили не законно шлагбам на переїзді на якому тепер дежурна має великі проблеми, заїхали на приватну територію та й ще стріляли і намагалися викрасти людину з подвіря.Ну ясно чого визвали ГЕНЕРАЛА треба діло замяти, бо там були НАЧАЛЬНИК СТУЖИЦЬКОЇ ЗАСТАВИ, НАЧАЛЬНИК КОНТРОЗВІДКИ, ПИВОВАРОВ майор і ????? ще один якого скривають.

Правда 2013-08-30 / 23:29:04
Повірьте якщо ці особи були агресивно настроєні то їх точно ніяка оперативна група МВС не могла б заспокоїти !!!!!!!!!!!! Ви якщо пишете то пишіть правду бо всі люди з вас сміються !!!!!!!

Человек 2013-08-30 / 20:54:33
Зеленые совсем тормоза потеряли.

вуйко 2013-08-29 / 23:44:31
давно треба сих уродів в зеленій формі на місто ставити, нехай відповідно до закону топче зимлю там в горах, нехер по дорозі їздити і в хати заїжати, де вони мають право зупиняти, лише даї а не ці підари, які бабки просто рвуть за нехер, в Конституції написано вільне пересування по території України, а шо сволота на Ужку робить, трасу перекрила і бабло рубить, куди прокуратура дивиться.

Врховинець 2013-08-29 / 14:02:11
Най погранці беруть за жопу Файту Ваську тотун кришує вшитких чорновозув

Istvan 2013-08-29 / 13:20:06
А мігрантів знайшли?

спортсмен 2013-08-29 / 12:58:10

Ось саме тому на Березнянщині в останні роки вистачає спонсорів на розвиток серед місцевого населення таких видів спорту, як туризм та спортивне орієнтування.

А якщо додати до цього юридичну підтримку «зацікавлених сторін» (як приклад, забігти до двору та закритися!) - ось тобі і вічний «тунель», і не один.

Адмін 2013-08-29 / 12:20:24


Дякуємо. Ми просто автоматично скопіювали повідомлення прикордоників. Виправили))


друг 2013-08-29 / 12:10:42
Олеже, с.Жорнава розташоване у В.Березнянському районі

Копча 2013-08-29 / 12:05:29
То не я.
Між іншим перебуваючи на подвір'ї приватного будинку ці прикордонні мудаки порушили самі закон. Перебуваючи у стресовому стані, посеред ночі, достовірно ідентифікувати що це не банальні бандити у купленій формі на переобладнаному авто а "стужицькі прикордонники" досить важко то ж з метою самозахисту можна було і перестріляти їх.

вася 2013-08-29 / 11:35:25
Позаберайте у мудаков Чопских оружие. кипиша наделают зелёные, толку никакого , а проверками снова задрочат всех.

Географ 2013-08-29 / 11:17:11
Відколи село Жорнава у Перечинському районі???

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності