У Чомі на Берегівщині провели молодіжний греко-католицький GÖRFESZT (ФОТО)

У с. Чома Берегівського району за ініціативи греко-католицької молодіжної організації (GISZ) організували другий молодіжний греко-католицький фестиваль GÖRFESZT.

У Чомі на Берегівщині провели молодіжний греко-католицький GÖRFESZT (ФОТО)

Дійство проходило на території меморіального парку, де ще 1986 році археологи знайшли древньоугорські могили. У 2000 році тут відкрили меморіальний парк та встановили скульптури вождя Арпада та короля Святого Іштвана. Саме на території парку молодь встановила сцену, розклала намети та організувала оригінальну ярмарку.

Програма GÖRFESZTу розпочалася з церковної служби у сільській церкві. Після цього учасники та гості фестивалю могли прогулятися його територією. До послуг найменших були аніматори, безкоштовний аквагрим, модні зачіски, карикатури, цукрова вата. Бажаючі також могли за свій малюнок гарантовано отримати солодкий подарунок.

На GÖRFESZTі демонстрували і традиції ткацтва, гончарства, майстер-клас з виготовлення шкіряних браслетів. У програму свята включили, окрім танців та пісень, перетягування канату, стрільбу з лука, конкурс футболок. Також охочі мали змогу зробити грошові пожертви на благо дітей, позбавлених батьківського піклування. На святі пропагували і відмову від абортів. На музичну сцену молодіжного фесту були запрошені виконавці Бела Попович, Ванесса Стойка, гурт «Frigy», Сабо Балаж з оркестром та інші таланти.

18 серпня 2013р.

Теги: Чома, греко-католик, GÖRFESZT

Коментарі

Тисачома 19.08.2013 / 09:09:42
Щось той Фест виявився фест невдалим - нема публіки, не з"явилась. Факт: купи футболок, а натягнути нема на кого, і намети порожні. Сумно-сумно аж за край...

НОВИНИ: Соціо

21:12
/ 1
Свидовець і полонину Красну порізали на лоти для продажу з аукціонів. Усього 800 ділянок на площі понад 8 тисяч гектарів
18:33
/ 5
Мер власних інтересів
14:36
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Янчієм Фото новина
13:34
На Закарпатті викрали багі з майстерні Фото новина
11:31
В Ужгороді патрульні виявили водія у стані алкогольного сп’яніння Фото новина
11:00
/ 1
На Закарпатті за добу вигоріло понад 1,3 гектара сухої трави та сміття
18:05
/ 1
На Закарпатті митники вилучили люксові бренди на пів мільйона гривень Фото новина
16:47
В Ужгороді шість квартир передадуть пораненим військовим
14:19
/ 1
У пункті пропуску «Дякове» прикордонники виявили старовинні монети Фото новина
12:54
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Віктора Дяківа Фото новина
12:19
На трасі Долина — Хуст викрили нелегального перевізника Фото новина
16:28
/ 3
В Ужгороді вперше провели масштабний чемпіонат зі скандинавської ходьби Фото новина
14:22
/ 1
Закарпатця судили за відео про пересування мобільних груп ТЦК у TikTok
11:27
/ 1
На Закарпатті оголосили високий рівень пожежної небезпеки
14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 4
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
/ 2
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 3
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 6
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
» Всі новини