ФОТО з Косівської Поляни, де місцева громада силою зупинила діяльність ТОВ "Мармарош"

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, в урочищі Рударня неподалік села Косівська Поляна місцева громада за принципом прямого права змусила припинити діяльність і змусити забрати обладнання ТОВ "Мармарош", яке без дозволу сільради і всупеерч рішенню суду продовжувало здійснювати тут геологорозвідку.

ФОТО з Косівської Поляни, де місцева громада силою зупинила діяльність ТОВ "Мармарош"

Фото з місця події:

 

14 серпня 2013р.

Теги: Рударня, Косівська Поляна, Мармарош

Коментарі

Юрій Михайлович 2013-08-18 / 17:16:25
Це не громада втрутилася, а політики заробляють собі додаткові бали.
Рвете тепер задницю, щоб потім купувати дорогезні машини.

гуцул 2013-08-16 / 21:45:44
Слава Україні!!!

Борітеся - поборете, Бог Вам помагає!!!

Не пустим словом, а ділом ми доказали, шо люди в Рахові і Косівській Поляні свідомі!!!

Закарпатці, берімо владу в свої руки!!!

Цікаво, а де в той день був наш депутат Петьовка, чого не був з людьми, які його вибрали???

Василь 2013-08-16 / 16:04:34
Колька шо тв паскуда молдованська ще не здохла від пянки ?

кокіш Коля 2013-08-15 / 12:33:28
Під ніком Петро виступає головний ригговський глаштай і трольщик Заккурений Гагауз тому сьи не ведіть на цю падлюку він відбілює владу і дискридитує патріотів Украіни грьобаний Молдовано Гагауз коммуняка

пінтя опришок 2013-08-15 / 12:31:15
Слідуючі фотьки з Гуцульськоі Рахівщини будуть коли ми викинемо із нашоі землі всіх холуйчиків данецькой босоти Андріючків беркелоідів і Закурених

Довбуш 2013-08-15 / 12:16:45
Мені їх поведінка си любит на всі 100% процентів. А шо тобі не підходит, і шо конкретно із їх роботи може бути на руку ригам???
Я ще гаслами й не говорив - про топори мемо трохи май вітак говорити, май близько до 2015-го.

Петро 2013-08-15 / 11:26:19
А ти не говори гаслами а проаналізуй поведінку їх у ВР,і подумай кому це вигідно.

Довбуш 2013-08-15 / 10:08:45
Петре, а ти чию частину плану виконуєш, на кого робиш? Я тих хлопці нігди не видів, аби вони з ригами мали шост спільне! Як маєш якісь факти - оприлюдни, бо инак ти проста підстилка-провокатор!

Петро 2013-08-14 / 21:40:03
Сісі хлопці,Свобода,вже підписали меморандум з Ригоналами і виконують своючастину плану по приведенню Януковича на престол в 2015р.

Мішко 2013-08-14 / 18:47:35
Судячи із коментарів Петра ригоанали бояси революції і людей, як грани! Добре шо си боя, але трохи си помиляют, коли думают шо з ними знов якіс меморандуми мут підписувати. Даст Бог до влади після революції прийде Свобода. Сісі хлопці си з ними точно не будут панькати!
Рахів за націоналістів - доста з нас помаранчевих, беркелів і гагаузів!

Дряшкаба 2013-08-14 / 18:36:50
Під НІКОМ "Петро" туй на сайтові пише Риггоанальна сволочь Закурений головний трольщик риггів який ненавидить все і вся на Гуцулульщині бо сам із Молдавських Гагаузів

Петро 2013-08-14 / 17:56:50
Як правило плодами революцій користуються негідники.Згадайте помаранчеву революцію.Так буде і на цей раз.

Рома 2013-08-14 / 16:23:22
Свобода пропіарилася на акції ізгнанія

сорри 2013-08-14 / 15:10:34
Дуже добре :)

Довбуш 2013-08-14 / 15:01:52
Петре не погрожуй, бо Марморош сам си забрав, люди лиш контролювали, аби всьо було в рамках закону, якмайскоро і без провокацій!
Слава Україні!

Семен 2013-08-14 / 14:41:03
За інформацією за цим карєром стирчать вуха Медведчука.Ригонали з ним нібито воюють.Але там те гроші і інтерес спільний.З ними тільки так і можна.Люди для них бидло.

... 2013-08-14 / 14:36:10
А ти, Петре, за що спрятався? За людей переживаєш, іудо ригоналівська? Прийде час ні що тебе не сховає від людського гніву та Божої кари.

Вуйко 2013-08-14 / 14:35:44
Під ніком петро відчувається майстерна рука анти гуцула Володимира Петровича Молдованина троля ригго аннальних бандюків

Василь з унгвара 2013-08-14 / 14:33:43
Молодці не то слово !! правильно шо Гуцули показали що вони найсвідоміші в питаннях захисту своєго!!! Думаю з них мають брати приклад ті села в Закарпатті ,де Ковачі з допомогою ригго аннальною властю заставля ють будувати всіх міні геси!!!

Петро 2013-08-14 / 14:32:18
Люди борються за свою і своїх дітей безпеку,за майбутнє свого села.Але їх шкода,методи незаконні і закон до них буде суворий.Влада постарається.Якщо не пошкодили обладнння може все й обійдеться.Провокатори свободівці спрячуться за свою недоторканість.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини