Двічі судимий мешканець Мукачівщини через "п'яну" сварку підпалив чоловікові хату

Днями на лінію «102» пожежники повідомили, що в одному із приватних домоволодінь, що на Мукачівщині, відбулось загорання надвірної споруди і внаслідок пожежі згоріло дерев’яне перекриття в будинку та речі домашнього вжитку.

Двічі судимий мешканець Мукачівщини через "п

Уже на місці правоохоронці з’ясували, що до підпалу причетний 28-річний мукачівець, який вже мав дві судимості. Чоловік ніде не працює та є прихильником оковитої. Того вечора він відпочивав у барі, де за сусіднім столиком сидів на вид знайомий йому чоловік. Між ними виникла сварка і мукачівець пригрозив чоловіку, що підпалить йому хату. Після як зізнався підозрюваний, не довго думаючи він пішов до будинку, де проживає потерпілий, втілювати свій намір. Взявши сірники та поліетиленовий пакет, який засунув під вхідні двері просто підпалив і пішов собі геть. На щастя в дома в той час господарів не було.

За даним фактом розпочато досудове розслідування за ознаками злочину передбаченого ст. 194 Кримінального Кодексу України «Умисне знищення або пошкодження майна». Тепер мукачівцю за свою “помсту” доведеться відповідати перед Законом.

Євгенія Красилинець, Мукачівський МВ УМВС

27 серпня 2013р.

Теги: підпал, пожежа

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

10:53
В Ужгороді виявили п'яного водія KIA Фото новина
17:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 2
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
» Всі новини