На Закарпатті якісні овочі та фрукти продаватимуть за найнижчими цінами прямо з Керту (ФОТО)

Перший з 8 магазинів, які планують відкрити в межах мережі супермаркетів «Барва», запрацював у четвер, 18 липня в Мукачеві.

На Закарпатті якісні овочі та фрукти продаватимуть за найнижчими цінами прямо з Керту (ФОТО)

«Керт Маркет» – це так званий «зелений» магазин з якісними овочами та фруктами, ціни на які суттєво нижчі, ніж на ринку. Саме в поєднанні найнижчої ціни та високої якості полягає ключова ідея магазину.

А крім того – у зручному сервісі та обслуговуванні: торгова площа магазину організована таким чином, аби покупцеві було зручно знайти потрібну продукцію, в залі працює консультант, а всю продукцію упаковують у фірмові пакети.

Ідея магазину відображена і у назві: на закарпатському діалекті слово «керт» означає домашній город, на якому закарпатці вирощують овочі та фрукти.

Перший «Керт Маркет» розташований в межах торговельної площі мукачівського супермаркету «Барва» (вулиця Матросова, позаду ринку ГІД), але в окремій бутиковій зоні, яку обладнали протягом останнього місяця.

Окрім магазину з фруктами та овочами «Керт Маркет» (час роботи – з 8.00 до 22.00), тут також уже запрацювали аптека, кав’ярня, крамниця солодощів від Львівської шоколадної майстерні та інші бутики з супутніми товарами.

Про намір створення такої зони в рамках мережі супермаркетів «Барва», її власники заявляли ще минулого року як втілення проекту сімейного шопінгу та дозвілля. Аналогічні зміни уже найближчим часом мають відбутися у решті 7 супермаркетах «Барва»  в Ужгороді, Тячеві, Іршаві, Виноградові, Хусті, Сваляві та Берегові.

18 липня 2013р.

Теги: Керт, Барва, овочі, фрукти

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

13:15
На Берегівщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома Фото новина
11:24
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
10:11
/ 2
В Ужгороді через аварійні роботи тимчасово призупинять водопостачання в частині міста
09:05
/ 3
Закарпатець Роман Козак повернувся додому із золотом Міжнародної хімічної олімпіади Фото новина
03:05
У середу відбудеться засідання погоджувальної комісії по Ботанічній набережній в Ужгороді
22:42
/ 1
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустськоого району Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 6
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
11:48
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле Фото новина
10:41
Помер захисник із Лози на Хустщині Іван Рибачук Фото новина
» Всі новини