На Закарпатті 127 чоловік 11 годин гасили пожежу на полонині

У Закарпатській області в горах сталася масштабна пожежа – горіли 4,5 га сухої трави.

На Закарпатті 127 чоловік 11 годин гасили пожежу на полонині

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій України.

"Близько 14-ї години 24 липня у Великоберезнянському районі, в гірській місцевості, на полонині Лютянська Голиця працівниками лісгоспу виявлено загорання сухої трави та чагарників на площі близько 4,5 га. О 1 годині пожежу ліквідовано", - зазначили у відомстві.

Пожежу гасили 127 рятувальників і 15 одиниць техніки. Причина займання встановлюється.

25 липня 2013р.

Теги: полонина, пожежа, загорання

Коментарі

Челядник 2013-07-25 / 21:40:47
Да Врадиевка виходна виджу туй.......

22222 2013-07-25 / 21:36:05
Бурковский -порядний мужик,кажуть лизати -буде лизати,тільки би Бодік його не киданув знову,а те що не прфесіонал,ну той що беріть приклад з начальника пяниця і збочинець.

місцевий 2013-07-25 / 21:26:28
Знаю я вашого щербея,він ні чим не кращий Врадієвських ментів,таж сама ситуація і з дівчиною в барі,яку він хотів згвалтувати не природнім шляхом,сьогодні цей збочинець і неук(заочно фіз.фак) очолює таку серйозну структуру,страшно за наше з вами життя з такими рятівниками збочинцями,неуками і хабарниками.Вот воно наше пакращення!!!!

Пажарнік 2013-07-25 / 20:38:59
бачив я тих рятовальників сиділи пяні в автобусі і лим L200 туди назад за палинков іздила,а де тих 15 одиниць взялось,пане Прокурор куди дивитесь,се не тільки пяний піар алкоголіка Щербея,а щей корупція,де бензин піде з 13 машин?

Буррік 2013-07-25 / 18:37:42
Прочто фотьок нема бо нічого і не було і нічого не гасили і нема шо показувати

Адмін 2013-07-25 / 16:54:01


Читайте уважніше - це інформація ДСНС України.

Щойно У ДСНС України в Закарпатській області, очевидно завваживши ваші коментарі, прислало інформацію, в якій написало, що "завдяки спільним діям лісників та рятувальників, о 01:00 пожежу вдалося ліквідувати. У приборканні вогняної стихії брало участь 127 людей і 15 одиниць техніки (з них 30 працівників Закарпатського управління лісового та мисливського господарства та 97 рятувальників від Управління ДСНС України у Закарпатській області)."

Це також не відповідає дійсності? ))


Василь 2013-07-25 / 16:42:25
До шановноі редакціі сайту: не смішіть людей на пожежі не було жодного МЧСНИКА і жодного автомобіля це пряма корупція і МЧСНИКИ просто списують на цю подію Кабміновське паливо в кількості 3000 літрів і рапортують це все діло рук Бурковського зама по реагуванню але це попахує криміналом і одураченням НЕ БУЛО ЖОДНОГО ПРАЦІАНИКА МНС на ПОЖЕЖІ ЦЕ ПІАР І КАРНИЙ ЗЛОЧИН!!!!!!!!!

dubovik-vasiliyy 2013-07-25 / 14:17:05
Знайшов у своєму висловлюванні помилку,виправляюся: "працівники Великоберезнянського району" - це працівники Великоберезнянського держлісгоспу (лісничі).

Адмін 2013-07-25 / 12:00:18
А чого на фейсбуці? Скиньте фото на адресу редакції і ми опублікуємо - editor@zakarpattya.net.ua

Горіли яфинники? Причина пожежі відома?

dubovik-vasiliyy 2013-07-25 / 11:39:28
Так, це правда про пожежу на полонині Лютянська Голиця, але пожежу ліквідували працівники Великоберезнянського району в складі 12 чоловік, згоріло не 4,5 га.,а 24-25 га., а працівники МНС та органи місцевого самоврядування гасили пожежу у своїх кабінетах. Може уже перестанемо присвоювати собі чужі медалі? Для достовірності слів, викладемо фото на фейсбуці.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:14
На Виноградівщині минулими вихідними ліквідували дві пожежі
11:50
Житлові будинки, надвірні споруди та будівля каналізаційно-насосної станції горіли за вихідні на Закарпатті
22:52
У Шаланках на Виноградівщині горів житловий будинок
04:59
ФОТОФАКТ. Рятувальники показали світлини наслідків пожежі у Буштині
15:16
У Буштині, на Тячівщині гасять пожежу в магазині будматеріалів
10:55
/ 1
В Ужгороді водій мікроавтобуса наїхав на пішохода, що вибіг на дорогу
10:56
В Ужгороді горів житловий будинок
10:55
На Тячівщині увесь вечір і до пізньої ночі шукали водія, що травмувався внаслідок короткого замикання в електропроводці
10:18
На Рахівщині шукали двох вінничан, що заблукали під час проходження туристичного маршруту
09:10
У Рахові горів будинок, а на Берегівщині – будівля, що не експлуатується
09:09
На Виноградівщині пожежа знищила Volkswagen Sharan
03:04
У Завидові на Мукачівщині горіла надвірна споруда
12:29
На Тячівщині нетверезий водій Mitsubishi Pаjеrо з'їхав у кювет
10:07
На Виноградівщині "маршрутка" з пасажирами зіткнулася з іншим мікроавтобусом, що саме розвертався посеред дороги
09:23
/ 1
У Хусті горів житловий будинок
12:10
3 житлових будинки та надвірна споруда горіли впродовж доби на Закарпатті
05:15
У Кривій на Хустщині мікроавтобус врізався в будинок
05:12
На Мукачівщині зіткнулися 3 автівки
05:02
На Закарпатті під час руху загорілася вантажівка
04:54
/ 2
На Хустщині зіткнулися мікроавтобус та легковик
16:37
ФОТОФАКТ. На Мукачівщині, в Ракошині атівка перекинулася на бік у кювет
09:22
4 житлових будинки горіли на Закарпатті впродовж вихідних
09:21
У Мукачеві під час пожежі в гаражі згоріли квадроцикл та мопед
15:36
В Ужгороді BMW врізався у придорожній стовп
09:41
У Копашневі, на Хустщині жінку з двома дівчатками госпіталізували з отруєнням невідомою речовиною
» Всі новини