Частина ромів Мукачева переобрала собі нового "барона" (РЕЗУЛЬТАТИ)

Циганське середовище Мукачева нуртує. Частина активістів місцевого табору, розташованого в мікрорайоні Бороктелеп, висловили незадоволення діяльністю нинішнього "барона" Гашпара Горвата, обраного в 2010-му році, і організували та провели нові вибори.

Частина ромів Мукачева переобрала собі нового "барона" (РЕЗУЛЬТАТИ)

Всього в таборі мешкає близько 5 тисяч ромів, однак, судячи з інформації Закарпаття онлайн, участь у голосуванні взяли майже 600, тоді як прихильники Гашпара Горвата його проігнорували.

Як підсумок, до підготовлених ініціативною групою 800 бюлетенів було внесено прізвища трьох кандидатів, основним з яких був колишній "барон" Олександр Балог, а А.Фека і К.Балог - формальними.

Вибори тривали до 20-ї години. Право обирати «барона» мали право лише ті громадяни, у яких був паспорт громадянина України. 

У підсумку, за О.Балога, за попередньою інформацією, віддали свої голоси 587 мешканців циганського поселення Мукачева, за А.Феку - 1, за К.Балога - 0.

Тепер спокій у таборі залежатиме від того, чи визнає цей результат інша частина мешканців табора. І чи не втручатимуться в ситуацію політики, чиї дії простежуються за ситуацією.

Як повідомляє прес-служба мукачівської міліції, під час виборів старости ромського поселення за громадським порядком у поселенні стежили дільничні інспектори міліції, працівники конвойного підрозділу,  наряди патрульної служби, які несли службу в місті, також були наближенні до мікрорайону, де відбувалось голосування.

«Загалом, вибори ромського старости пройшли спокійно та без порушень громадського порядку», - підсумував старший дільничний інспектор міліції Мукачівського міськвідділу Михайло Пацкан.

30 липня 2013р.

Теги: цигани, роми, вибори

Коментарі

Виборець 30.07.2013 / 15:14:28
Цікаво почитати в українському законодавстві про юридичну сторону даних "виборів")))
Чи десь записано правовий статус "барона", "старости поселення" і т.д.???

ференц 30.07.2013 / 12:23:14
Доки буде тривати це що вседозволеність циганська роблю що хочу і головне що ментозаври це підтримують. А як закон про вибори де в Україні проходять вибори з вибором селищних голів що це за громадяни такі коли закони України почнуть діяти й на циган коли малолетки вже вагітні ніхто не працює податки не платять головне що вони мають паспорти українські.

не расист 30.07.2013 / 11:43:01

Ось і видно роботу дільничного, який чітко знає, хто з ромів з паспортами. А хто без?
Думаю, правильно б було «прогнати» їх всіх по процедурі отримання громадянства України. Хто не пройшов – білет на історичну батьківщину. Вважаю, що це однозначно дешевше, ніж утримувати їх все життя.

НОВИНИ: Соціо

17:42
/ 5
На Закарпатті екслісничому повідомили нову підозру через декларацію Фото новина
16:32
/ 1
У Сваляві гойдалка вдарила по голові дворічну дівчинку
16:03
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні 34-річним Василем Митровкою Фото новина
15:39
/ 4
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра очолила "Суспільне Ужгород"
15:20
У Мукачеві затримали п'яного водія, який намагався втекти від патрульних Фото новина
09:55
На війні з росією поліг Віктор Попович з Розтоків на Рахівщині Фото новина
09:04
Через нічну атаку рф поїзди до Закарпаття курсують із затримками
17:07
/ 11
Нардеп заявив про нову схему «бусифікації» на Закарпатті
12:13
/ 2
В Ужгороді попрощаються із захисником Юрієм Легезою Фото новина
10:00
/ 1
На Мукачівщині зафіксували сказ у домашньої кішки Фото новина
15:38
/ 1
В Ужгороді патрульні виявили наркотики в автомобілі BMW Фото новина
09:33
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим на війні з росією Василем Геричем Фото новина
09:09
На Харківщині поліг прикордонник Олександр Барон із Заброді Великоберезнянської громади Фото новина
18:05
/ 5
На Закарпатті туристичний збір зріс майже на 43% Фото новина
16:07
/ 1
На Закарпатті водій міжнародного автобуса їхав із чужою чіп-картою Фото новина
15:11
/ 2
У циганському таборі на Ужгородщині зафіксували спалах гепатиту А
11:27
/ 1
В Ужгороді через ремонт вулиці Карпатської України тимчасово змінили маршрути автобусів
09:58
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Іштваном Гуяном на позивний «Smile» Фото новина
09:01
/ 1
Четверо українців опинилися в небезпеці в Румунських Карпатах
18:25
У Карпатах під час зливи заблукали дві туристки з Одеси Фото новина
17:37
Лікарі Львова врятували немовля із Закарпаття зі складною вродженою вадою Фото новина
16:27
В Ужгороді відкрили рух вулицею Карпатської України Фото новина
14:42
До 9 годин затримки: низка потягів до Закарпаття курсує із запізненням
11:48
/ 1
На Закарпатті викрили двох нелегальних перевізників Фото новина
11:03
/ 1
Підтверджено загибель 20-річного захисника зі Сваляви, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини