Екс-секретар міськради каже, що меру Ужгорода буде непросто "роздерибанити" жіночі консультації

Жіночі констультації по Другетів та 8 Березня потрапили в поле зору Погорєлова, - про це у своєму профілі у соціальній мережі Фейсбук написав колишній секретар Ужгородської міськради, депутат Віктор Щадей.

Екс-секретар міськради каже, що меру Ужгорода буде непросто "роздерибанити" жіночі консультації

"Вчора Погорєлов і Беляков були помічені біля жіночої консультації по вул. 8 Березня. Працівники вже розуміють, що такі візити не віщують нічого хорошого, тож одразу почали переживати. Адже вже кілька місяців в медичній сфері курсують чутки про те, що мерія хоче переселити на БАМ жіночі консультації по Другетів та 8 Березня, а приміщення, натомість, продати. 

Нещодавня історія з закриттям стоматполіклініки на Минайській і продажем приміщення під комерцію лише підсилює страхи медиків. 

Сьогодні я спеціально прийшов на засідання виконкому, щоб підняти це питання. Я описав присутнім ситуацію і звернувся до Погорєлова з пропозицією дати гарантію, що такого не станеться. Мер при всіх пообіцяв, що переносити консультації не будуть. 

Звісно, заспокоюватись рано, адже обіцянка Погорєлова мало важить. Однак тепер проблема набула розголосу, тож роздерибанити консультації Погорєлову буде непросто", - каже В.Щадей.

07 серпня 2013р.

Теги: консульиація, Щадей

Коментарі

андрій 07.08.2013 / 15:03:36
Віктор Володимирович чомусь забуває Про засади та протидію корупції серед працівників підвідомчої йому команди, що стосується і всіх без винятку посадовців міськради.
складається враження, що в Ужгородській міській раді немає жодного фахового юриста. Одні заочники, блатняки із купленими дипломами та профани0мамкині та папкині діточки. Керуюча справами - важка юридична артелерія Погорєлова і та з дипломом-заочника. Посада начальника юридичного відділу - завжди вакантна, жоден із поважаючих себе юристів, правознавців в те кодло йти працювати не хоче. Вот Вам і команда ПРавлячої команди - одні казнокради та юристи-аферисти (як вот пан Ігор Миколайович - теперішній нач.земельних ресурсів). Працюйте-працюйте - будівлі на довженка вже має 500 місць, а заповнена на 2/3, а склад міськвиконкому 260 чол - тому місця в будівлі на Довженка має хватити на всіх! Не за гормаи той час, коли прокуратура перестане Вас прикривати і Закон стане ОДНИМ ДЛЯ ВСІХ!

адвоКАТ 07.08.2013 / 14:34:18
З віддалени до ПРавлячої мерзької сімї джерел стало відомо, що заступником міського голови (інвалідом 3 групи) проводиться диверсійна робота серед депутатської більшості (скупка голосів - від 1 до 3 тис. у.е. за одиницю) з метою висловлення недовіри діючому меру в замін на картбланш щодо розподілу землі та залишків майна (орінтовний залишок на 1 серпня - 10 млн. у.е.) та участь у майбутніх виборів і можливості балатуватись від ПР під №1 і в майбутньому при RS-мерові мати посаду 1-заст.мера. Про це, під час відпочинку повідомив діючий депутат від ПР-Вітя-Мерседес. З його слів - коло прихильників RS та ректора-профессора зібрало фонд - 150 тис. у.е. Підготовка розпочалась, що ж зачекаємо...

НОВИНИ: Соціо

18:18
/ 1
В Ужгороді відкрили нову мініскульптуру, присвячену легендарному лікарю Андрію Новаку Фото новина
12:46
/ 1
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
/ 3
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
/ 1
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 7
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
» Всі новини