У пункті пропуску «Ужгород» у чеха забрали Тоyоtа Land Cruiser (ФОТО)

У міжнародному пункті пропуску «Ужгород» вдалось запобігти незаконному ввезенню до України коштовного автомобіля.

У пункті пропуску «Ужгород» у чеха забрали Тоyоtа Land Cruiser (ФОТО)

В один з минулих вихідних, пізно ввечері, на прикордонно-митний контроль зі Словаччини до України прибув ТОYОTА LAND CRUISER, 2010 р.в. Автівкою чеської реєстрації керував 50-річний громадянин Чехії.

Під час проходження ним всіх видів контролю, правоохоронці звернули увагу на ряд факторів, що змусили їх приступити до проведення повної ідентифікації транспортного засобу.

Розпочавши ретельну перевірку авто, оглядовики спочатку виявили підробку дублюючого стікера на середній лівій стійці та відсутність інших позначень заводу виробника. Згодом було виявлено механічне втручання у ідентифікаційний номер кузова.

Факт, що ідентифікаційний номер транспортного засобу нанесено не заводським способом, було підтверджено спеціалістом НДЕКЦ УМВСУ в Закарпатській області.

В результаті проведення вищевказаних заходів автомобілі вилучено, сума оцінки наразі встановлюється, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Чопського прикордонного загону.

27 серпня 2013р.

Теги: Тоyоtа

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

15:16
/ 3
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 6
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
» Всі новини