«Регіональний» заступник мера Ужгорода контролюватиме виконання рішення про виділення собі нових зовнішніх рекламоносіїв

На розгляд чергового засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради, яке відбудеться у середу, 7 серпня, виноситься проект рішення про надання дозволу на встановлення в обласному центрі Закарпаття додаткових рекламоносіїв.

«Регіональний» заступник мера Ужгорода контролюватиме виконання рішення про виділення собі нових зовнішніх рекламоносіїв

Відповідно до зазначеного документу, у відповідь на заяву ТОВ «РІ Куб» від 24 квітня 2013 року останьому хочуть дозволити «розміщення зовнішньої реклами, а саме: вмонтованих у декоративну огорожу рекламних щитів розміром 1,0 м х 2,0 м строком до 01.10.2014 року за наступними адресами:

- перехрестя пр. Свободи – вул. Заньковецької (зі сторони пл. Кирила і Мефодія) – 3 шт.;

- перехрестя пр. Свободи – вул. Швабська (зі сторони Православної церкви) – 2 шт.;

- перехрестя вул. Грушевського – Заньковецької – 2 шт.;

- пр. Свободи (навпроти 16-типоверхівки) – 2 шт.;

- перехрестя вул. Грушевського – 8 Березня - 2 шт.;

- перехрестя пр. Свободи – вул. Швабська (навпроти універмагу «Україна» - 7 шт.»

Як зазначає у супровідній записці до вказаного проекту рішення директор департаменту міського господарства Олексій Касперов, «ТОВ «РІ Куб» також надано відповідні погодження щодо розміщення рекламних площин від державтоінспеції та управління містобудівельного комплексу та земельних ресурсів. Враховуючи вищевикладене,  департамент міського господарства подає проект рішення «Про зовнішню рекламу» і просить його підтримати».

Що суттєво, у частині випадків йдеться про рекламні місця, відібрані свого часу від ТОВ «Білий барс», директором і співвласником якого є дружина голови фракції «Батьківщина» в Ужгородській міськраді Василя Гнатківа Тамара Гнатків.

Утім, найсуттєвішим в цій ситуації є не це. За інформацією Закарпаття онлайн, реальними власниками  «ТОВ «РІ Куб» є міськрадівські представники Партії регіонів – заступник міського голови Ужгорода і депутат Юрій Беляков і депутат-«регіонал» Юрій Мандич. Формально директором ТОВ «РІ Куб» (Товариства з обмеженою відповідальністю "Рекламно інформаційний КУБ"), зареєстрованого в Ужгороді по вул. 8 Березня, 30 А, кв.2, є Король Іван Миколайович.

За «іронією долі» саме Юрію Белякову, відповідно до зазначеного законопроекту, міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов доручив контроль за його виконанням. Що, безумовно, мало би стати предметом зацікавлення запрошеного на засідання виконкому прокурора міста Ужгород Івана Штефанюка.

06 серпня 2013р.

Теги: реклама, Беляков

Коментарі

андрій 07.08.2013 / 15:03:59
Віктор Володимирович чомусь забуває Про засади та протидію корупції серед працівників підвідомчої йому команди, що стосується і всіх без винятку посадовців міськради.
складається враження, що в Ужгородській міській раді немає жодного фахового юриста. Одні заочники, блатняки із купленими дипломами та профани0мамкині та папкині діточки. Керуюча справами - важка юридична артелерія Погорєлова і та з дипломом-заочника. Посада начальника юридичного відділу - завжди вакантна, жоден із поважаючих себе юристів, правознавців в те кодло йти працювати не хоче. Вот Вам і команда ПРавлячої команди - одні казнокради та юристи-аферисти (як вот пан Ігор Миколайович - теперішній нач.земельних ресурсів). Працюйте-працюйте - будівлі на довженка вже має 500 місць, а заповнена на 2/3, а склад міськвиконкому 260 чол - тому місця в будівлі на Довженка має хватити на всіх! Не за гормаи той час, коли прокуратура перестане Вас прикривати і Закон стане ОДНИМ ДЛЯ ВСІХ!

адвоКАТ 07.08.2013 / 14:33:52
З віддалени до ПРавлячої мерзької сімї джерел стало відомо, що заступником міського голови (інвалідом 3 групи) проводиться диверсійна робота серед депутатської більшості (скупка голосів - від 1 до 3 тис. у.е. за одиницю) з метою висловлення недовіри діючому меру в замін на картбланш щодо розподілу землі та залишків майна (орінтовний залишок на 1 серпня - 10 млн. у.е.) та участь у майбутніх виборів і можливості балатуватись від ПР під №1 і в майбутньому при RS-мерові мати посаду 1-заст.мера. Про це, під час відпочинку повідомив діючий депутат від ПР-Вітя-Мерседес. З його слів - коло прихильників RS та ректора-профессора зібрало фонд - 150 тис. у.е. Підготовка розпочалась, що ж зачекаємо...

критик 07.08.2013 / 10:10:53


Хамство. Коментар видалено. Адмін


ВАс иль Ілліч 06.08.2013 / 23:31:59


Беляков очолив напрямок безнахабної корупційної банди: "Беляков енд Мандич" і всюди пхає та підставляє свого ***** синка від першого браку - Сергійка. Вітя Погорелов, жени від себе цього чорта бо він тече всюди підставляє. Живий приклад тобі Корзо, 11, де Беляков за три штуки баксів підставив всю міську раду.


спостерігач 06.08.2013 / 22:40:49
ЗвіздецЬ:
Мало регіОНАЛьному заступнику земельних питань, підїздів людей, так і ще й теперь рекламу рішив прихватизувати

Флєня 06.08.2013 / 21:53:11
А мені дєд яку тєму вділить? Я може тоже хочу красиво жити - жону і коханок на море одправити, ну нє.

севлюшський 06.08.2013 / 21:28:49
Ну то пісєц!!!! Докусь обнагліли!!!!!!!!!!!!!!

Ivan 06.08.2013 / 20:09:03
No ise najhirsha novyna jaka lym mozhe buty. Ze zhax, za sesi kopijky napr'ahaty vse misto....ze povna apatija do suspil'noji dumky!!!! kradit' zeml'u, pryvatyzovujte vse sho zamanes'a ale nexer l'udej hruzyty takym deshavym napr'ahom. pishly von nedonosky!!!

ужгородець 06.08.2013 / 19:47:12
Зовсім нюх втратили, кпзли

Читач 06.08.2013 / 19:26:01
Правда, що засновником ТОВ "РІ Куб" (код: 38475551) є С. (Сергій Юрійович ?) Беляков?

ужгородець 06.08.2013 / 19:24:07
- цей "однорукий бандит" хоче загарбати все и всюди?
- скільки ще будуть заккривати оні на це ходяче "чинне законодавство" ?
- одна суцільна корупційна сім'я.
- прокуратура ви де?

Мало йому нахабно захищати меркантильні "куплені" інтереси підприємців всупереч інтерсів мешканців корзо11 і намагання забрати в них підїзд. Так йому ще й рекламу віддають, напевне для реклами СТАБІЛЬНОСТІ та ДОБРОБУТУ своєї провладної партії.

НОВИНИ: Соціо

09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 1
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 9
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 1
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
» Всі новини