У Сваляві в пожежі загинули 3 людей, серед яких двоє дітей (ФОТО)

12 липня на лінію екстреного виклику «101» м. Свалява надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир п’ятиповерхового житлового будинку на вулиці Визволення. Сповістили рятувальників про загорання стурбовані сусіди о 18:40.

У Сваляві в пожежі загинули 3 людей, серед яких двоє дітей (ФОТО)

Через сильне задимлення вогнеборцям довелось евакуювати мешканців сусідніх квартир у безпечну зону.

Під час гасіння пожежі в одній з кімнат рятувальники виявили тіла 3 загиблих. Ними виявились двоє малолітніх дітей: дівчинка 2010 року народження та її на рік старший братик, та їхній батько 1987 року народження. Ймовірніше за все люди загинули від отруєння продуктами горіння.

Внаслідок пожежі знищено меблеві конструкції кухонної кімнати та закопчено стіни в квартирі.

Локалізовано загорання було о 19:35, а о 19:55  повністю ліквідовано двома відділеннями 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Свалява.

Причина виникнення пожежі встановлюється, - повідомили Закарпаття онлайн в У ДСНС України у Закарпатській області.

12 липня 2013р.

Теги: пожежа, вогонь

Коментарі

сонечко 2013-07-16 / 23:14:28
А Ви там були 555?

555 2013-07-15 / 23:27:59
сонечко моє ясноє, скажу Вам так, що я би кинувся на поміч постраждалим, але якщо ти входиш в приміщення і бачиш (труп), то тобі заборонено виносити їх до приїзду слідчих, бо ти не знаєш причини події.

сонечко 2013-07-14 / 23:53:59
І що ви цим хочите сказати 555? А 777 респект,сказано було все правильно. Знаєте звинувачувати можна кожного, а Ви самі як би поступили??? То ви 555 захищаєте пожежників? Вони могли, вони мусіли хоча б винести тих дітей, а потім вже тоді б відповідь давали медики.....А пожежники навіть цього не зробили, питається ЧОМУ??? Я знаю на все воля Божа,але все ж можна було щось зробити...Можна багато говорити на цю тему....але діточок і тата не повернути...Хай земля їм буде пухом!

555 2013-07-14 / 19:05:01
Відповідь даю Всім ОСОБЛИВО 777, якщо би пожежники евакуйовували мешканців сусідніх квартир зразу, то точно би часу пройшло ще більше, а вдихнути диму з пластмаси чи якого небудь матеріалу, багато не потрібно. СПОВНІТЬ ПОЖЕЖУ В "ХРАМАЯ ЛОШАДЬ" в Росії, при 3 вдохах люди помирали, даже виходячи на вулицю робивши 2 вдоха падали та померали.

моріка 2013-07-14 / 18:47:22
незвинувачуйте сусідів вони ітак зробили шомогли їм теж важко таке пережити а загиблим земля хай буде пухом а рідним і близьким виловлюю глибокі співчутя

777 2013-07-14 / 15:31:52
пожежники не евакуювували мешканців сусідніх квартир, вони самі знали….., також рятувальники не виявляли загибших, їм зазделегідь було сказано де знаходяться люди, але через непрофесійність і бездіяльність “рятувальників” це привело до трагедії.

шон 2013-07-13 / 21:50:08
Їх вже неповернеш.

Ірина Мадрига 2013-07-13 / 18:37:46
Не лайте сусідів...
Вибачте за помилку.

Ірина Мадрига 2013-07-13 / 18:35:43
Поверх - п"ятий, останній. Дим підіймається вгору. Хто з сусідів міг його почути?! Днем раніше було задимлення і в нашому будинку - сусід пив пиво в магазинчику за сто метрів від дому, тим часом у нього на плиті варився горох і смажилася курка. Нормально так смажилося. Досі не вивітрилося. Але пожежники, дай Бог їм здоров"я і сили, приїхали за кілька хвилин. То хочу додати, що я на одному поверсі з нашим погорільцем диму не відчувала. Однак його почули ті, хто живе поверхом вище. Не лайте сусідам жертв, вони самі себе почувають жертвами. Не пишіть дурниць. Майте повагу і співчуття до невинних рідних і близьких.

Гасич 2013-07-13 / 17:31:27
Земля пухом діточкам і загиблим!! Поменше нашому начальнику треба інтервю давати для піара шо в закарпатті класні дуже показники і мало загиблих на пожежах видно наврочив сукка

сонечко 2013-07-13 / 16:00:27
Шон,якби не сусіди, то ніхто не знає,що могло б бути далі.І пізно не було...все можна було зробити і спасти людей думаю теж.....було чути як діточки плачуть.Чому так закінчилось, ніхто не знає. У нас немає справедливості.

шон 2013-07-13 / 13:36:39
А шо сусіди нічого небачили? То небуло ще пізно.

aaмнезія 2013-07-13 / 13:30:36
Якби нормальні сусіди і пожарники були у нас у Сваляві, то діточки були б живі, а так їх більше нема...

шон 2013-07-13 / 12:27:32
Господи упокой їх душі у Царстві Небеснім, та допоможи їх рідним і близьким у цю важку хвилину. Молімося за них!!!

МОРІКА 2013-07-13 / 12:15:47
СПІВЧУТЯ РІДНИМ ТА БЛИСЬКИМ НЕХАЙ ЗЕМЛЯ ЇМ БУДЕ ПУХОМ

Микола 2013-07-13 / 10:57:20
У людей горе, а неудавшийся пожарний, щербеєненависник під ніком "Пажарнік" херню пише. Іди полічися, придурку, тобі далеко до Бурковського і даже до Щербея...

Пажарнік 2013-07-13 / 08:02:40
співчуття рідним загиблих!!! ехай земля буде пухом!!!! А Що тепер робить Мірчик Щербей алкаголік і наркоман який керує МЧСОМ?? Кажуть шо не просихає від віскаря кожен день грає в теніс пів дня і в чани лиш купатися лазить в Жденієво а управляє всім його зам тупорилий Бурковський Глебік тихоня алкаголік шо по ночам бухає в себе в общазі в АРЗ а порядку нема ниякого коли це кодло розженуть геть уже? І повернуть Бодака або Скунзю

Евгений 2013-07-13 / 00:39:04
Искренне сочувствую родным и близким!
Всем остальным напоминаю: будьте внимательны, не игнорируйте элементарных правил безопасности, толкуйте их детям!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
» Всі новини