Австрійці вирішуватимуть питання безпритульних тварин в Ужгороді вже за два тижні

Сьогодні влада Ужгорода підписує всі документи, необхідні для реалізації закордонного благодійного проекту. Про встановлення контакту з нашою мерією і налагодження з нею співпраці “4 лапи” повідомили ужгородським зоозахисникам.

Австрійці вирішуватимуть питання безпритульних тварин в Ужгороді вже за два тижні

Про можливість вирішення проблеми чотирилапих безхатченків в Ужгороді австрійською організацією “4 лапи” Зелене Закарпаття” інформувало ще минулого тижня. Тоді ситуація цілковито залежала від згоди Віктора Погорєлова вийти на контакт із “4 лапами” та допомогти в організації їхньої роботи.

Сьогодні Віра Романова, голова зоозахисної організації «Допоможи другу», каже, що за телефонним повідомленям австрійців, договори з ужгородською владою на завершальній стадії підпису і наразі вирішуються терміни проведення роботи. За попередньою інформацією «4 лап», благодійний проект стартує 5-6 серпня і планується до повної реалізації за 10-14 днів.

Для місця проведення роботи виділена територія ужгородського «Комунтранса». Тут, за словами Віри Романової, проводитимуть операції тварин та утримуватимуть добу-дві до повного їх одужання.

Попри безпритульних, австрійці погодилися простерилізувати тварин малозабезпечених господарів. Як буде організовуватися така масштабна робота і чи вкладуться закордонні волонтери у заплановані для її виконання терміни, наразі невідомо. Зоозахисниця зазначає, що лише Ужгородом, за інформацією його мерії, гуляє близько тисячі собак. Скільки ж котів – взагалі невідомо. Австрійського ветеринарного персоналу навідається у місто з 10 осіб. Тож «Допоможи другу» сьогодні надіються на підтримку всіх місцевих зоозахисників і небайдужих ужгородців: у наданні транспорту для перевезення тварин, у їхньому відлові та догляді у післяопераційний період. Зрештою, це в інтересах самих містян: проблема безпритульних собак в Ужгороді в числі найактуальніших.

Ольга Борсук, Зелене Закарпаття

26 липня 2013р.

Теги: собаки, 4 лапи, зоозахисник, Австрія

Коментарі

до австрійців 02.08.2013 / 10:48:25
а так думаву ош закарпатці не обідилися коби Австрійський ветеринарний персонал учинив таку послугу: поузбирав вшитких безпритульних коту ай псу, тай вивюз іх собі на голови у Австрію. Дуже файно дякуєме за таку послугу Австрійську ветеринарнуй персоналі.

ветеринар 26.07.2013 / 21:02:12
а ви поцікавтеся, як вони допомагають центру реабілітації бурого ведмедя, і тоді ви зрозуміете, цих пройдисвітів !!!!!!! вони їх так кинуть як кинули, цих бідних ведедів, гроші викачають, і шукай вітра по полю в Австрії!

Микола 26.07.2013 / 12:49:39
Шахраї, і з таким же шахраєм Пагарєлим і домовляються,... гроші вкрадуть, а бродячі пси і надалі будуть розгулювати ужгородськими дворами!

666 26.07.2013 / 11:37:30
вони вже допомагали ведмедям авантюристи 4 лапи і шахраі

Це я 26.07.2013 / 11:07:09
"4 лапи", не виключено що в інтересах західних конкурунтів, не раз наробили шкоду виробникам с.г.продукції в Угорщині.

НОВИНИ: Соціо

18:31
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 9
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 2
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
/ 1
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
» Всі новини