Ужгородський хакер запобіг злому світової платіжної системи PayPal

Інтернет партія України продовжує свої дослідження в рамках програми «Безпечний Інтернет».

Ужгородський хакер запобіг злому світової платіжної системи PayPal

У зв'язку з тим, що дедалі більше українців користуються міжнародною платіжною системою PayPal, було вирішено перевірити, наскільки безпечною вона є. Як наслідок, у ході дослідження було виявлено ​​критичну уразливість SQL-Injection.

«Дана уразливість дозволяла отримати доступ до рахунків всіх користувачів, зареєстрованих на PayPal.com, і, відповідно, проводити з ними будь-які маніпуляції, аж до крадіжки грошових коштів, адже до більшості акаунтів PayPal прикріплені банківські рахунки і кредитні картки. Подібні уразливості виникають через недостатню фільтрацію вхідних даних. Я відправив повідомлення з повним описом уразливості в компанію PayPal і пролом в безпеці було усунуто», - заявив хакер Dementor.

Компанія PayPal подякувала Dementor-у за надану допомогу, а також запропонувала винагороду за сприяння, проте український хакер відмовився від грошей.

Інтернет партія України настійно рекомендує всім користувачам, які користуються системою PayPal, змінити паролі доступу до своїх акаунтів, а також не повторювати пароль від поштової скриньки в своєму платіжному акаунті.

Як повідомляло Закарпаттят онлайн, раніше Dementor-ом було виявлено, що 82% камер відеоспостереження України не захищені від перегляду сторонніми особами.

Довідка

PayPal (від англ. «Приятель, що допомагає розплатитися») - найбільша в світі дебетова платіжна електронна система. PayPal надає своїм користувачам можливість приймати і відправляти платежі за допомогою електронної пошти або мобільного телефону з доступом до Інтернет.

В даний час PayPal працює в 190 країнах і має більше 164 мільйонів зареєстрованих користувачів. З жовтня 2002 є підрозділом компанії eBay. Оборот компанії обчислюється десятками мільярдів на рік.

31 липня 2013р.

Теги: хакер, PayPal, Dementor

Коментарі

Любопитний 31.07.2013 / 10:48:29
То ко такий рата???

НОВИНИ: Соціо

11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 3
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 6
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
» Всі новини