Собачий притулок, яким перед виборами хвалився Гайдош, намагаються реанімувати зарплатою в 2000 гривень

Ще перед виборами в контексті піару кандидата від Партії регіонів Іштвана Гайдоша, котрого звинувачували у бездіяльності в плані вирішення проблеми безпритульних тварин, коштом і на території підприємця, депутата міської ради Миколи Якимця було створено "собачий" притулок. Але з того часу він так і не запрацював: щоб почати тут активну роботу, потрібні кошти та відповідні кваліфіковані кадри.

Собачий притулок, яким перед виборами хвалився Гайдош, намагаються реанімувати зарплатою в 2000 гривень

Коментуючи це питання, міський голова Берегова Золтан Бабяк, що відвідав пустуючий притулок, запросив до співпраці сучасних молодих людей, які люблять тварин і готові доглядати за ними. І для заохочення пообіцяв місячну платню в 2 000 гривень. Ішлося також про те, що вже ведуться перемовини стосовно придбання спеціального автомобіля для притулку. У закладі безпритульним тваринам надаватиметься також медична допомога: вони отримуватимуть профілактичні щеплення, проходитимуть обстеження, а при потребі їх і лікуватимуть.

Мер висловив надію, що четверо осіб для обслуговуючого персоналу знайдуться швидко. А в рамках побратимської співпраці із Ніредьгазою працівники вивчатимуть досвід роботи аналогічного закладу, що діє за підтримки тамтешнього Фонду захисту тварин. З. Бабяк також додав, що фінансування берегівського притулку здійснюватиметься із залученням спонсорських фінансувань і благодійних пожертв. А активна діяльність цього закладу мала б спонукати депутатів міськради в наступному році виділити з міського бюджету кошти на утримання притулку.

За інформацією газети " Берегово". На фото: З. Бабяк та М. Якимець

15 серпня 2013р.

Теги: притулок, собаки, Гайдош

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:05
У середу в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
16:03
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Козаченком Фото новина
12:58
На Закарпатті затримали переправника, який за $7 тисяч намагався вивезти чоловіка до Румунії Фото новина
11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
» Всі новини