Відбулася робоча зустріч з питань розробки спільного проекту розвитку транскордонного регіону Україна-Угорщина

У рамках підготовки до 6-го засідання Українсько-угорської міжурядової змішаної комісії з питань транскордонного та прикордонного співробітництва представники України та Угорщини провели спільну робочу зустріч з питань розробки спільного проекту містобудівного розвитку транскордонного регіону Україна-Угорщина.

Відбулася робоча зустріч з питань розробки спільного проекту розвитку транскордонного регіону Україна-Угорщина

Українську сторону на зустрічі представляли, зокрема, Світлана Соколик, головний спеціаліст Управління міжнародного співробітництва Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Михайло Бізіля, начальник відділу з питань євроінтеграції та транскордонного співробітництва,  Олег Боршовський, заступник начальника управління містобудування та архітектури. Представляли Угорщину на зустрічі Анна-Марія Ардо, радник голови Загальних зборів, Крістіна Руткаї, заступник директора агентства «Розвиток Загонь та прилеглих територій» та Атілла Кенереш, проектний менеджер Розвиток Загонь та прилеглих територій».


Під час зустрічі сторони, зокрема, обговорили основні проблеми, що існують на шляху реалізації українсько-угорського проекту, та визначили напрямки співпраці. Серед таких напрямків – розвиток пунктів пропуску через державний кордон, сервісне облаштування прикордонної транспортної інфраструктури; здійснення заходів на державному, регіональному та місцевому рівнях щодо інженерного захисту територій, які прилягають до державного кордону, забезпечення захисту від паводків; координація розробки містобудівної документації – схем планування, генеральних планів тощо; розвиток виробничої сфери у прикордонних районах, створення логістичних центрів, технопарків, інших територіально-виробничих об’єктів, - повідомляє Закарпатська ОДА.

09 серпня 2013р.

Теги: транскордоний, прикордонний, інфраструктура, Угорщина

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:55
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:02
Закарпатська митниця оприлюднила час очікування на пунктах пропуску до ЄС
09:01
Підтвердили загибель Героя із села Кічерний на Мукачівщині Юрія Далекорея Фото новина
12:16
Ужгород запроваджує щоденну зупинку транспорту під час хвилини мовчання
18:02
В Ужгороді відслужили заупокійну Літургію на дев’ятий день після смерті Степана Гіги Фото новина
15:27
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який повторно керував авто у стані сп’яніння Фото новина
13:11
Перед різдвяними святами на КПП Закарпаття фіксують затори
09:06
/ 2
У Карпатах посилили охорону хвойних дерев перед новорічно-різдвяними святами Фото новина
19:14
/ 13
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 3
16:18
На війні з рф поліг 25-річний військовий з Вишківської громади на Хустщині Богдан Піпа Фото новина
12:54
/ 4
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
/ 1
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
09:53
На Закарпатті патрульні виявили водія у стані сп’яніння Фото новина
09:03
/ 1
Свій столітній ювілей 18 грудня відзначила Олена Бонка з Руського Поля Фото новина
18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
/ 1
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
/ 2
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
» Всі новини