14-річний мукачівець втік з дому, бо образився на батьків

У Мукачівському районі 14-річний хлопець, образившись на батьків, втік з дому. Майже півтори доби він блукав поблизу села. Невідомо чим би завершилась для неповнолітнього така небезпечна мандрівка, якби не спільні зусилля співробітників мукачівської міліції, родичів та сусідів, які розшукали юного втікача та повернули додому.

14-річний мукачівець втік з дому, бо образився на батьків

Близько сьомої години ранку до Мукачівського міського відділу міліції зателефонувала схвильована жінка. Вона повідомила, що її чотирнадцятирічний син не прийшов додому ночувати. Також жінка розповіла, що хлопець зараз переживає перехідний вік і через це у них часто виникають конфлікти. Хоча ні вона, ні її чоловік – вітчим хлопця, не обділяють дитину увагою.

Після такого повідомлення слідчо-оперативна група одразу виїхала на місце події. Як вдалось встановити працівникам кримінальної міліції у справах дітей, хлопець образився на матір. Того дня мати попросила старшого сина допомогти вітчиму по господарству,  однак він категорично відмовився і пішов на огород,  де просидів близько 2 годин. Матір намагалась поговорити з хлопцем, заспокоїти, але він категорично відмовлявся слухати жінку і через деякий час, аби «насолити» рідним, вирішив піти з дому.

Спочатку рідні намагались власними силами розшукати хлопця, та наступного ранку вирішили звернутись за допомогою до правоохоронців. Розуміючи, що втрачений дорогоцінний час може призвести до непоправних наслідків, на розшук дитини, були задіяні працівники кримінальної міліції у справах дітей,  правоохоронці з інших служб,  сусіди та родичі зниклого . Перевірялось все: від будинків до покинутих колодязів та лісосмуг. Знайшли дитину за кількасот метрів від власної домівки – на горищі прибудови, де зберігалось сіно. Там другу ніч ховався хлопець.

Хлопця знайшли вночі, коли він спав. Пізніше він пояснив, що вдень блукав полем, ночував на сіннику, а харчувався фруктами із садів. Він чув, що його шукають, проте не знайшов нічого кращого, як сховатись на сіні. Єдине чого він боявся -  покарання з боку рідних за свою витівку.

Правоохоронці заспокоїли хлопця, повернули до дому і провели профілактичну бесіду про неприпустимість такої поведінки щодо своїх батьків, які всіляко піклуються про сина.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

25 липня 2013р.

Теги: підліток, вчтеча

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

14:54
/ 3
Корупційна схема ДІАМ. На чиєму боці держава, коли вершини Карпат забудовують вітряками?
13:06
Укрзалізниця запускає 11 нових поїздів у графіку 2025–2026, зокрема до Закарпаття
09:44
/ 3
На Закарпатті попрощалися з полеглим на Харківщині 23-річним прикордонником Іваном Довганичем Фото новина
09:02
Розклад відключень електроенергії на Закарпатті 27 листопада
08:48
ВККС визначила переможців конкурсу на зайняття вакантних посад суддів у Закарпатському апеляційному суді
17:53
/ 1
У Тур’ї Поляні на Ужгородщині попрощаються із полеглим захисником Валерієм Кучерявим Фото новина
15:10
/ 4
В Ужгороді забудовників двох елітних ЖК, зокрема "пальмового" Crystal-а Пересоляка, змусили повернути громаді понад 6 млн грн
15:09
/ 1
В Ужгороді заборонили катання та риболовлю на замерзлих водоймах
13:18
/ 1
На Закарпатті виявили понад 2 тисячі випадків домашнього насильства за 10 місяців
12:10
Підтверджено загибель військового із Горінчева на Хустщині Павла Дуткевича Фото новина
10:20
У Мукачеві зупинили водія, який вдруге за рік їздив напідпитку та без права керування
17:29
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 49-річним сержантом Михайлом Луп’яком Фото новина
15:53
У Мукачеві обговорили пошукову роботу щодо полонених та зниклих бійців Фото новина
14:47
У селі Великі Лази на Ужгородщині проведуть в останню путь полеглого Героя Івана Довганича Фото новина
13:29
Понад пів сотні жителів Ізи пройшли тест на гепатит А Фото новина
12:20
Закарпатці можуть отримати 6 500 грн у межах програми «Зимова підтримка»
11:01
На Мукачівщині підприємиця «віджала» сусідську землю під ресторан Фото новина
08:54
Стало відомо, коли 25 листопада вимикатимуть світло на Закарпатті
17:38
Закарпатські прикордонники затримали чотирьох чоловіків біля кордону з Румунією Фото новина
16:51
В Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Луп’яком Фото новина
16:24
До Мукачева прибули евакуйовані родини з Дніпропетровської та Запорізької областей Фото новина
15:52
На Тячівщині згоріла новозбудована лазня під час першого розпалювання Фото новина
11:27
На гірських дорогах Закарпаття рух ускладнений через сильний снігопад Фото новина
08:54
Оновлений графік вимкнень електроенергії на 24 листопада від Закарпаттяобленерго
17:46
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Горошником Фото новина
» Всі новини