На Іршавщині влада заопікувалася демонтованими рейками вузькоколійки (ФОТО)

Днями голова Іршавської районної ради Станіслав Сухан підписав розпорядження «Про вивчення стану зберігання демонтованих металевих вузькоколійних рейок та інших елементів вузькоколійки на території району».

На Іршавщині влада заопікувалася демонтованими рейками вузькоколійки (ФОТО)

На основі цього документа створено комісію. До її складу ввійшли депутати райради Іван Боднар, Валерій Василець, Віктор Віраг, Віталій Воробок, начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи райради Людмила Куртинець, начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району Віта Чорноличак.

Члени комісії відвідали місця зберігання демонтованих елементів вузькоколійки на території колишнього АТЗТ «Довжанський лісокомбінат» (нині ТзОВ «Ено-меблі ЛТД»), ДП «Ясинова» в Кушниці, філії «Іршавський райавтодор», ДП «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Іршава Агроліс» у с. Довге. На трьох підприємствах факт зберігання підтвердився, а з ТзОВ «Ено-меблі ЛТД» демонтовані рейки вузькоколійки вивезли ще у 2011 році. Такі дані наводяться у матеріалах комісії.

До 16 серпня комісія, за підсумками роботи, подасть інформаційну довідку Станіславу Сухану. Буде здійснено її аналіз та вживатимуться відповідні заходи, - повідомляє Іршавська райрада.

09 серпня 2013р.

Теги: вузькоколійка, рейки

Коментарі

Віт 09.08.2013 / 20:44:25
ага, зроблять... завтра таки)) Сухан, Ковбаско - вчорашні рекетири що оббирали наших в Чехії та Словаччині... А ще й Віраг )) Все ж не ту країну Гондурасом назвали, якщо наше населення все гондурасці...

pfr 09.08.2013 / 19:38:09
але ж об"єктивно кажучи - ці рейки вже не здатні для використання за призначенням. Їм по сто років. Хіба може як для музею десь. Влада повинна подбати про відновлення вузькоколійки, хіба не так? Прокласти десь по-новому, подумати, чим туристів зацікавити, вивести колію аж на Боржавські вершини, щось таке... Матеріали - рейки, шпали, насип - все має бути нове. Так як це зробила небагата Сербія у Шарганській Осміці. Правда, у наших умовах це - фантастично і наївно звучить, на жаль.

Віт 09.08.2013 / 19:03:19
Доручили лисицям курей стерегти)) Те що залишилось треба ж розділити...

НОВИНИ: Соціо

00:06
Підтверджено загибель у січні 2025-го на Курщині Богдана Зеленька з Ізи Хустської громади Фото новина
21:44
/ 4
Комісія погодила скандальне будівництво на набережній в Ужгороді Фото новина
14:10
/ 2
В Ужгороді з 1 серпня зросте тариф на вивезення побутових відходів
17:15
/ 3
На війні з рф поліг захисник із Ракова на Ужгородщині Сергій Грабар Фото новина
10:11
/ 3
В Ужгороді через аварійні роботи тимчасово призупинять водопостачання в частині міста
09:05
/ 3
Закарпатець Роман Козак повернувся додому із золотом Міжнародної хімічної олімпіади Фото новина
03:05
У середу відбудеться засідання погоджувальної комісії по Ботанічній набережній в Ужгороді
22:42
/ 5
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустськоого району Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 6
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
» Всі новини