В Іршаві селяни штурмом брали кабінет судді, що відпустила рецидивіста-вбивцю під домашній арешт (ФОТО, ВІДЕО)

Про ще один приклад прямого народовладдя повідомила в соціальній мережі Фейсбук власкор телеканалу 1+1 Наталія Зотова.

В Іршаві селяни штурмом брали кабінет судді, що відпустила рецидивіста-вбивцю під домашній арешт (ФОТО, ВІДЕО)

"Іршавський міськрайонний суд сьогодні під кінець робочого дня взяли в облогу понад сотню жителів с.Мідяниця. Суддя, рішенням якої люди обурені, заховалась у своєму кабінеті. Його кілька разів штурмували, намагаючись вибити двері", - розповідає журналіст.

Слідчий наполягав на арешті В.Гаджеги, однак суддя Маріанна Пітерських, яка, як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, стала суддею щойно два з половиною місяці тому, обрала запобіжний захід для особи, що має шість судомостей і, тепер, друге жорстоке вбивство з наругою над тілом убитого односельця. Бо, мовляв, він не становить загрози.

До речі, 13 серпня, жительки с. Мідяниці зверталися з проханням вжити заходів щодо свого односельця і до голови Іршавської райдержадміністрації Василя Ковбаско. Громада села Мідяниці висловила обурення таким рішенням суду і вимагала терміново взяти підозрюваного під варту.

Відповідний сюжет Наталії Зотової показали в вечірньому випуску ТСН:

 

Читайте також:

Відеосюжет 1+1 про взяття під варту вбивці з Мідяниці

Міліція розповіла про жорстоке вбивство, скоєне рецидивістом з Мідяниці

Рецидивіста, що спричинив бунт у Мідяниці, взяли під варту

15 серпня 2013р.

Теги: вбивця, Пітерських

Коментарі

пом.сл.судді 2013-08-17 / 00:51:58
Цю ситуацію не можна коментувати настільки поверхнево. Я перечитав і проаналізував велику кількість клопотань слідчих та прокурорів, і можу вам сказати, що вони на 95 % недоопрацьовані, тому абсолютно законно буде у такому випадку відмовляти у їх задоволенні чи задовольняти частково. Стосовно розглядуваного випадку - тяжкість вчиненого злочину ніяк не може бути єдиним критерієм для обрання запобіжного заходу, особливо такого серйозного, як тримання під вартою. Слідчий повинен також довести наявність хоча б одного з ризиків, зазначених у ст. 177 КПК. Тримання під вартою є винятковим запобіжним заходом. Потрібні також враховуватись обставини, перераховані у ст. 178 КПК, також є інші нюанси. В будь-якому разі, для об'єктивного аналізу обговорюваної ситуації необхідно мати клопотання слідчого та ухвалу слідчого судді. В ідеальному випадку - чути пояснення прокурора. Так що більшість з коментарів під записом - пустослів'я, так як у нас недостатньо інформації для аналізу

ляля 2013-08-16 / 13:42:00
Народ з мідяниці пішов на бунт за ініціативою Голови ІРДА-Ковбаско за їхніми словами це він їх підбурив заговорив про справедлмвість.І радники в нього супер-розумні,це ж ба і блондиночка гарна зявилася-на 1+1,виконавець!

Громадянин 2013-08-16 / 09:36:06
Під с...ку з роботи таких володарів мантії, що діють як собі хочуть не вміє без шуму та галасу з людьми робити хай іде в іншу галузь працювати або вулиці мести

до Мясника 2013-08-16 / 08:49:16
Я бачу Ви всі сміливі так заступаєтеся за народ,якщо такі сміливі обізнані в праві то вперед в судді захищайте справедливість. Пітерських розумна незалежна суддя Володарка- Мантії,не Вам давати оцінку її рішенню.А народ з Мідяниці-стали зірками телебачення 1+1.Знаєте я бучу хамства у Вас хватає для всіх,та Ви певно ніколи й не чули,що таке мораль та етика!

Василь 2013-08-15 / 23:25:18
Мешканці Мідяниці вчинили цілком справедливо, правильно, вірно, по совісті та моралі. Бо нажаль закон у нас не діє, і молодці що зразу зорієнтувалсь, що робити треба щоб закон діяти почав. І нічого сцикунам з кабінетів писати про самосуд на суддею кожна дія викликає протидію. Терпіння в народу не вічне, совість треба мати

**** 2013-08-15 / 23:22:06
Погоджуюсь з Надією.Якщо рішення першої інстанції є "неправомірним", для оскарження у нас існує Апеляційний суд.Вважаю, що мешканці с.Мідяниця не мали права робити самосуд на суддею, яка прийняла рішення.Як ми вже зустрічали у коментарях, працює вона на посаді судді трохи більше 2 місяців.Обзивати жінку нецензурними словами не дуже гарно."Лярвою" обізвати Пітерських могла лиш неповного розуму людина.
Не судіть - і не будете судимі.
P.S.МЕСНИКУ: якшо такий розумний здобувай освіту в галузі права, пройди шлях призначення на посаду судді (а це досить "легко") і "ВПЕРЕД НА МИНЫ", будеш "вершити долі людей", а всі "набиратимуться у тебе досвіду" ....

Закарпатець 2013-08-15 / 23:21:21
Так хто там щось казав, що суддя в межах чого діяла? Треба їм тепер гуртом до кваліфікаційної комісії звернутися хай її дії перевірять на предмет винесення завідомо неправосудного рішення Бо вона ще їм може насудити так що їм мало не здастся.

*** 2013-08-15 / 23:18:00
Погоджуюсь з Надією.Якщо рішення першої інстанції є "неправомірним", для оскарження у нас існує Апеляційний суд.Вважаю, що мешканці с.Мідяниця не мали права робити самосуд на суддею, яка прийняла рішення.Як ми вже зустрічали у коментарях, працює вона на посаді судді трохи більше 2 місяців.Обзивати жінку нецензурними словами не дуже гарно."Лярвою" обізвати Пітерських могла лиш неповного розуму людина.
Не судіть - і не будете судимі.
P.S.МЕСНИКУ: якшо такий розумний здобувай освіту в галузі права, пройди шлях призначення на посаду судді (а це досить "легко") і "ВПЕРЕД НА МИНЫ", будеш "вершити долі людей", а всі "набиратимуться у тебе досвіду" ....

*** 2013-08-15 / 22:36:32
Погоджуюсь з Надією.Якщо рішення першої інстанції є "неправомірним", для оскарження у нас існує Апеляційний суд.Вважаю, що мешканці с.Мідяниця не мали права робити самосуд на суддею, яка прийняла рішення.Як ми вже зустрічали у коментарях, працює вона на посаді судді трохи більше 2 місяців.Обзивати жінку нецензурними словами не дуже гарно."Лярвою" обізвати Пітерських могла лиш неповного розуму людина.
Не судіть - і не будете судимі.
P.S.МЕСНИКУ: якшо такий розумний здобувай освіту в галузі права, пройди шлях призначення на посаду судді (а це досить "легко") і "ВПЕРЕД НА МИНЫ", будеш "вершити долі людей", а всі "набиратимуться у тебе досвіду" ....

Месник 2013-08-15 / 21:41:19
Для НАДІ !!! адюша яка нахрен Вища інстанція має принімати рішення по судді ??? Не буде вона та вища інстанція нічого принімати!!! Там сидять такі самі Падлюки як лярва Пітерських!!! ворон ворону очі не виколе ніколи про що ти мимриш тут чи може суддіха твоя лесбійська падруга??? ТІЛЬКИ СУД НАродний ЛІНЧА поможе в боротьбі із продажними тварями правоохоронцями які випускають в судах вбивць Нагірих і компанію!! СЛАВА УКРАІНІ!!

Богдан 2013-08-15 / 21:01:42
На фото практично одні жінки,а мужики що,обісралися?

сорри 2013-08-15 / 19:59:38
Наступного року ця влада почне сипатися

Довбуш 2013-08-15 / 17:40:51
Ні дня без добрих новин!
Ця влада таки дограється, і то дуже скоро!
Молодці люди - так тримати!

Ніка 2013-08-15 / 16:01:39
Молодці, ІРШАВЦІ!!!

Цікаво, чи суддя прийняла б таке рішення, якщо б убили її родича? А Бог усяко карає.

ната 2013-08-15 / 15:51:21
Повірте,це люди які розпивали в залі суду спиртні напої,а не прийшли захищати свій страх від злочинця.

надя 2013-08-15 / 15:45:57
Доброго дня,читаючи Ваші коментарі Ви живете думаючи лише за гроші і хабарі,ну це дуже примітивно! Та невже хтось думає про народ,і Ви звинувачуєту суддю в цьому! Це не конституційно,і повірте не Вам судити і обговорювати рішення судді,бо на це є вищі інстанції.
Нема у Ваших кометарях ані трохи правди,бо десь почув трохи придумав,а що там люди кажуть....
У всякому випадку почитайте для себе КПК України,о це Вам на майбутне.

виборець 2013-08-15 / 15:34:13
до «До виборця 2013-08-15 / 11:41:58»

Рай. прокуратура теж «робить політику», не погодившись із слідчим суддею?
А апеляційний суд, що все ж таки сьогодні закрив рецидивіста, теж у «політиці»?

Чомусь іншого, крім «пропозиції, від якої неможливо відмовитись», як основного аргументу «внутрішнього переконання» молодої судді (звісно в межах нового КПК!), на думку не приходить. Чи це теж від якоїсь «політики»???

Іван Магей 2013-08-15 / 14:54:41
Накінець люди зрозуміли що не хабарі потрібно в Суд носити. а ходити громадов... впевнений суддя на лікарняному... а вища кваліфікаційна комісія і вищо рада юстиції не знайде причин для реагування!

нік 2013-08-15 / 14:38:31
молодці люди - Україна виходить з сплячки !!!

2657 2013-08-15 / 14:12:12
А як інакше кредит треба відробляти та і потрачені гроші за посаду?

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності