Погорєлов наклав вето на рішення по Корзо, 11

Зазначену проблему вчора вкотре порушило Закарпаття онлайн

Погорєлов наклав вето на рішення по Корзо, 11

З питання входу до підвалу на вул. Корзо 11, яке набуло резонансу серед громадськості та викликало жваве обговорення серед депутатів на сесійному засіданні, міський голова Віктор Погорелов зібрав нараду за участі керівників фракцій та груп.  В результаті перемовин, прийняли рішення накласти вето на це питання, яке вранці було прийнято депутатами голосуванням на сесії. Пропозицією учасників наради є ретельне вивчення цього дискусійного питання працівниками управління містобудівного комплексу та земельних ресурсів з обов’язковим урахуванням інтересів мешканців під'їзду по вул. Корзо 11.

Міська влада та депутати об’єктивно підійдуть до вирішення даної проблеми, оскільки піклуватися необхідно однаково як про рядових мешканців міста так і про суб’єктів підприємницької діяльності, - повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.

02 серпня 2013р.

Теги: Корзо

Коментарі

Спостерігач 2013-08-05 / 09:46:12


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Спостерігач 2013-08-05 / 09:43:42


Хамство. Коментар видалено. Адмін


WWW 2013-08-03 / 10:34:00
То одноруке чмо і каламутить воду, присосався до кормушки. Роками крав гроші афганців, а тепер піднявся, краде гроші ужгородців...

абсурд 2013-08-02 / 23:46:54
поражает как господин Беляков рьяно отрабатывал $$$$ - встал на входе в сессионный зал с двумя муниципалами и не пускал жителей с Корзо 11, дошло до драки где за пенсионеров и беременную женщину заступились депутаты Гнаткив и Щадей. Ты тряпка которая нивилирует слово офицер!!! Да Партия Регионов проголосовала и украла часть земли общего пользования не только у жителей этого города а и у всего города!!! Ты позор этой партии!!!

Ілько 2013-08-02 / 23:29:40
Правильно, ни Погорелов , ни Рата нич ни зробили для Ужгорода, а лиш розбазарили всьо що могли!

Нік 2013-08-02 / 23:28:04
Не лиш Погорелов наклав, а і Рата наклав доста, обоє єднакі!

Суддя 2013-08-02 / 19:50:10
Дуже зрозумів громаду міста - пересічних жителів, які в ньому мешкають???
Дійсно ВЕТО він на них наложив...Такого мера, щоб так ненавидів людей та місто, у нас ще не було

спостерігач 2013-08-02 / 19:03:21
нє ну ви бачили той беєспредел шо зробив заступник мера Беляков на сесії? то же вообще бепсрідел.

Перед початком сесії нагло став у дверях разом зі своїми муніципалами і не пускав людей із Корзо, пока пару депутатів не подойшли, не вступилися і почті не розірвали того горезаступника, толкнули го шо аж папіря впало та й муніципальній поліції дали просратись

так го в шию вообще треба гнати з посади або відкликати як депутата то буде і другим урок !!

прокурор Штефанюк 2013-08-02 / 18:49:32
Ріблята, всьо проще. Після того, як після публікації на сайті "Закарпаття-онлайн" я сказав Погорєлову, що рішення тупо незаконе, він мусив здати назад. А я мусив йому це сказати, бо мене заставляє робити прокурор Корбань.

Вова Ч 2013-08-02 / 17:31:47
Сьогодні по закінченні сесії міськради на позаміській автозаправній станції неподалік доманинського мосту відбулись переговори кількох літерів ОПГ (очень погореловских гондомів). Результатом перемовин стала домовленість щодо "воздвижения на трон" одного із лідперів даного ОПГ - Андрія П. на посаду секретаря Ужгородської міської ради. Відео із камер відеонагляду вже в розпорядженні конкуруючої ПР ОЗУ (ПРосто організовані засранці ужгорода). Найближчим часом чекайте на нього в інтернеті.

Ратушняк-маленький дельфінчик 2013-08-02 / 17:26:37
Мудак ти Погорєлий!!!Я хоч і крав але й у місті щось робив.

555 2013-08-02 / 17:22:58
"...міський голова Віктор Погорелов зібрав нараду за участі керівників фракцій та груп...". Интересно бы опубликовать, кто конкретно был на этом совещании из руководителей фракций и груп (и каких) горсовета и где проходило это совещание? Думаю, что Погорелов принял такое решение "посоветовавшись" с сыном и Беляковым с испугу после увиденного количества голосов депутатов против выделения земли на вход в подвал. С каждой сессией намечается четкая тенденция увеличения количесва голосов против сомнительных проектов решений, которые выносятся "командой мера" вот он и нервничает

Андрій П. 2013-08-02 / 17:22:16
З огляду на останні події, які мали місце в місті Ужгород протягом останнього часу та, зокрема, діяльності/бездільності мера міста та його команди (6 заступників та 1 секретар ради) по відношенню до рівня та якості життя пересічних ужгородців напрошується висновок і доволі сумний- Погорєлов справді НАКЛАВ ВЕТО(в розумінні маслоподібної речовини із вторинних відходів оранжевого кольору) на все місто Ужгород.
Для проведення експерименту і виявлення даного факту потрібно здійснити дослід. З метою якісного результату потрібно всю міську команду закрити в приміщенні міської ради і зачекати при температурі 40 С кілька днів - у випадку "нехорошого" запаху - дійсно НАКЛАВ, якщо ні - то тільки ЛОЖИВ.

Ужгородець 2013-08-02 / 17:02:36
Наклав... Погорелов - бо йому не заплатили належну суму хабаря за дане рішення... Вся причина...

ужгородець 2013-08-02 / 16:35:05
Напевно Віктор Володимирович врешті-решт зрозумів, що мером міста його обирала громада міста - пересічні жителі, які в ньому мешкають, а не купка продажних 300-баксових горе-депутатиків!
Шановний пане мерський голово, задумайтесь, Вам та Вашим дітям-онукам жити в цьому чудовому мальовничому містечку! Збережіть його (принаймні історичну частину) для нащадків!
Ви, вже й так заробили достатньо грошей для сімї, не продавайтесь за ті 5 тис. долярів, які антиужгородські підприємці носять Вашому заму.

Noname 2013-08-02 / 16:19:57
Погорєлов наклав

НОВИНИ: Соціо

17:59
/ 1
В Ужгородській міськраді порадили ОСББ судитися за землю
14:25
В Ужгороді у відділі військової служби правопорядку зустріли бійців із зони ООС та привітали новобранців
14:10
/ 4
На Закарпатті суд повернув Невицький замок на баланс області
13:51
/ 6
В уряді анонсували масштабні перевірки лісгоспів на причетність до контрабанди лісу
11:42
Закарпатською митницею спрямовано до бюджету майже 2,7 млрд грн
11:29
У Мукачеві оголошено конкурс на посади керівників шкіл
10:57
З початку року майже 130 тисяч закарпатців отримали медикаменти за програмою "Доступні ліки"
09:53
Цілющий чай виготовляють на Міжгірщині за допомогою листокруту
09:28
/ 1
ФОТОФАКТ. У Мукачеві зловили водія вантажівки, що скидав промислове сміття на узбіччя міжнародної траси
07:37
/ 6
КПП "Лужанка" і "Ужгород": куди поділись гроші на ремонт, виділені Євросоюзом?
05:43
У Видричці на Рахівщині селяни розблокували дорогу під обіцянку її ремонту
05:04
/ 6
Депутати Буштина не погодили спорудження сонячної електростанції інвестору з Дніпра
02:51
/ 3
Експерт з питань децентралізації роз'яснив Москалеві, що Нижній Коропець таки може приєднатися до Мукачівської ОТГ
22:14
/ 1
Близько тонни чорниць збирають за день на Міжгірщині
22:03
/ 1
Роботу аеропорту "Ужгород" вчергове обіцяють відновити до кінця року
21:58
/ 2
Суд не дозволив будівництво міні-ГЕС на Ріці на Хустщині
16:15
/ 4
До УжНУ вже подано понад 4 тисячі електронних заяв від абітурієнтів
16:07
Закарпатці першими в Україні зможуть скористатися безкоштовними консультаціями Міжнародної місії лікарів
15:26
З Волині на Закарпаття й Запоріжжя "перекинуть" 88 млн грн
14:03
Медики розповіли, де на Закарпатті не варто купатися
12:53
Депутати Мукачівської райради визнали роботу голови РДА щодо стану доріг незадовільною
11:42
/ 2
Поточних запасів хлору для знезараження води в Ужгороді має вистачити приблизно до середини серпня – водоканал
11:22
У пункті пропуску "Дякове" на Закарпатті тимчасово обмежать рух
11:17
/ 1
На дорогах Закарпаття виконано понад 90% річного обсягу ремонтно-будівельних робіт – Укравтодор
10:59
/ 1
Медики-волонтери зі США та Канади впродовж тижня проводитимуть прийоми на Закарпатті
» Всі новини