Цьогоріч вступників побільшало в усіх вишах Закарпаття

Цьогорічна вступна кампанія у порівнянні з попереднім роком, відзначилася збільшенням кількості бажаючих вступити до вищих навчальних закладів.

Цьогоріч вступників побільшало в усіх вишах Закарпаття

Зокрема, до 14 вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації різних форм власності, що готують фахівців із 48 спеціальностей, випускниками 9-х класів на денну форму навчання подано 4 441 заяву ( у попередньому році – 3 280 заяв), повідомили в Департаменті освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА.

Найбільш популярними є наступні спеціальності:

початкова освіта (вчитель початкових класів) – 235 заяв;
лікувальна справа (фельдшер) – 137 заяв;
правознавство (юрист) – 101 заява.

Найбільше заяв абітурієнтами було подано до природничо-гуманітарного коледжу Ужгородського національного університету – 657, Ужгородського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету (колишній Ужгородський комерційний технікум) – 520 та Закарпатського базового державного медичного коледжу (м. Хуст) – 459 заяв.

До п’яти вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації різних форм власності, що готують фахівців за 60 напрямами, на 1 курс (освітньо-кваліфікаційний рівень „бакалавр”) подано 14 305 заяв (із них до Ужгородського національного університету - 10 490).

Найбільшою популярністю серед випускників 11 класу користувалися такі напрями підготовки, як „лікувальна справа” – 887 заяв, „правознавство” – 550 заяв, „стоматологія” – 396 заяв.

20 серпня 2013р.

Теги: абітурієнт, випускник, вступ

Коментарі

Освіті - НІ 20.08.2013 / 15:29:43
Я неавторитетно заявляЮ, що навчившись у великому вузі УжНУ дуже прагну відчалити з цієї ненормальної держави, оскільки бачила, як навчаються студенти Чехії. Та й взагалі бачила, як живуть люди, а не як живе українське бидло. ПРОБАЧТЕ - НАБОЛІЛО.

Можна вірити 20.08.2013 / 15:08:25
Приведені числа по УжНУ не сильно відрізняються від офіційних, зазначених у системі "Конкурс". Так що можна вірити. Подивитись можна тут http://vstup.info/2013/i2013i207b.html

Не вірю 20.08.2013 / 14:13:50
Не вірю

НОВИНИ: Соціо

02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
16:12
/ 16
В Ужгороді відкрили 23-й в Україні з початку повномасштабного вторгнення McDonald's Фото новина
05:33
/ 7
Селищний голова Дубівської ОТГ Каганець втік від громади, яка вимагала зупинити незаконне будівництво ГЕС Фото новинаВідео новина
04:57
/ 1
На Донеччині поліг Петро Бойко з Білок Хустського району Фото новина
02:01
/ 2
У Вільшинках на Ужгородщині попрощаються з Іваном Ганичем, який 3 роки захищав Україну Фото новина
17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
19:51
/ 3
Львівський експрокурор Ільницький, що влаштував гучне весілля і переховувався у тещі на горищі, прилаштувався у ТЦК на Закарпатті
» Всі новини