ВІДЕО підпалу авто активіста "Дорожнього контролю Закарпаття"

Інтернет-видання Закарпаття онлайн публікує ексклюзивне відео підпалу автомобіля активіста "Дорожнього контролю Закарпаття". І робить це для того, аби речник УМВС України в Закарпатській області Олег Подебрій не сумнівався, що у даному випадку йдеться саме про підпал.

ВІДЕО підпалу авто активіста "Дорожнього контролю Закарпаття"

Нагадаємо, що, не зважаючи на те, що від самого початку було відомо про існування відео з підпалу, в коментарі ЗМІ О.Подебрій заявив, що тільки після завершення всіх експертиз можна буде говорити, чи було це навмисним підпалом, або займання сталося з іншої причини.

У той же час, без жодних на те підстав, О.Подебрій сказав, що, незважаючи на заяви активістів Дорожнього контролю, він за даним фактом, швидше за все, підозрює спробу скомпрометувати закарпатську міліцію. На його думку, це робиться спеціально, враховуючи останні події в державі навколо правоохоронних органів.

Зокрема, підставою для таких своїх заяв прес-секретар назвав те, що протягом тривалого часу до керівництва УМВСУ в Закарпатській області надходили численні повідомлення від співробітників обласного УДАІ про спроби провокації щодо них з боку водіїв. Працівник міліції стверджує, що такі спроби нічим не закінчилися, але змусили зробити певні висновки.

"На мою думку, звинувачення, які зараз двозначно звучать від активістів Дорожнього контролю, слід відкидати. Враховуючи всі останні події в Закарпатті навколо співробітників ДАІ, я, швидше, можу заявляти про спроби перевести законні дії співробітників правоохоронних органів порядку в політичну площину".

Подебрій також сказав, що його на такі висновки наштовхує той факт, що автомобіль, який загорівся, має словацькі номери, а, отже, застрахований. "Ми перевіримо всі факти, що стосуються справи, але не слід відкидати і того, що це може бути навмисним підпалом з метою отримання вигоди", - цитує прес-секретаря міліції."Корреспондент" з посиланням на УНІАН.

 

11 липня 2013р.

Теги: підпал, Подебрій

Коментарі

ЧУРКОЛОВ 03.08.2013 / 20:48:02
То, что спалили машину представителю "ДК" - это поступок...Конечно бездумный в том плане, что "ДК-шник" может кому то и перешёл дорогу, но причем тут рядом стоящая машина? В чём виноват её владелец?

Адмін 12.07.2013 / 23:22:52


Змінили відео на безпосередньо відео з відеокамери. Тепер все видно чіткіше. Як справа під'їжджає машина, як вона зупиняється за межею обзору камери (бо знає про її існування), як підпалювач поливає авто і підпалює...


Ярослав Глагола 12.07.2013 / 14:28:32
Переглядаючи цей та інші аналогічні матеріали на "Закарпаття онлайн" пересічний громадянин (тут великим політиком не потрібно бути) робить відповідні висновки. А саме:
1. Вся Україна вже вийшла з правового поля, Закони існують тільки для громадян, необтяжених владою.
2. Влада, як показують останні події в Україні, провокує протистояння силових структур і народу.
3. Громадський рух (громадські організаці), непідконтрольний цій "владі" зазнає утисків.
4. За роки Незалежності такої бездіяльності та упередженості до прав людини з боку силових структур не було, враховуючи навіть часи "кучмізму".Міліція та інші силові структури служать не народу, а окремим владним кланам.
5. Протистояння в Україні викликане не інтересами окремих політичних сил, воно породжене порушенням прав та свобод громадян збоку влади. Міліцію просто роблять "козлом відбувайлом".
6. Намагання влади придушити незадоволення Укранців засобами силових структур поза правовим полем є небезпечним і може викликати соціальний зрив з непердбаченими кривавими наслідками.

ESC 12.07.2013 / 13:57:55


Тут не місце для тиражування хвороби Миколи Старости (Жаливи). Коментар видалено. Адмін


ESC 12.07.2013 / 13:57:34
автомобіль, який згорів, мав повне КАСКО, тому збитки, що були нанесені власнику, будуть повністю відшкодовані.
Зачем сибираем деньги?

Адмін 12.07.2013 / 10:00:25
Правдива. Ми з'ясовували. Інакше ми би ви видалили цей коментар.

Унгварець 12.07.2013 / 09:56:24
наскільки правдива інформація про картку дружини? Обовязково хочу допомогти людині

журік 12.07.2013 / 09:29:37


Вся наволоч, що скоїла злочини, далі на свободі - Яцканич (головний мент Берегівщини), що вбив молодого хлопця, прокурор Зузак, що позбавив життя двох людей, донька нардепа Ковача, що вбила байкера, Нагірний, що вбив двох людей, а ще двох покалічив. Наркота кришується ментами, бізнес по переправці нелегалів - теж. Ловлять тих, хто вкрав на копійки, а залишають на свободі тих, що крадуть мільйонами. За що вас, ментів, любити? Це ви і опустили держав до ручки, бо не виконуєте свої професійні обов'язки. Гнати вас всіх. А ще краще - судити  і сади...

Біда тільки, що судді - такі самі. Їх теж треба судити і садити...


Офтальмолог-психіатр 12.07.2013 / 06:23:06
Після перегляду відео, пропоную цьому співробітнику міліції, що надає офіційні коментарі звернутися до мене за невідкладною медичною допомогою.
Напевно кількість розкритих ним злочинів, затриманої ним уголовної наволочі, вилученої наркоти, зброї нанаесли неоправний відбиток на його свідомості та сумлінні, що і призвело до таких відверто цинічних та нелогічних висновків.

За міліцію 12.07.2013 / 03:41:03
Що, журналюги? Час відпусток в усьому світі, в політичному житті тиша. Так ви взялися підтримувати „хохло” -тонус у деяких представників великої нації? А чому б, заради об”єктивності, для порівняння з випадками скоєння злочинів ментами, не показати і дійсні результати їх роботи? Кількість розкритих злочинів, затриманої уголовної наволочі, вилученої наркоти, зброї... Чому б не розповісти як живуть сім”ї тих ментів, що загинули під час виконання свого службового обов”язку? Але навіщо вам зайвий клопіт? Рейтинги, сцуко, впадуть! Та й стаду баранів, бидлу це не потрібно! Саме ви, за чиїсь гроші, виховуєте це свідоме стадо! А звичайному українському бидлу тільки і потрібно: побільше крові (і бажано зі всілякими подробицями), щоб когось кожен день ґвалтували, поливали кислотою і катували, і головне щоб не загасало почуття лютої української злоби і ненависті до влади. Хліба та видовищ! Як говориться – бажаю шаленого кохання з різноманітними пестощами у карколомних позах!

для Мусор Украины Подебрiй О 11.07.2013 / 20:20:42
браво. я такого юмора в жизни не слышал. молодец. красава. уважаю.

ESC 11.07.2013 / 19:52:18


Тролінг і хамство. Коментар видалено. Адмін


змура 11.07.2013 / 17:46:10
для допомоги актевісту ДК Закарпаття :
Номер картки ПриватБанку 5168 7572 1726 7311
Ткач Вікторія Сергіївна (дружина)
Карточка була отримана сьогодні, тому можливо термінали деякий час не будуть висвічувати власника

даже 1 грн отправленная будет ему серьезной поддержкой в данной ситуации . . .

Мусор Украины Подебрiй О. 11.07.2013 / 17:38:52
Мы провели объективное расследование, изучили абсолютно все данные и установили, что автомобиль загорелся из-за короткого замыкания!!! Так-же в рамках следствия по данному САМОВОЗГОРАНИЮ был опрошен электрик мусарни в закарпатской области, который установил, что видео выложенное в интернетах является монтажём, а присутствующий на видео штандартенфюрер Ваффен-ГАИ Пидер А.В. тушит машину огнетушителем.

ужг-ц 11.07.2013 / 16:03:05
Да, Подебрий то ещё мачо :( Подобрала себе милиция "рэчныка" под стать

FBI 11.07.2013 / 14:28:30
Professional touch!!!

НОВИНИ: Кримінал

15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 8
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
» Всі новини