В обласному центрі Закарпаття урочисто підняли Державний Прапор України (ФОТО)

23 серпня керівники Закарпатської області, Ужгорода, очільники правоохоронних органів, служби безпеки та представники громадськості взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України, що відбулася на площі Народній в Ужгороді.

В обласному центрі Закарпаття урочисто підняли Державний Прапор України (ФОТО)

На урочисто прибраній площі, навпроти флагштоку – почесна варта, вишикувався військовий гарнізон, зібрались краяни, поряд – духовий оркестр. Біля Державного прапору України – керівники краю Олександр Ледида та Іван Балога, міський голова Ужгорода Віктор Погорелов.

Почесне право нести Державний Прапор України, за звичаєм, надали кращим військовослужбовцям – під мелодію Державного гімну України прапор піднято.

Опісля, під мелодію пісні «Червона калина» у виконанні духового оркестру відбулася церемонія покладання квітів до підніжжя пам’ятника Великого Кобзаря Т. Г. Шевченка. Корзини з квітами до монументу поклали керівники краю, генконсули Угорщини та Словаччини в Ужгороді, очільники правоохоронних та контролюючих органів, громадських об’єднань та політичних партій, закарпатці.

Прес-центр Закарпатської ОДА

23 серпня 2013р.

Теги: прапор

Коментарі

ште 26.08.2013 / 23:58:14
Самі попробуйте коли така зарплата то що ви хочете від наших військ,а держава нічого не дає,какщо що маємо то маємо!!!

222222 24.08.2013 / 09:22:22
Яка парадна форма? Та тоті дітваки її просто не мають! Їсти ніщо, ша шию калаша повісили, а ними вітер колише, так як і тим прапором!

Це я 23.08.2013 / 14:52:14
Міліцішти та воєнні видов прямо з бойового завдання на свято ледве встигли. Парадну форму не було вже коли вдягнути. А може вони партизани?

ФАНТАЗЕР 23.08.2013 / 14:02:11
Мені ся се любить. Се практичеськи фантастика. Тілько фуражок щось та означає. Просто говоря - РЕЖИМ

Йовжіко 23.08.2013 / 13:32:26
Цікаво дивитися на це дійство знаючи шо в наших керманичів у половини мадярські паспорти

Жаль 23.08.2013 / 12:23:38
Мітинг закінчився - зігнані люди розійшлися.
На площу повалили зграї бродячих собак. Свідомо...
Два молоденькі міліціонери не встигають відганяти, бігають то в один кінець, то в другий.
Свято...

село 23.08.2013 / 12:15:09
буде що їсти

НОВИНИ: Соціо

16:41
/ 11
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 24
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
03:07
В Ужгороді презентували книжку "Августин Волошин: біографія президента Карпатської України" Фото новина
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
» Всі новини