ФОТО з Косівської Поляни, де місцева громада силою зупинила діяльність ТОВ "Мармарош"

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, в урочищі Рударня неподалік села Косівська Поляна місцева громада за принципом прямого права змусила припинити діяльність і змусити забрати обладнання ТОВ "Мармарош", яке без дозволу сільради і всупеерч рішенню суду продовжувало здійснювати тут геологорозвідку.

ФОТО з Косівської Поляни, де місцева громада силою зупинила діяльність ТОВ "Мармарош"

Фото з місця події:

 

14 серпня 2013р.

Теги: Рударня, Косівська Поляна, Мармарош

Коментарі

Юрій Михайлович 2013-08-18 / 17:16:25
Це не громада втрутилася, а політики заробляють собі додаткові бали.
Рвете тепер задницю, щоб потім купувати дорогезні машини.

гуцул 2013-08-16 / 21:45:44
Слава Україні!!!

Борітеся - поборете, Бог Вам помагає!!!

Не пустим словом, а ділом ми доказали, шо люди в Рахові і Косівській Поляні свідомі!!!

Закарпатці, берімо владу в свої руки!!!

Цікаво, а де в той день був наш депутат Петьовка, чого не був з людьми, які його вибрали???

Василь 2013-08-16 / 16:04:34
Колька шо тв паскуда молдованська ще не здохла від пянки ?

кокіш Коля 2013-08-15 / 12:33:28
Під ніком Петро виступає головний ригговський глаштай і трольщик Заккурений Гагауз тому сьи не ведіть на цю падлюку він відбілює владу і дискридитує патріотів Украіни грьобаний Молдовано Гагауз коммуняка

пінтя опришок 2013-08-15 / 12:31:15
Слідуючі фотьки з Гуцульськоі Рахівщини будуть коли ми викинемо із нашоі землі всіх холуйчиків данецькой босоти Андріючків беркелоідів і Закурених

Довбуш 2013-08-15 / 12:16:45
Мені їх поведінка си любит на всі 100% процентів. А шо тобі не підходит, і шо конкретно із їх роботи може бути на руку ригам???
Я ще гаслами й не говорив - про топори мемо трохи май вітак говорити, май близько до 2015-го.

Петро 2013-08-15 / 11:26:19
А ти не говори гаслами а проаналізуй поведінку їх у ВР,і подумай кому це вигідно.

Довбуш 2013-08-15 / 10:08:45
Петре, а ти чию частину плану виконуєш, на кого робиш? Я тих хлопці нігди не видів, аби вони з ригами мали шост спільне! Як маєш якісь факти - оприлюдни, бо инак ти проста підстилка-провокатор!

Петро 2013-08-14 / 21:40:03
Сісі хлопці,Свобода,вже підписали меморандум з Ригоналами і виконують своючастину плану по приведенню Януковича на престол в 2015р.

Мішко 2013-08-14 / 18:47:35
Судячи із коментарів Петра ригоанали бояси революції і людей, як грани! Добре шо си боя, але трохи си помиляют, коли думают шо з ними знов якіс меморандуми мут підписувати. Даст Бог до влади після революції прийде Свобода. Сісі хлопці си з ними точно не будут панькати!
Рахів за націоналістів - доста з нас помаранчевих, беркелів і гагаузів!

Дряшкаба 2013-08-14 / 18:36:50
Під НІКОМ "Петро" туй на сайтові пише Риггоанальна сволочь Закурений головний трольщик риггів який ненавидить все і вся на Гуцулульщині бо сам із Молдавських Гагаузів

Петро 2013-08-14 / 17:56:50
Як правило плодами революцій користуються негідники.Згадайте помаранчеву революцію.Так буде і на цей раз.

Рома 2013-08-14 / 16:23:22
Свобода пропіарилася на акції ізгнанія

сорри 2013-08-14 / 15:10:34
Дуже добре :)

Довбуш 2013-08-14 / 15:01:52
Петре не погрожуй, бо Марморош сам си забрав, люди лиш контролювали, аби всьо було в рамках закону, якмайскоро і без провокацій!
Слава Україні!

Семен 2013-08-14 / 14:41:03
За інформацією за цим карєром стирчать вуха Медведчука.Ригонали з ним нібито воюють.Але там те гроші і інтерес спільний.З ними тільки так і можна.Люди для них бидло.

... 2013-08-14 / 14:36:10
А ти, Петре, за що спрятався? За людей переживаєш, іудо ригоналівська? Прийде час ні що тебе не сховає від людського гніву та Божої кари.

Вуйко 2013-08-14 / 14:35:44
Під ніком петро відчувається майстерна рука анти гуцула Володимира Петровича Молдованина троля ригго аннальних бандюків

Василь з унгвара 2013-08-14 / 14:33:43
Молодці не то слово !! правильно шо Гуцули показали що вони найсвідоміші в питаннях захисту своєго!!! Думаю з них мають брати приклад ті села в Закарпатті ,де Ковачі з допомогою ригго аннальною властю заставля ють будувати всіх міні геси!!!

Петро 2013-08-14 / 14:32:18
Люди борються за свою і своїх дітей безпеку,за майбутнє свого села.Але їх шкода,методи незаконні і закон до них буде суворий.Влада постарається.Якщо не пошкодили обладнння може все й обійдеться.Провокатори свободівці спрячуться за свою недоторканість.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:07
/ 1
У Хусті легковик, обганяючи інше авто, врізався у стовп
10:07
В Ужгороді та Мукачеві горіли квартири
09:23
На Виноградівщині вночі гасили пожежу у господарських спорудах
13:25
У Мукачеві знову за повідомленням аноніма шукають вибухівку, тепер – у райлікарні та прокуратурі
11:15
ФОТОФАКТ. У Мукачеві автівка збила жінку
10:10
В Ужгороді під час пожежі на складі згорів одяг
12:45
/ 3
На Берегівщині від буревію постраждало кілька сіл і зокрема об’єкти бюджетної сфери
07:31
У Підвиноградові мотоцикл вилетів у кювет, двоє байкерів у лікарні
11:07
/ 1
В Ужгороді горіло в кафе на набережній Незалежності
17:40
У Мукачеві вчергове електронною поштою "замінували" тепер уже дитсадки, вокзали та лікарні
09:40
На Тячівщині згорів трактор, а на Рахівщині пожежа понищила будівлю лісопильного цеху
14:23
/ 1
Знайденого після вчорашнього зникнення хлопчика госпіталізовано до лікарні (ОФІЦІЙНО)
13:26
Хлопчик, якого відучора шукають на Іршавщині, не може відгукнутися на заклики, бо німий
11:15
У поліції просять допомогти в пошуку 5-річного хлопчика, що загубився на Іршавщині, повертаючись із поля
09:15
/ 6
На Іршавщині з ночі шукають 5-річного хлопчика, що зник, повертаючись додому з поля
13:54
/ 3
У Закарпатському ОУЛМГ розповіли про обставини трагедії на Тячівщині, де загинули 5 людей
11:25
Усі п'ятеро загиблих у трагічній ДТП на Тячівщині – мешканці одного села
10:17
У Дубриничах, на Перечинщині горів житловий будинок
08:46
/ 5
З'явилися світлини з місця трагедії на Тячівщині, де загинуло 5 людей
22:04
/ 2
На закарпатській Тячівщині машина впала з гори в річку, загинуло 5 людей
13:22
На подвір'ї школи в Мукачеві охоронець закладу знайшов труп жінки
09:26
На Виноградівщині вночі згорів Volkswagen Passat, а власник у ході пожежі отримав опіки
08:47
/ 3
У Хусті жінка кинулася під поїзд
16:48
/ 1
На місці пожежі у житловому будинку на Виноградівщині виявили тіло власника
12:56
В Ужгороді водолази дістали з кар'єра тіло 17-річного юнака, що потонув у неділю
» Всі новини