Табір закарпатських циганів у Києві "промоніторила" делегація чиновників

Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина наголошує на необхідності невідкладного вирішення соціальних проблем ромів. Як повідомили у прес-службі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, про це вона заявила під час моніторингового візиту до тимчасового ромського поселення в Голосіївському районі Києва.

Під час візиту було вивчено умови проживання тимчасового поселення осіб ромської національності, які прибули з Закарпатської області. Особливу увагу було приділено умовам проживання дітей, йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, разом із Філіпішиною поселення також відвідали представники Міністерства культури, Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти і науки, керівники служб у справах дітей Київської міської та Голосіївської районної у Києві адміністрацій.

Під час відвідування Філіпішина наголосила, що сьогодні, коли центральними та місцевими органами виконавчої влади розробляється урядовий план на виконання затвердженої Президентом України Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року, існує необхідність ретельного вивчення системних і повсякденних проблем ромів. Це і проблеми відсутності документів, що посвідчують особу, і обмеженість доступу до освітніх, медичних і соціальних послуг, і відсутність житла, що відповідає базовим санітарним нормам, і проблема закритості для ромів ринку праці, підкреслила вона, додавши, що нерозв’язання цих питань закріплює фактичну виключеність із життя суспільства цілого народу.

18 липня 2013р.

Теги: цигани, роми

Коментарі

Ужгородка 19.07.2013 / 14:48:15
Якби всі цигани Ужгорода, Середнього, Перечина, Берегова, Виноградова поїхали у Київ. Бо через 15 років по Ужгороду лем цигани ібудуть ходити. Нівроку народжують по 10 дітей. Благо, що держава платить по 100 тис. за кожну дитину, починаючи з третьої. Де діваються ці гроші, най промоніторять. Всі багатодітні циганки - матері одиначки, чоловіки - не працюють. Коли виплати зменшуються, то нібито відмовляються від дітей, А УСИНОВЛЮЮТЬ ЇХ БАБКИ, коли вже самі не можуть народжувати, бо тепер у хижі всі три жінки родять і бабка, і мама і донька 13 років. Вот ці показники треба моніторити і думати, як обмежувати народжуваність циган.

135 18.07.2013 / 13:01:50
Нехай вони ще й Закарпатські табори "промоніторять". "...обмеженість доступу до освітніх закладів..", яка до ч.рта обмеженість, наприклад, в Берегові цигани в школу нехочуть ходити, ходять одиниці; "...проблема закритості для ромів ринку праці..", а що? вони хіба хочуть працювати? Ха-Ха, розсмішили...(працюють одиниці, навіть менше одиниці).
У нас білі люди не забезпечені роботою, не те що цигани.

гарантуй 18.07.2013 / 08:51:49
Краще би їх бульдозером промоніторили

Антицыган 18.07.2013 / 03:02:01
Эти скотов надо гнать пешком назад в Индию!! Эти твари срать хотели на все законы, у них свои законы! И законы государства для них чужды. И не надо выдумывать, что они в один миг начнут соблюдать чужие законы)) сколько лет они живут в нашем государстве, а паспартов у них нет до сих пор)) и если вы эту заразу занесёте глубже в нашу нацию, то будут наши дети смуглыми и босоногими...

Iehbr 18.07.2013 / 02:44:48
А как права простых рабов этой грёбаной Уркаины каторые этот обезъяний цирк ущемляет.

НОВИНИ: Соціо

18:01
На Закарпатті викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон Фото новина
17:02
На Рахівщині засудили жінок, які викрали допомогу родини загиблого військового
16:49
Юні мандрівники здійснили осінню подорож схилами полонини Боржави Фото новина
16:03
В Іршаві рятувальники звільнили хлопчика, який застряг пальцем у гойдалці Фото новина
15:04
На Рахівщині затримали мукачівця, який за $10 тисяч організовував втечу чоловіків до Румунії Фото новина
13:46
На Закарпатті стартувала осіння вакцинація диких тварин від сказу
12:47
На Берегівщині під колесами авто загинула жінка Фото новина
11:33
На Рахівщині вранці згорів житловий будинок Фото новина
10:02
Капелана з Мукачева відзначили нагородою «Хрест Військова честь» Фото новина
09:20
У Мукачеві патрульні затримали чоловіків, які побили та пограбували перехожого Фото новина
18:29
На Закарпатті рятувальники знайшли двох чоловіків, які заблукали в горах і лісах Фото новина
17:20
/ 1
На Закарпатті заблокували черговий канал незаконного переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
15:55
У Мукачеві затримали 34-річного уродженця Харкова, який на замовлення підпалив авто Фото новина
14:47
На Закарпатті до кінця року відкриють пішохідний і велосипедний перехід «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
13:25
/ 3
В Ужгороді горів двоповерховий житловий будинок Фото новина
12:14
/ 1
На Закарпатті викрили понад 270 організаторів схем втеч за кордон Фото новина
11:15
На Іршавщині дві жінки обікрали місцеву під час «ворожіння»
10:15
/ 2
У Хусті відбувся фінальний етап TRANSCARPATHIAN GRAND RUN 2025 Фото новина
09:05
/ 18
Керівник Великоберезнянської лікарні втік за кордон, залишивши заклад без керівництва та фінансування Фото новина
16:50
/ 3
Закарпатець Андрій Ткачук став чемпіоном світу з ультрамарафону у Франції Фото новина
14:56
У румунських Карпатах врятували трьох українців, які заблукали під час походу Фото новина
13:03
/ 2
На Закарпатті взяли під варту двох неповнолітніх, підозрюваних у подвійному вбивстві літнього подружжя Фото новина
10:50
На Закарпатті викрили схему зняття військовозобов’язаних із реєстру «Оберіг» Фото новина
09:03
У Мукачеві прийняли дві родини переселенців із Дніпропетровської області Фото новина
18:23
Мукачівський хор хлопчиків та юнаків провів благодійні концерти в Австрії Фото новина
» Всі новини