Сьогодні на площі Народній в Ужгороді невідомий вчинив спробу самоспалення

Про намагання чоловіка підпалити себе перед будівлею Закарпатської ОДА в Ужгороді повідомив на своїй персональній сторінці в соціальній мережі Фейсбук журналіст Влад Микита.

Сьогодні на площі Народній в Ужгороді невідомий вчинив спробу самоспалення

"Сьогодні, близько 9:30 на площі Народній перед ОДА намагався спалитися чоловік. Його врятували міліціонери, які погасили полум'я. Вони ж і викликали "швидку"- написав Влад Микита.

 
29 липня 2013р.

Теги: спалення, спроба, міліція, журналіст

Коментарі

Небайдужий 2013-07-30 / 09:23:41
Думаю, якщо людина займає якійсь посади, то вона чимось достойна, т.я. гроші не завжди є впливовим фактором і як варіант вирішення питань. Є, безсумнівно, такі ситуації, коли необхідно показати себе, як профессіонал.
Да і тут питання не у правді в очах, а питання в тому, з яких джерел Ви берете інформацію, беручи до уваги, що постраждалий получив ожоги трахеї і не може підтвердити або спростувати, що він стояв на колінах на пл. Народній, саме чекаючи рішення Антала, або ж Ледиди, або ж Квитка не небо!

Небайдужому анталу 2013-07-30 / 08:42:21
Що правда очі колить? Та всі хто з тобою мав справу по землі нічого крім прокляттть на твоюголову не сиплять. Схаменися! Доста людей оббирати до нитки!

Небайдужий 2013-07-29 / 20:54:06
Шановні! А що, у нас земельні питання вирішує лише Антал? І лише Антал необ'ємне зло земельної сфери?
Ось тільки що ТСН Новини наголосили, що є підозра (зі слів матері постраждалого), що людина себе підпалила через межовий спір. Навіщо далеко ходити? Вводимо до Гугла питання: "Як вирішити межовий спір?" І ось відповідь...Статтею 158 Земельного кодексу України визначено, що межовий спір вирішується або постійною діючою комісією по спорах органів місцевого самоврядування або в разі не згоди судовим рішенням.
Особисто пана Антала не знаю, але не слід зводити наклепи, адже на посаді начальника Головного управління він нічого не має спільного із межовими спорами.
А одже чоловік проживає у м. Ужгород, слід зважити на факт...або межовий спір вирішили не на його користь Ужгородська міська рада, або ж вже є рішення суду.
Тому, рекомендую, перед тим, як щось писати або говорити мати докази, а слова до діла не приш'єшь.

спостерігач 2013-07-29 / 19:51:05
Ну і укробидло-же!
Цей спалити себе хотів, там прапорщик застрелився, там повісився хтось із-за якихось проблем, та й загалом на 7 млн. стало менше.
І де вирішення проблеми в уркаїні. Та взяли-б приклад хоча-б з арабів. У них ніхто не стріляється який з того толк. Пояс шахіда на себе і з десяток чиновників (поліцаїв, і т.п.) на той світ. Оце хоч якийсь просвіток, а наша бидлота себе гирить без толку.
Взяв-би отой прапор, та й використав Макарова чи АК по призначенню - дивись, та-й порядку-б стало більше. А так укрозлодійня чмирить укробидло на всіх фронтах, а воно ще й себе бичкує з іншого боку.
Співчуття.

Стрико 2013-07-29 / 18:26:31
Ко довів до самогубства із чиновників ОДА треба в тюрягу його кажуть шо Антал??

Це я 2013-07-29 / 15:51:23
Людину якщо не оштрафують, то посадять! Міг весь газон згоріти перед ОДА чеез його необдуманий до кінця вчинок...
А дійсно - чому не поливається? Чекає площа на реконструкцію?

Артем 2013-07-29 / 15:36:37
"Влада має задуматися" - та ну, це ж не в її компетенції - думати чого люди себе палять. Вона почне думати може (МОЖЕ) тоді коли когось із їхнього брата підпалять. А себе палити - немає жодного глузду.

сорри 2013-07-29 / 15:33:46
Могли би, ганебники, справді хоч раз газон полити. Порядний ґазда такого не допустить.

читач ЗО 2013-07-29 / 15:05:19
Ось таким чином українці у відчаї заявляють владі незгоду миритися з подальшим злиденним життям в безправній країні.Коли одні жирують,не маючи міри ні в чому, а інші ледь виживають за копійки і скрізь одна безвихідь та несправедливість.
Влада має задуматися -чому стаються сапопідпали, чому людей доводять до відчаю.Просто так -диму без вогню не буває.А винних в ситуації бідолаги мають покарати,однозначно!

Рома 2013-07-29 / 14:16:27
А поле спеціально не поливають?

ESC 2013-07-29 / 14:15:32
Спір через межі ділянки? Точно Погорелов подарував його сусіду частину землі потерпілого. Спалити треба когось іншого.

ужгородка 2013-07-29 / 13:00:59
напевне довели просто бідну людину до відчаю якимось своїм рішенням

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:06
У ПП "Тиса" прикордонники завернули українця, що порушив правила самоізоляції
11:50
/ 2
Станом на неділю, 5 квітня, у 28 закарпатців підтверджено коронавірус
11:04
На ранок 5 квітня в Україні підтверджено 1251 випадок COVID-19
22:42
/ 3
Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину (ІНФОГРАФІКА)
22:17
В Україні на вечір 4 квітня зафіксовано 1225 випадків коронавірусної хвороби COVID-19
22:01
/ 1
На Закарпатті з 7 квітня працюватимуть лише три пункти пропуску
19:53
/ 3
Мукачівка, яка стала першою "офіційною" хворою на коронавірус на Закарпатті, вилікувалася
16:36