У селі на Мукачівщині чоловіка напоїли, а потім пограбували

Під час храмового свята у одному з сіл Мукачівщини двоє знайомих вирішили завітати до давнього приятеля. Годинку-другу посидівши і добряче підпоївши хазяїна, винесли з будинку все, що згодом могли продати.

У селі на Мукачівщині чоловіка напоїли,  а потім пограбували

Місяцем раніше до правоохоронців Мукачівського міського відділу міліції звернувся пенсіонер, який повідомив, що після вчорашніх посиденьок зі своїми двома знайомими, з його будинку зник телевізор, тюнер до нього, DVD-приймач, електроконвектор, бінокль, два мобільні телефони та деякі інші дрібні речі домашнього вжитку.

Під час з’ясування всіх обставин скоєного правопорушення, оперативники карного розшуку встановили, що до будинку заявника, який мешкає сам, завітало двоє чоловіків. Так як у селі святкували «престольне» свято, потерпілий не відмовив знайомим і запросив у гості. Відтак, весь вечір троє чоловіків розпивали спиртні напої та розважалися до тих пір, поки хазяїн не відключився. Як з`ясувалось згодом, дочекавшись слушного моменту,  «непрохані» гості взялись за наперед обдуману справу. Так раніше судимий 29-літній мукачівець разом з товаришем почали зносити потрібні їм речі до свого автомобіля. Завантаживши машину, молодики  відправились до міста. А зранку все крадене продали за 1000 грн.

Після отримання повідомлення від пенсіонера-інваліда, міліціонери розпочали пошуки зловмисників. Перевіривши ряд підозрюваних, правоохоронці розширили коло пошуку,  адже крім того, як звати своїх кривдників, потерпілий більше нічого не знав. Однак за кілька днів мукачівські оперативники  вийшли на слід ймовірних зловмисників. Одним з яких виявився неодноразово судимий за злочини проти власності 29-річний мукачівець,  який ніде не працює та розуміє, що працювати не для нього, тому при першій нагоді ступив на протоптану стежину криміналу.

Слідчим наразі відкрите кримінальне провадження за частинною 3 статті 185 (крадіжка). За скоєне чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Триває досудове розслідування.

12 серпня 2013р.

Теги: інвалід, крадіжка

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 5
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
12:14
/ 1
В Ужгороді затримали дилера метамфетаміну Фото новина
13:58
/ 4
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 5
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 5
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
» Всі новини