Ужгородські депутати зберуться у вівторок на позачергову сесію заради 6,5 млн

Завтра, 30 липня, об 11-й годині відбудеться позачергове засідання сесії Ужгородської міської ради. У порядку денному – лише одне питання.

Ужгородські депутати зберуться у вівторок на позачергову сесію заради 6,5 млн

Причиною для термінового зібрання депутатів став трансферт від Ужгородського району на лікування в міських медичних закладах мешканців Ужгородщини – 6,5 мільйона гривень. 

Керівники медичних закладів Ужггорода отримали вказівку щодо чіткого дотримання рішень міськвиконкому у випадках прийому іногородніх без направлень по самозверненню. Починаючи з цього місяця, щотижнево по відділеннях ведеться суворий контроль за надходженнями по самозверненню. Приймати мають тільки ургентних хворих, яким потрібна термінова допомога.

Завтра о 10-й ранку відбудеться сесія Ужгородської райради, на якій район передасть місту гроші на лікування мешканців Ужгородщини, а через годину міські депутати приймуть ці гроші на сесії міськради.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 2 серпня має відбутися чергова ХVІІІ сесія Ужгородської міської ради.

За інформацією 7dniv.info

29 липня 2013р.

Теги: сесія, трансферт

Коментарі

ужгородець 29.07.2013 / 12:22:48
6,5 мільйонів звичайно потрібно , а терміновість пов'язана скоріш за все із закінченням місяця або ж проблемами в казначействі.

Однак, цікаво що буде робити міський голова зі своїм розпорядженням від 24.07.2013 №283 "Про скликання чергової 18 сесії"
Моя думка його потрібно скасовувати, оскільки воно і так не відповідає вимогам ч.9 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а саме скликання із повідомленням депутатів і населення відбулося за 9 днів до дня сесії, а не за 10, як пише Закон. І видати після завтрашнього засідання чергове розпорядження про скликання чергової вже 19 сесії із дотриманням встановлених Законом строків.

НОВИНИ: Соціо

19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
» Всі новини