На Закарпатті двох хабарників засудили до штрафів

Вироком Ужгородського міськрайонного суду, за принципової позиції прокуратури, визнано винним за ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара у значному розмірі) інспектора дозвільної системи сектору ОГП Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області. Він одержав від підприємця хабар у сумі 500 грн. та 500 доларів США за прискорене виготовлення дозволу на придбання однієї одиниці нарізної мисливської зброї.

На Закарпатті двох хабарників засудили до штрафів

За вироком суду йому призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі майже 13 тис. грн. з позбавленням права займати посади в органах внутрішніх справ  строком на 3 роки.

Також,  днями Мукачівський міськрайонний суд, погодився з позицією прокурора і   визнав винним  за ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара) директора державного професійно-технічного навчального закладу «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М. Данканича». Він  одержав від гр.П. хабар у сумі 4200 грн., за дачу дозволу на поселення та проживання в гуртожитку вказаного навчального закладу бригади будівельників.

За вироком суду призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 тис.грн. з позбавленням права займати посади пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих функцій терміном на 1 рік, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

18 липня 2013р.

Теги: хабар, штраф

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини