Реклама B3

У Солотвині зроблять фонтан і перенесуть музей солі

Заступник голови Тячівської державної адміністрації Василь Буга провів виїзну нараду з головами Солотвинського куща. Зокрема, керівниками Тересвянської, Тернавської, Кривської, Грушовської, Нижньоапшанської, Топчинської, Глибокопотіцької місцевих рад.

У Солотвині зроблять фонтан і перенесуть музей солі

На нараді йшлося про соціально-економічну ситуацію та виконання плану розвитку населених пунктів, стан фінансування суспільних робіт тощо. Зокрема, як зазначили під час обговорення голови сільрад, проблемними залишаються перерахунки коштів через казначейство, що стримує виконання багатьох завдань соціально-економічного розвитку населених пунктів. А це і ремонти доріг комунального значення, і відкриття додаткових груп у садочках,  і будівництво дитячих площадок та вуличного освітлення тощо.   

З-поміж іншого йшлося про те, що розроблено проектно-кошторисну  документацію на реконструкцію парку відпочинку в Солотвині, де окрім дитячої площадки планується будівництво фонтану та інших розважальних об’єктів. Потребує негайного вирішення питання перенесення  музею солі, до речі, який у цей день відвідали учасники наради і були у захваті від побаченого. Як один із варіантів – розмістити експонати у селищному Будинку культури або ж у старовинній дерев’яній оселі, - повідомляє Тячівська РДА.

05 серпня 2013р.

Теги: Солотвино, сіль, фонтан

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

помилка 14.08.2013 / 15:40:22
вже доба, як виявили помилку, а ніхто не реагує))))"На нараді було рйшлося" - ха-ха))))

1234 05.08.2013 / 16:10:18
"На нараді було рйшлося" найміть коректора)

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

22:44
Рахівщині попрощаються з захисником Андрієм Легким
17:00
/ 1
Четверо закарпатців збиралися перепливати Тису, щоб потрапити в Угорщину
11:37
/ 3
На Закарпатській митниці викрили спроби незаконного ввезення товарів на сотні тисяч гривень Фото новина
16:44
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь полеглого у війні Віктора Набожного Фото новина
23:27
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Набожним Фото новина
23:05
Виготовлено паспорт "Чорного озера" в Ужгороді
22:31
/ 3
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 23
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
» Всі новини