На Закарпатті відкрився табір «Джерела толерантності»

У селищі Чинадієво на Закарпатті в неділю розпочав роботу табір «Джерела толерантності», що його заснував Конгрес національних громад України за підтримки міжнародних благодійних фондів.

На Закарпатті відкрився табір «Джерела толерантності»

Як повідомила Радіо Свобода ініціатор створення табору, київський педагог Ганна Ленчовська, мета перебування дітей у таборі – не лише оздоровлення, а і знайомство з історією, культурою і традиціями етносів, котрі мешкають в Україні. «Кожній національній громаді у програмі присвячено окремий день, коли весь колектив табору живе її національним життям. Ми виховуємо у дітей терпимість до людей з іншою мовою, культурою, до представників іншої раси», – сказала вона.

 

Крім цього, як каже Ленчовська, педагоги, які працюють у таборі, виховують активну громадську позицію у молоді з національних громад, поширюють знання про національне розмаїття України та інших країн, звідки походять родини учасників.
 
«Не менш важливе завдання – виховувати у підлітків повагу до України. Окрім національних Днів, у таборі проводяться День прав людини, Фестиваль мов і День громадянина», – розповідає Ленчовська.
 

Цього літа у таборі відпочивають близько двохсот дітей молодшого і середнього шкільного віку – представники вірменської, грецької, польської, ромської, російської та угорської громад України, повідомив Радіо Свобода президент Конгресу національних громад України Йосип Зісельс.

14 липня 2013р.

Теги: толерантність, національний, Чинадієво

Коментарі

lkjl 15.07.2013 / 11:17:20
Треба організувати табір підтримки українців та української культури. А то "українське" розмивається у морі толерантності.

Копча 15.07.2013 / 07:25:08
Яка ж це толерантність без геїв, лесбійок і транссексуалів? Це прямо якісь нацисти котрі обмежили права представників ЛГБТ спільноти. Терміново потрібно викликати справжніх борців за толерантність котрі не побоюся сказати цицьками кидаються на амбразури шовінізму.

НОВИНИ: Соціо

18:09
Мукачівські спортсмени — чемпіони світу з Комбат Самозахисту ICO Фото новина
17:03
На Закарпатті зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ Фото новина
15:39
/ 1
На Закарпатті рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Фото новина
14:22
У Перечині затримали чоловіка, який навів гвинтівку на незнайомців Фото новина
14:13
/ 3
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, не пройшла оцінювання та не працюватиме в апеляційному суді
13:13
/ 1
На Хустщині загинув 56-річний чоловік через падіння авто в обрив Фото новина
12:05
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалася обікрасти магазин Фото новина
11:07
На Тячівщині зафіксували випадок сказу після укусу кота
10:03
/ 1
Лабрадор, над яким жорстоко познущався господар на Берегівщині, вже одужує Фото новина
09:07
/ 4
У Лондоні викрали з фури близько 3 тис. пляшок закарпатського вина Chateau Chizay Фото новина
18:01
На Закарпатті викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон Фото новина
17:02
На Рахівщині засудили жінок, які викрали допомогу родини загиблого військового
16:49
Юні мандрівники здійснили осінню подорож схилами полонини Боржави Фото новина
16:03
/ 1
В Іршаві рятувальники звільнили хлопчика, який застряг пальцем у гойдалці Фото новина
15:04
/ 1
На Рахівщині затримали мукачівця, який за $10 тисяч організовував втечу чоловіків до Румунії Фото новина
13:46
На Закарпатті стартувала осіння вакцинація диких тварин від сказу
12:47
/ 2
На Берегівщині під колесами авто загинула жінка Фото новина
11:33
На Рахівщині вранці згорів житловий будинок Фото новина
10:02
Капелана з Мукачева відзначили нагородою «Хрест Військова честь» Фото новина
09:20
У Мукачеві патрульні затримали чоловіків, які побили та пограбували перехожого Фото новина
18:29
На Закарпатті рятувальники знайшли двох чоловіків, які заблукали в горах і лісах Фото новина
17:20
/ 1
На Закарпатті заблокували черговий канал незаконного переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
15:55
У Мукачеві затримали 34-річного уродженця Харкова, який на замовлення підпалив авто Фото новина
14:47
На Закарпатті до кінця року відкриють пішохідний і велосипедний перехід «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
13:25
/ 3
В Ужгороді горів двоповерховий житловий будинок Фото новина
» Всі новини