На Закарпатті 127 чоловік 11 годин гасили пожежу на полонині

У Закарпатській області в горах сталася масштабна пожежа – горіли 4,5 га сухої трави.

На Закарпатті 127 чоловік 11 годин гасили пожежу на полонині

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій України.

"Близько 14-ї години 24 липня у Великоберезнянському районі, в гірській місцевості, на полонині Лютянська Голиця працівниками лісгоспу виявлено загорання сухої трави та чагарників на площі близько 4,5 га. О 1 годині пожежу ліквідовано", - зазначили у відомстві.

Пожежу гасили 127 рятувальників і 15 одиниць техніки. Причина займання встановлюється.

25 липня 2013р.

Теги: полонина, пожежа, загорання

Коментарі

Челядник 2013-07-25 / 21:40:47
Да Врадиевка виходна виджу туй.......

22222 2013-07-25 / 21:36:05
Бурковский -порядний мужик,кажуть лизати -буде лизати,тільки би Бодік його не киданув знову,а те що не прфесіонал,ну той що беріть приклад з начальника пяниця і збочинець.

місцевий 2013-07-25 / 21:26:28
Знаю я вашого щербея,він ні чим не кращий Врадієвських ментів,таж сама ситуація і з дівчиною в барі,яку він хотів згвалтувати не природнім шляхом,сьогодні цей збочинець і неук(заочно фіз.фак) очолює таку серйозну структуру,страшно за наше з вами життя з такими рятівниками збочинцями,неуками і хабарниками.Вот воно наше пакращення!!!!

Пажарнік 2013-07-25 / 20:38:59
бачив я тих рятовальників сиділи пяні в автобусі і лим L200 туди назад за палинков іздила,а де тих 15 одиниць взялось,пане Прокурор куди дивитесь,се не тільки пяний піар алкоголіка Щербея,а щей корупція,де бензин піде з 13 машин?

Буррік 2013-07-25 / 18:37:42
Прочто фотьок нема бо нічого і не було і нічого не гасили і нема шо показувати

Адмін 2013-07-25 / 16:54:01


Читайте уважніше - це інформація ДСНС України.

Щойно У ДСНС України в Закарпатській області, очевидно завваживши ваші коментарі, прислало інформацію, в якій написало, що "завдяки спільним діям лісників та рятувальників, о 01:00 пожежу вдалося ліквідувати. У приборканні вогняної стихії брало участь 127 людей і 15 одиниць техніки (з них 30 працівників Закарпатського управління лісового та мисливського господарства та 97 рятувальників від Управління ДСНС України у Закарпатській області)."

Це також не відповідає дійсності? ))


Василь 2013-07-25 / 16:42:25
До шановноі редакціі сайту: не смішіть людей на пожежі не було жодного МЧСНИКА і жодного автомобіля це пряма корупція і МЧСНИКИ просто списують на цю подію Кабміновське паливо в кількості 3000 літрів і рапортують це все діло рук Бурковського зама по реагуванню але це попахує криміналом і одураченням НЕ БУЛО ЖОДНОГО ПРАЦІАНИКА МНС на ПОЖЕЖІ ЦЕ ПІАР І КАРНИЙ ЗЛОЧИН!!!!!!!!!

dubovik-vasiliyy 2013-07-25 / 14:17:05
Знайшов у своєму висловлюванні помилку,виправляюся: "працівники Великоберезнянського району" - це працівники Великоберезнянського держлісгоспу (лісничі).

Адмін 2013-07-25 / 12:00:18
А чого на фейсбуці? Скиньте фото на адресу редакції і ми опублікуємо - editor@zakarpattya.net.ua

Горіли яфинники? Причина пожежі відома?

dubovik-vasiliyy 2013-07-25 / 11:39:28
Так, це правда про пожежу на полонині Лютянська Голиця, але пожежу ліквідували працівники Великоберезнянського району в складі 12 чоловік, згоріло не 4,5 га.,а 24-25 га., а працівники МНС та органи місцевого самоврядування гасили пожежу у своїх кабінетах. Може уже перестанемо присвоювати собі чужі медалі? Для достовірності слів, викладемо фото на фейсбуці.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:14
У гірських районах Закарпаття внаслідок негоди підтоплювало дворогосподарства і падали дерева
10:09
Житлові будинки та надвірні споруди горіли впродовж вихідних на Закарпатті
10:04
/ 1
Під час проходження туристичного маршруту на Рахівщині сильно отруїлася мешканка Полтави
17:10
/ 2
В Ужгороді "замінували" маршрутки
10:09
Хлопця з Тернопільщини знайшли у зашморгу на Закарпатті
22:09
У дівчинки, яка випала з 6 поверху в Ужгороді, численні переломи і забої, але стан покращився
21:53
В Ужгороді із 6-го поверху випала 11-річна дівчинка
09:58
У Берегові – чергове повідомлення про замінування, евакуйовано всі супермаркети
07:25
/ 1
В Іршаві автомобіль на повороті врізався в огорожу
16:00
У Берегові та Мукачеві теж перевіряють інформацію про замінування дитсадків
15:31
/ 1
Услід за медзакладами в Ужгороді "замінували" всі дитсадки
13:04
На КПП "Загонь-Чоп" на угорсько-українському кордоні під час служби застрелився угорський поліцейський
12:49
/ 4
В Ужгороді перевіряють повідомлення про замінування всіх медзакладів міста
09:37
На Перечинщині горів цех із виготовлення паливних брикетів
09:35
Під час пожежі на балконі квартири у будинку в Мукачеві власник отримав легке отруєння чадним газом
18:07
/ 4
У Хусті легковик, обганяючи інше авто, врізався у стовп
10:07
В Ужгороді та Мукачеві горіли квартири
09:23
На Виноградівщині вночі гасили пожежу у господарських спорудах
13:25
У Мукачеві знову за повідомленням аноніма шукають вибухівку, тепер – у райлікарні та прокуратурі
11:15
ФОТОФАКТ. У Мукачеві автівка збила жінку
10:10
В Ужгороді під час пожежі на складі згорів одяг
12:45
/ 3
На Берегівщині від буревію постраждало кілька сіл і зокрема об’єкти бюджетної сфери
07:31
У Підвиноградові мотоцикл вилетів у кювет, двоє байкерів у лікарні
11:07
/ 1
В Ужгороді горіло в кафе на набережній Незалежності
17:40
У Мукачеві вчергове електронною поштою "замінували" тепер уже дитсадки, вокзали та лікарні
» Всі новини